FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
26-09-03 08:13  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
ZzB   

"... A sklejanie traktuje jak dobry relaks zamiast oglądania TV...."
Popieram oburącz. Z TV to ja Teleekspres i Fakty na TVN-ie.
A'ha, i Discovery

"...Modele zbieram także z myślą o moim 7 letnim synku który już przez ramie podgląda to i owo...."
Gratuluję spadkobiercy. Mój na razie jest w stanie stosunkowo celnie rzucić nożyczkami w model :) Tradycje rodzinne próbuje podtrzymywać córa, ale ani czołgi ani okręty nie komponują się z lalkami :)
O własnie, czy gdzieś na sieci można znaleźć wycinanki mebelków dla lalek (w skali Barbie) ?? Przeskalowałem jej już kilka mebli z własnej chaty, ale ona chciałaby więcej a mi już zaczyna brakowac konceptu.

Pozdrowionka
ZzB

 
26-09-03 19:04  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jeszcze raz ja...
Tak sobie pomyślałem,że dobrym chwytem reklamowym dla każdego modelu kartonowego jest dobry rysunek na okładce.Wzorem dla mnie są rysunki Pana Jarka Wróbla. Wiem,wiem , za taki rysunek na okładkę wydawca,a zaraz potem kupujący modelarz musi wydać trochę więcej PLN.Ale za to jak taka okładka działa na wyobraźnię!
Drogi Łukaszu ! Rysunki na okładkach Twoich ostatnich modeli pojazdów są ładne , ale skromniutkie... Wiem,czepiam się. Ale na przykład całość (okładka i zawartość ) Ki 27 to rewelacja - idź w tym kierunku.

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
26-09-03 19:14  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mariusz - PO-PIE-RAM !

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
26-09-03 19:14  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mariusz masz racje, okładka jest bardzo ważna, zwłaszcza dla modeli sprzedawanych w kioskach. Niestety korzystając z okładki J. Wróbla musiałbym podnieść cenę modelu o ok. 6-8-10 zł, a to do niczego mądrego by nie doprowadziło. Dla tych którzy za moment zaczną zastanawiać się dlaczego AH może, odpowiadam, że ma z p. Wróblem inne układy, ale to jego sprawa.
Ja postawiłem na Heńka Rzeźniczka i na razie jego będę się trzymał. Okładki np. Sdkfza 250 nie uważam za udaną, ale nad talentem trzeba pracować - za kilka dni pokażę okładkę T-50 - myślę że jest o wiele, wiele lepsza ;-)
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
26-09-03 19:17  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mi się bardzo podobały okładki firmy gpm......

Szczególnie:
Leopard2 1:16
K5E Leopold
Zuikaku
Roma

niestety........ i gpm chce zminimalizować koszty.... wiec teraz na okładce mamy tylko sklejony model :/

A podzielam zdanie Mariusza - ładna okładka przyciąga........ lecz nie przeobrażajmy tego wątku ponownie w temat "okładka" ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
26-09-03 19:21  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
pompier     

A ja po przejściach z Mercem z Modelika jestem zwolennikiem zdjęc sklejonych modeli na okładce :))

 
26-09-03 20:33  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
Vivit 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Co fakt to fakt.
Okładki AH działają na mój dekielek tak jak lep na muszki. Za każdym razem jak patrze na okładke Yamato i te fale jak przelewają się przez pokład aż energia się we mnie zbiera do roboty....okładka ważna rzecz ....na 100%.
Pytanie i tu popieram KF czy warta dodatkowych 6-10 PLN.....hmmmm no nie wiem biorąc pod uwagę cene ostatniego modelu AH 22zł to chyba raczej okładka nie kosztuje ani 6 ani 5 zł...no chyba że AH dopłaca do interesu.???? Nie wiem co o tym sądzić .
Osobiście czekam na JUNYO jako pierwszy okręt KF'a i musze powiedzieć że okładka mnie nie interesuje.....czekam bo jak może już wspomniałem chcę zobaczyć co KF na zaproponuje ???? i czy jego wydawnictwo mi podpasuje. Jeżeli konstrukcja i papier będą OK to moge model kupować bez okładki. Sam sobie poszukam super zdjęcia..hmmmm w necie jest tego na tony !!!

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 
26-09-03 20:54  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Vivit - ja właśnie specjalnei napisałem, żeby nie przywoływać przykładu AH!!!! on ma po prostu inne kontakty z p. Wróblem, który maluje dla niego okładki od ok. 10 lat!!!
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
26-09-03 21:45  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
pompier     

KF jak kcesz tio ja Ci mogiem namalować okładki ( pierwsza gratis ;))

 
26-09-03 21:56  Re: [rozważania KFa] jak wydawać?
Vivit 

 

Łukasz wiem ...ja nie przywołuje tylko mówie że okłądka to sprawa ważna ale nie najważniejsza...przecież liczy się to co w środku, bo z tego głownie korzystamy.
Będę złośliwy i powiem tak....ale z góry prosze mnie za to nie ganić :))))
Okładki są dla tych co kupują modele na półke :))))) zobaczy o jaki fajny model i bach kupuje :)))))
i tak się panowie pozyskuje klijenta mniej lub bardziej zdecydowanego na co wydać kase :)))))

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024