FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 64Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  ->  => 
11-05-15 13:02  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Nie wiem czy te modele są Davida - być może nie. Porozmawiam z nim osobiście już w ten czwartek, bo przylatuje mnie odwiedzić :-)

 
11-05-15 13:27  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
kari   

...pewnie David zassał (w przypadku track'a na minie) fotki z tej str.

http://militarymodels.co.nz/2012/10/18/awesome-diorama-of-a-truck-in-an-explosion/

... zaś wykonawcą jest niejaki Noriyuki Kato.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
11-05-15 13:42  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ach tak - ale bez niego nie wiedzielibyśmy o istnieniu takich dioram :-)

 
11-05-15 15:34  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
kari   

Akra ... beze mnie nie wiedzieli byście, że taka strona w ogóle istnieje :-D

... jest na niej wiele innych ciekawostek modelarskich : )
----------------------------------------------------------------------------------------------

 
19-05-15 09:15  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oto moi goście, czyli David z żoną (polecieli w niedzielę do Anglii, a stamtąd wrócą do Tajlandii)


David pełen szczęścia buszuje wśród oferty MODELIKA. Wybrał mnóstwo modeli, głownie kolejowych. Dałem mu też od siebie na zachętę kilka JSC, mam nadzieję że polubi także te okręty.
,

A to ja z moimi szalenie sympatycznymi gośćmi. Niestety żona Davida, Thongkorn, zamknęła akurat oczy :-)


W Tajlandii dzień trwa od 6 rano do 6 po południu. David zaczyna dzień w dzień klejenie o siódmej i kończy dopiero o zmroku z przerwą na lunch :-)

--

 
19-05-15 09:27  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Miłe to i sympatyczne takie spotkanie. Świat to mała wioska ! ;-)

 
19-05-15 09:47  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Akra - a jak się podobała Polska i Szczecin Davidowi i jego żonie?
To buszowanie w ofercie Modelika było w biurze Modelika? Czy to Twoje zasoby ;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
19-05-15 10:03  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Fakt, świat to mała wioska. Kiedyś korespondowałem np. z Austriakiem z Wiednia. Ja mu wysyłałem MM, a on mi CD z dobrym rockiem. Pamiętam np. że za MM z moim King George V dostałem The Wall Pink Floydów.
W końcu firma wysłała mnie na trzy miesiące do Las Palmas. Napisałem stamtąd do Wiednia i dostałem odpowiedź, że Walter (takie miał imię) ma wykupione wczasy na południu Gran Canarii. No i mieszkaniec Szczecina spotkał się z mieszkańcem Wiednia na Kanarach :-)

Z kolei dwóch z moich licealnych kolegów poszło na morze: jeden na rybakach, drugi na statkach handlowych. Kilkanaście lat po maturze spotkali się po raz pierwszy, na kei w Buenos Aires, bo tam akurat stanęły ich statki. Poszli na piwo i okazało się, że w Szczecinie mieszkają jakieś 500 metrów od siebie!!!!

Myślę że goście byli pozytywnie zaskoczeni Szczecinem, byliśmy w kilku pięknych miejscach (choćby zjawiskowe Wały Chrobrego) szalenie im się także podobał mój dom, a najbardziej polskie śniadania z dużym wyborem wędlin i serów oraz ze świeżutkim doskonałym chlebem z porządnej piekarni ;-) W Tajlandii chleb jest słodki i dlatego David go tam nie jada. Zwyczajowe jedzenie tam to trzy razy dziennie ryż z kurczakiem albo rybą -może się znudzić, czyż nie?

Buszowanie było w magazynie Modelika. Każdy stosik to inny model, a stosików jest ponad trzysta!

Post zmieniony (19-05-15 10:22)

 
19-05-15 10:46  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

A propos sklepu z modelami - zachęcam wszystkich do odwiedzin sklepu w Gdyni na ul. Wójta Radkiego (na wystawie modele plastikowe) - naprzeciw Hali Targowej.
W sklepie b. dużo modeli głównie z Modelika, Orlika, GPM itd. w tym także tych sprzed dobrych kilku lat.

 
19-05-15 11:47  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Akra napisał: Zwyczajowe jedzenie tam to trzy razy dziennie ryż z kurczakiem albo rybą -może się znudzić, czyż nie?

Oj może, byłem kilka razy w Teheranie w sumie trzy miesiące. Tam też karmili mnie takim suchym (bez sosu) ryżem z kurczakiem i nie było czym zapić - no, chyba, że piwem bezalkoholowym. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 64Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024