FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
21-02-15 20:50  Odp: [G] KW-85 /Answer/
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Krystian jest OK, tylko musisz na odwrót: mokre na zewnątrz, a podsuszone we wgłębieniach i jako luźne ciapki na pancerzu. Może popatrz na koparki i spychy na budowach? To najlepszy materiał poglądowy.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
21-02-15 20:51  Odp: [G] KW-85 /Answer/
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Są tacy co twierdzą że tzw. papracze malują modele po to żeby ukryć niedoskonałości własnego warsztatu.
To co w takim razie powiedzieliby o Twoim modelu? ;-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
22-02-15 10:15  Odp: [G] KW-85 /Answer/
GawithApricot   

Wcześniejsza wersja błota była lepsza, ale chyba tylko mnie się podobała.

 
22-02-15 10:30  Odp: [G] KW-85 /Answer/
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Niestety wszystkich nie zadowolisz:)

--
Pozdrawiam!

 
22-02-15 11:07  Odp: [G] KW-85 /Answer/
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,tamta rdza była trochę surowa,trochę się odcinała od reszty no inna bajka,taraz obraz jest spójny,błotko wygląda realisticznie wg mnie oczywiście,może postaw ttanka na dioramce,pozdrawiam Marek

Tu jakaś zabawa
--https://www.youtube.com/watch?v=whWJ_JNvLHI
Sen modelarza
https://www.youtube.com/watch?v=xx_qeU4MsbM

Post zmieniony (22-02-15 11:37)

 
23-02-15 21:08  Odp: [G] KW-85 /Answer/
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

A mnie w tej wersji o wiele bardziej się podoba, bo wygląda bardziej zbliżony do rzeczywistości niż to wcześniejsze błocenie, które było (oczywiście zastrzegam, że jest to wyłącznie moje osobiste zdanie byłego pancerniaka) bardzo surrealistyczne. Natomiast teraz wygląda jakby rzeczywiście wytaplał się w solidnym błotku i albo z niego wylazł i niewiele przejechał, bo błoto nie zdążyło odpaść nawet tam, gdzie najszybciej powinno; albo też został w nim uszkodzony i porzucony, a niezależnie co było dalej, to mokre błoto zdążyło wyschnąć lub zamarznąć-to tylko kwestia wyobraźni i już fajna diorama.
Pozdrawiam Cię Krystianie i naprawdę gratuluję, bo ja chyba nigdy nie będę miał odwagi tak pięknie upaćkać swojego modelu, co nawiasem mówiąc też wiele osób mi zarzuca, że moje wytwory modeli czołgów są jak z fabryki :-) . Mam też nadzieję, że wybaczysz mi tę odrobinę krytyki poprzedniego błocenia.

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024