FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
19-11-14 09:20  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

A może by tak dałoby się na terenie wrocławskich WSO/WSI? Nie wiem, czy pomoc wojskowych w tym zakresie u nas jest możliwa, poza tym lokalizacja obu jednostek poza centrum miasta może nie jest idealna, ale może tak ktoś ma znajomości w tych jednostkach? Także ewentualne zakwaterowanie na terenie jednostki wojskowej gości spoza Wrocławia. Czy jest możliwość przekazania częściowo pałeczki organizacyjnej do wojska?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-11-14 12:18  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Słuchajcie, miałem dzisiaj taki sen:

W knajpie, przy piwie siedzi grupa modelarzy-pasjonatów. Podchodzi do nich dyrektor jakiegoś domu kultury i mówi:

- Słuchajcie, może byśmy zorganizowali jakąś większą imprezę modelarską? My damy sale, stoły, załatwimy plakaty i promocję, może załatwimy też jakieś wsparcie finansowe u władz i sponsorów, zapędzimy kilku dzieciaków z modelarni do pilnowania modeli i pomocy w rozkładaniu i sprzątaniu... Wy rozpropagujecie imprezę w środowisku, przyniesiecie modele, ewentualnie zorganizujecie jakieś spotkanie "po godzinach"... W końcu to świetna promocja miasta!

- Pewnie, bardzo chętnie, dziękujemy!

- Ależ nie ma za co, w końcu za to nam płacą...

A potem się obudziłem.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
19-11-14 17:15  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Piękny sen Stealth, naprawdę piękny.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
19-11-14 17:45  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Panowie poddaję się.
Konkurs we Wrocławiu to nie tylko Rajkub. Inni też coś robili., I nie mówię o piciu piwa.
To co pisze panAdaś jest załatwione jak nie w MDK to w innym miejscu - za darmo.
Chęci do pracy przy zlocie miałem - do teraz.
Sven fajnie, że znowu dyrygujesz - bierz się do roboty i organizuj. Łatwo gadać a potem znikać, albo przychodzić i krytykować.

Odechciało mi się jeździć gdziekolwiek.......

Tyle i może aż tyle.... Róbta co chceta, ja ręki do żadnej imprezy już nie przyłożę.

--

Dopiszę:
Żal mi tylko, że taka piękna impreza kończy się w ten sposób.

Post zmieniony (19-11-14 17:49)

 
19-11-14 18:08  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Nigdy niczym nie dyrygowałem i tak jest teraz, Marcinek, I don't understand? W tym roku byłem i pomagałem, zresztą sam wiesz że nie o to chodzi. Rzuciłem tylko pomysł z zapytaniem, czy może lepiej nie zabierać głosu?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-11-14 18:22  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

A gdzie byłeś przez 9 poprzednich zlotów. Takich z pomysłami to jest wielu. Jakoś nie widziałem i nie słyszałem, żebyś kiedykolwiek powiedział: "rozmawiałem, załatwiłem, mam możliwość itp. Co Wy na to?". Najlepiej jest przyjść nic nie robić i jeszcze walnąć tekstem "ale komercha" jak to uczynił jeden z "organizatorów".

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
19-11-14 18:24  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Oświadczenie Rajkuba jest jasne i nie należy się dziwić że nadszedł taki czas że się ma dość.
Swego czasu rozmawialiśmy w tym kontekście i padła taka propozycja aby ciężar sędziowania
odpuścić Wrocławiowi. Teraz to już bez znaczenia.
Nasza WLKP docenia mozolną pracę WAK-manów i tegoroczną edycję wystawy tematycznej całkowicie wzięliśmy na siebie.
Myslę że to też w jakimś stopniu odciążyło Kolegów choć i tak nam pomagali, ot tak z dobroci za co wielkie dzięki.
Natomiast ja chciałbym się skupić na innej materii, mianowicie może nie zamykajmy drzwi, tylko spróbujmy konstruktywnie cos zaproponować.
Moja propozycja jest nastepująca aby wrocławianie zabezpieczali tak jak do tej pory lokal i powiedzmy zabezpieczenie techniczno materiałowe (jakiś lapek drukarka, pomieszczenie na biuro) a organizacją zajęły się np. przez kolejne lata, grupy modelarskie których jest przecież niemało. Grupa taka odpowiadała by za zorganizowanie, przeprowadzenie spotkania i konkursu na zasadach takich jak to się dotychczas odbywało z całą papierowa buchalterią. Nasi koledzy z WAKu na pewno wsparli by działania takiej grupy.
Osobną sprawą są wyróżnienia sponsoring itp. Nie wszystkie grupy mają własne budżety i też wszystko się robi na zasadzie dobrowolności, ale w tej chwili to jest małoistotne.
Podaje tą propozycję pod rozwagę WAKowi i Kolegom forumowym.

--

Post zmieniony (19-11-14 20:10)

 
19-11-14 21:11  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Jorzik - popieram w całej rozciągłości. Suum cuique, krótko mówiąc. Przy czym "suum" rotacyjne.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
19-11-14 21:41  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Kilka zlotów temu rozmawiałem z Rajkubem na temat obecnego wątku. Ekipa WAK-u pociągnęła mimo wszystko dalej ale akumulatory się wyczerpały i stop. Podejmuję zatem wstępnie rękawicę i zrobienie zlotu w ,,stolycy". Niczego nie obiecuję na tą chwilę na pewno,postaram się poruszyć pewne osoby. Jak się uda to będzie sala do ekspozycji,giełda i medale dla spragnionych sławy. O Melexach i innych atrakcjach pomyślę na następnym zlocie o ile wypali i formuła stołeczna się przyjmie w modelarskim światku.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
19-11-14 21:46  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

To już spotkań we Wrocławiu wogóle nie będzie czy to tylko następny rok? Wrocław to było jedyne miasto do którego byłem w stanie przyjechać na zlot :( .

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024