FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-07-15 18:02  [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jako,że padła WSTAWKA i wszystkie moje zdjęcia zniknęły,wstawiam link do filmiku na na YouTube

i linki do Dysku Google
https://drive.google.com/drive/folders/1L_FgPoiPNA_vR-L2sAONCiJkoHoing3a?usp=sharing
https://drive.google.com/drive/folders/14s5c6mXRrFl2mERsYOveIK-KiklCCqoX?usp=sharing

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Witam Was Obywatele i Obywatelki ! Chcę dziś Wam zaprezentować kolejny model rolniczy budowany prze zemnie od podstaw. Opisywać go nie będę,bo to właściwie to samo co Vistula ze zbiornikiem na ziarno,której relacją męczyłem Was przez pół roku :)) Różnice to oczywiście doczyszczacz zamiast zbiornika na ziarno,rynna wyładowcza zamiast rury wyładowczej,inne pomosty,inne mocowanie zbiornika na olej hydrauliczny,poręcz przy tylnej drabince,no i coś co rzuca się w oczy od razu - KOLOR. Więcej grzechów nie pamiętam,jak sobie przypomnę to se zatrzymam dla siebie :)))))



I co by nikt mnie nie oskarżał o przemalowanie czerwonej Viechy to prezentuję zdjęcie Siostrzyczek :)



Taka mała uwaga co do samego modelu - nie jest tak naprawdę skończony. Brakuje reflektorów z przodu,gaśnicy i tatuażyku na pupci :) Ale model już tak mnie zmęczył,że mam to gdzieś. Może mnie kiedyś nawiedzi to dokończę te rzeczy,ale na obecną chwilę mam dość.

Pozdrawiam Was Gorącym Socjalistycznym Uściskiem :) Daniel...to znaczy ten,no - Rodrus

--

Post zmieniony (17-03-19 17:58)

 
01-07-15 18:15  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Teraz zobaczymy czy będzie szampan i korki, i euforia, o której Ci pisałem. ;-D

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
01-07-15 19:18  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie się prezentuje w tym kamuflażu :-)

--
Pozdrawiam Darek

 
01-07-15 19:45  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3



--

Post zmieniony (01-07-15 20:02)

 
01-07-15 20:50  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję kolejnego świetnie wykonanego modelu. Oglądając niektóre zdjęcia miałem wrażenie, że patrzę na foldery z AGROMY z dawnych lat :) Podziwiam Twoje umiejętności modelarskie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-07-15 21:12  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

:-) skrytosklejacz ;-P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
01-07-15 21:18  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jesteś niepoprawny "genialny wariat". Z pierwszych zdjęć wywnioskowałem, że przemalowałeś czerwoną Wieśkę ale ostatnie zdjęcia mnie "wyprostowały". Coś mi się zdaje, że jesteś znowu na "chorobowym" - mam rację ???

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-07-15 22:05  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Cieszę się,że kolejna Viesia przypadła Wam do gustu :)
- Boguś,Twój entuzjazm przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :)
- Chopin,miałem swoje powody co by sklejać ten model w zaciszu i bez wiedzy ogółu modelarskiego. Ten powód to - BIZON ! Zacząłem dwa,a skończyłem jeden - przeliczyłem się co do swoich umiejętności i zapału.Kombajn to maszyna bardziej skomplikowana od ciągnika - jest tam więcej wszystkiego i wewnątrz i na zewnątrz. Dla tego trzymałem budowę w tajemnicy,co by znowu nie zrobić falstartu :))
- Jarku,nie jestem na chorobowym.Ten model kleiłem do pewnego momentu równocześnie z czerwoną Viechą. Jednak pewne "rozbieżności konstrukcyjne" i zbliżający się Elbląski Festiwal sprawił,że przerwałem prace przy zielonej ,koncentrując się na drugim modelu. Po wystawie zacząłem powolutku dokańczać projekt - i oto jest :))
- Borowy,wbrew temu co widać,moje umiejętności modelarskie są słabe.Większość błędów "schowałem" pod farbą :)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
01-07-15 22:34  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Piękne modele.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
02-07-15 06:50  Odp: [G] KZB 3B Vistula z doczyszczaczem (1-25) projekt własny.
pieczarek   

WOW!!
Piekna Wiesia, a razem z siostra blizniaczka... Jestem pod wielkim wrazeniem.

--
pozdrawiam Kuba

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024