FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-06-15 19:12  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,a taki był spokój ale niestety znowu jestem i muszę się odnieść do tak pięknie wykonanego modelu ,gratuluję pozdrawaim Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
28-06-15 19:27  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

To fajnie bo mam właśnie taką szpachlówkę. Ok to się poprawię i powiem, że według mnie przydał by się mocniejszy wash ale to tylko kwestia gustu :).

 
28-06-15 19:46  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Masz rację, że to rzecz gustu, ale uwierz mi, model i tak jest wystarczająco ciemny ;-)
Możesz do tej szpachlówki dodać troszkę kleju do modeli plastikowych, przyspieszy troszkę schnięcie i lepkość samej masy...

Post zmieniony (28-06-15 19:46)

 
28-06-15 20:16  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rewelacja! Piękny model. Szacun!

--
Pozdrawiam Darek

 
28-06-15 21:58  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Model wykonałeś WSPANIALE ! Gratuluję i podziwiam.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
28-06-15 22:01  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Wpiszę się i na tym forum, a co mi tam :-). Model jest świetny wykonanie na najwyższym poziomie. Aż ciężko uwierzyć, że to jest na podstawie tego Modelikowego wyrobu Stugo podobnego. Czy myślałeś nad udostępnieniem częsci które sam opracowałeś, żeby każdy mógł sobie takiego zbudować?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
28-06-15 23:02  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jak zwykle wspaniale, aż się chce te zdjęcia oglądać i oglądać :)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
29-06-15 19:11  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dziękuję Wam wszystkim za miłe opinie :-)

Luzak, co do Twojego pytania odnośnie udostępniania części - jest to temat bardzo trudny dla mnie...
Po pierwsze, o jakich częściach mówisz, bo jeśli zobaczysz relację z budowy, to zauważysz, że z oryginalnej wycinanki mało co zostało :-)
Po drugie, miałem też pomoc merytoryczna i praktyczną z zewnątrz, więc głupio by mi było przypisywać sobie czyjeś honory.
Reasumując, naprawdę bardzo chętnie bym się podzielił, ale w tym przypadku, oddaję komuś praktycznie gotowy model, gdzie po kilku poprawkach i dodaniu pozostałych elementów, ktoś wydaje gotowy model :-)
Czyż nie tak ;-) ?

Proszę wszystkich, aby w tym poście źle mnie nie zrozumiano.
Część z Was wie, że jeśli mogę i dam radę, to chętnie się tym dzielę i pomagam.

Pozdrawiam

 
29-06-15 19:20  Odp: [G] StuG IV Late /Modelik + Scratch/ front wschodni, lato 1944r.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Tommy, Doskonale rozumiem problem :).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024