FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-11-14 12:31  [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

W przyszłym roku nie planujemy kolejnej edycji zlotu we Wrocławiu. Proszę, żebyście nie doszukiwali się jakichś ekstra przyczyn, określmy to jako zmęczenie materiału.

Stąd pytanie, jednocześnie wyzwanie : czy jakiś ośrodek jest gotów kontynuować nasze spotkania ?

Z naszej strony jesteśmy gotowi podzielić się całym , naszym doświadczeniem.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
15-11-14 11:46  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę ?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No to mnie teraz zmartwiłeś...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
16-11-14 09:12  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Chyba wszystkich, i do tego na jubileusz...

...swoją drogą, zamiast kombinować z nowym miejscem - może lepiej, jak już, odpocząć przez rok i wtedy zobaczyć?...
Bo innego ośrodka sobie nie wyobrażam. Gdyby ten zlot miałby się odbyć w Poznaniu/Łodzi/Warszawie/Krakowie itp., to nie byłyby to X WSMK, ale I P/Ł/Ww/KSMK itp. Czyli coś zupełnie innego, z zupełnie inną atmosferą zamiast tej wypracowanej przez Was w ciągu lat. Naprawdę, jeśli 2015 z takich czy innych powodów byłby nierealny, odczekajmy rok. Szkoda to w tej postaci zaprzepaścić.

--

Post zmieniony (16-11-14 13:39)

 
16-11-14 13:39  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Czy jak będę udawał, że nie słyszę i nie widzę to jakoś zaczaruję rzeczywistośc?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-11-14 19:09  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Swoją drogą, to powinien być wątek na forum głównym. Zanim więcej osób zacznie tu zaglądać, zrobi się późnawo, żeby cokolwiek przedsięwziąć.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
17-11-14 07:55  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Masz rację Sturmovik, to zbyt poważna sprawa,by została w tym miejscu. Nie mam w tym dziale uprawnień,zatem przyłączam się do prośby o przeniesienie!

--

Post zmieniony (17-11-14 07:56)

 
17-11-14 11:49  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Popieram jako 3-ci z konsylium.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
17-11-14 14:25  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

1 kwietnia to już chyba był? Na poważnie?

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
17-11-14 15:00  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Nieeeee dlaczegooo :( ? Ledwo się wkręciłem :( . Dołączam się do pytania Piterpanzera " Czy jak będę udawał , że nie słyszę i nie widzę to jakoś zaczaruję rzeczywistość"?

--

Post zmieniony (17-11-14 15:08)

 
17-11-14 15:16  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Boro 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Popieram propozycje przedmówców - może rok przerwy pozwoli "odpocząć materiałowi" ? Nie wyobrażam sobie czerwca bez wizyty we Wrocławiu. Do prośby dołącza się mój syn.

--

 
17-11-14 15:32  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Jak ochłonę, to może coś napiszę. Zresztą, co tu pisać?
Jestem za propozycją Sturmovika.
Nie spieszmy się z przenosinami.

 
17-11-14 15:38  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

:-(



Post zmieniony (17-11-14 15:45)

 
17-11-14 15:42  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Rajkub, to nie chodzi o przejmowanie pałeczek, jakieś inne miejsce itp.

Zróbcie sobie przerwę, bo ja nie przyjeżdżałem dla pięknych widoków z melexa (no to też) tylko dla Was. No ostatnio nie udawało mi się dojeżdżać, ale zamierzam jeszcze pare rzy Was odwiedzić w przyszłości. To ludzie robią klimat tej imprezy, uczestnicy też wiadomo, ale wg mnie głównie ekipa miejscowa, organizatorzy. Jak to się ma zmienić, to lepiej zaczekać.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
17-11-14 16:59  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Kruca zeks !

Może jednak Rajkub et consortes rozważą propozycję Sturmovika - w końcu to może biennale.
Albo i triennale jak będzie trzeba.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
17-11-14 18:16  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Miałem już napisaną całą epistołę... ale ugryzłem się w język.
Rajkub dobrze to określił zmęczeniem materiału.
I choć świta mi w głowie pewien bardzo szczwany plan, to proszę się jednak, na razie, nie napalać jak nowicjuszka na widok gołego chopa w jeziorze.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
18-11-14 07:38  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Nie fajnie

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
18-11-14 11:12  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Koledzy! Bardzo proszę o wpisywanie postów merytorycznych, coś wnoszących do tematu. Postarajmy się pomóc. Pytanie w temacie jest jasne. Nie chodzi nam o odliczenie się forumowiczów wyrażających bardziej lub mniej silne odczucia zawodu ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
18-11-14 12:06  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Informacje o poczuciu zawodu może nie są merytoryczne, ale na pewno uświadomią Rajkubowi, że jego praca i zaangażowanie są doceniane wśród braci modelarskiej, a czy jest coś lepszego na zmęczenie materiału jak nowa energia, którą można z takich postów uzyskać ?
Rajkub, może zostawmy melexy, motory z Topacza i zabieganie o sponsorów i zróbmy po prostu zlot miłośników modelarstwa kartonowego: wystawę, giełdę i wizytę w Misiu. We mnie masz wsparcie jak co roku.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
18-11-14 23:48  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

I to jest słuszna koncepcja Norvik.
Same plusy.
Rajkub odpocznie od zarządzania siecią informatyczną ;-) I w końcu będzie miał więcej czasu na pogaduchy ;-) Jeden pan co to mu się nie chciało iść po poduszkę do tuszu nie będzie miał co robić, więc nie musi przychodzić. MDK dalej będzie miał imprezę w grafiku. Kasę na kawę i wodę jakoś uzbieramy ;-) Z resztą - wspólnymi siłami damy radę. Temat przewozu "stołów" mamy obcykany i to działa. Od kilku lat jak podjeżdżam do rozładunku to tłumy do pomocy są coraz większe :-) Do sprzątania zresztą też. To wszystko działa. Spotkania w Misiu ładują akumulatory i poszerzają horyzonty (zwłaszcza po melexach).

Niech na te 10 lat każdy będzie mógł odetchnąć.

Niech tematem przewodnim Zlotu będzie: "Świętujemy 10 lat WSMK" i tyle. Bez dodatków.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
19-11-14 06:59  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Spotkanie bez konkursu, sama wystawa i spotkanie towarzyskie? Faaaajnie, tylko, że:

- sala jak była potrzebna, tak potrzebna jest, żeby ją dostać to się trzeba (podejrzewam) troszkę nachodzić. Śmiem przypuszczać, że na konkurs salę dostanie się prędzej, niż na "wie pan, paru kolegów przyjedzie, chcemy się spotkać". Można oczywiście salę wynająć. Nasza, w Inowrocławiu kosztuje bodajże cztery tysie za dobę, powodzenia.

- stoliki, czy płyty, czy cokolwiek innego ponosić trzeba, zapewnienia "ja przyjadę wcześniej i pomogę" są fajne, ale lepiej liczyć na siebie.

To dopiero początek przemyśleń na szybko, ale jednym słowem, jak Rajkub mówi, że się nie da, to widocznie się nie da. Gdyby to powiedział ktoś inny, to bym polemizował, ale Rajkub to zbyt poważna firma i zbyt zaangażowana.

Wygląda na to, że we Wrocławiu jest po prostu za mało ludzi w modelarstwie kartonowym. A w każdym razie, za mało ludzi, którzy chcą pomóc.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
19-11-14 09:20  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

A może by tak dałoby się na terenie wrocławskich WSO/WSI? Nie wiem, czy pomoc wojskowych w tym zakresie u nas jest możliwa, poza tym lokalizacja obu jednostek poza centrum miasta może nie jest idealna, ale może tak ktoś ma znajomości w tych jednostkach? Także ewentualne zakwaterowanie na terenie jednostki wojskowej gości spoza Wrocławia. Czy jest możliwość przekazania częściowo pałeczki organizacyjnej do wojska?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-11-14 12:18  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Słuchajcie, miałem dzisiaj taki sen:

W knajpie, przy piwie siedzi grupa modelarzy-pasjonatów. Podchodzi do nich dyrektor jakiegoś domu kultury i mówi:

- Słuchajcie, może byśmy zorganizowali jakąś większą imprezę modelarską? My damy sale, stoły, załatwimy plakaty i promocję, może załatwimy też jakieś wsparcie finansowe u władz i sponsorów, zapędzimy kilku dzieciaków z modelarni do pilnowania modeli i pomocy w rozkładaniu i sprzątaniu... Wy rozpropagujecie imprezę w środowisku, przyniesiecie modele, ewentualnie zorganizujecie jakieś spotkanie "po godzinach"... W końcu to świetna promocja miasta!

- Pewnie, bardzo chętnie, dziękujemy!

- Ależ nie ma za co, w końcu za to nam płacą...

A potem się obudziłem.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
19-11-14 17:15  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Piękny sen Stealth, naprawdę piękny.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
19-11-14 17:45  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Panowie poddaję się.
Konkurs we Wrocławiu to nie tylko Rajkub. Inni też coś robili., I nie mówię o piciu piwa.
To co pisze panAdaś jest załatwione jak nie w MDK to w innym miejscu - za darmo.
Chęci do pracy przy zlocie miałem - do teraz.
Sven fajnie, że znowu dyrygujesz - bierz się do roboty i organizuj. Łatwo gadać a potem znikać, albo przychodzić i krytykować.

Odechciało mi się jeździć gdziekolwiek.......

Tyle i może aż tyle.... Róbta co chceta, ja ręki do żadnej imprezy już nie przyłożę.

--

Dopiszę:
Żal mi tylko, że taka piękna impreza kończy się w ten sposób.

Post zmieniony (19-11-14 17:49)

 
19-11-14 18:08  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Nigdy niczym nie dyrygowałem i tak jest teraz, Marcinek, I don't understand? W tym roku byłem i pomagałem, zresztą sam wiesz że nie o to chodzi. Rzuciłem tylko pomysł z zapytaniem, czy może lepiej nie zabierać głosu?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-11-14 18:22  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

A gdzie byłeś przez 9 poprzednich zlotów. Takich z pomysłami to jest wielu. Jakoś nie widziałem i nie słyszałem, żebyś kiedykolwiek powiedział: "rozmawiałem, załatwiłem, mam możliwość itp. Co Wy na to?". Najlepiej jest przyjść nic nie robić i jeszcze walnąć tekstem "ale komercha" jak to uczynił jeden z "organizatorów".

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
19-11-14 18:24  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Oświadczenie Rajkuba jest jasne i nie należy się dziwić że nadszedł taki czas że się ma dość.
Swego czasu rozmawialiśmy w tym kontekście i padła taka propozycja aby ciężar sędziowania
odpuścić Wrocławiowi. Teraz to już bez znaczenia.
Nasza WLKP docenia mozolną pracę WAK-manów i tegoroczną edycję wystawy tematycznej całkowicie wzięliśmy na siebie.
Myslę że to też w jakimś stopniu odciążyło Kolegów choć i tak nam pomagali, ot tak z dobroci za co wielkie dzięki.
Natomiast ja chciałbym się skupić na innej materii, mianowicie może nie zamykajmy drzwi, tylko spróbujmy konstruktywnie cos zaproponować.
Moja propozycja jest nastepująca aby wrocławianie zabezpieczali tak jak do tej pory lokal i powiedzmy zabezpieczenie techniczno materiałowe (jakiś lapek drukarka, pomieszczenie na biuro) a organizacją zajęły się np. przez kolejne lata, grupy modelarskie których jest przecież niemało. Grupa taka odpowiadała by za zorganizowanie, przeprowadzenie spotkania i konkursu na zasadach takich jak to się dotychczas odbywało z całą papierowa buchalterią. Nasi koledzy z WAKu na pewno wsparli by działania takiej grupy.
Osobną sprawą są wyróżnienia sponsoring itp. Nie wszystkie grupy mają własne budżety i też wszystko się robi na zasadzie dobrowolności, ale w tej chwili to jest małoistotne.
Podaje tą propozycję pod rozwagę WAKowi i Kolegom forumowym.

--

Post zmieniony (19-11-14 20:10)

 
19-11-14 21:11  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Jorzik - popieram w całej rozciągłości. Suum cuique, krótko mówiąc. Przy czym "suum" rotacyjne.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
19-11-14 21:41  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Kilka zlotów temu rozmawiałem z Rajkubem na temat obecnego wątku. Ekipa WAK-u pociągnęła mimo wszystko dalej ale akumulatory się wyczerpały i stop. Podejmuję zatem wstępnie rękawicę i zrobienie zlotu w ,,stolycy". Niczego nie obiecuję na tą chwilę na pewno,postaram się poruszyć pewne osoby. Jak się uda to będzie sala do ekspozycji,giełda i medale dla spragnionych sławy. O Melexach i innych atrakcjach pomyślę na następnym zlocie o ile wypali i formuła stołeczna się przyjmie w modelarskim światku.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
19-11-14 21:46  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

To już spotkań we Wrocławiu wogóle nie będzie czy to tylko następny rok? Wrocław to było jedyne miasto do którego byłem w stanie przyjechać na zlot :( .

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
19-11-14 21:50  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Jestem przeciw przenoszenia zlotów gdziekolwiek. Szlag trafi pierwotną atmosferę. Jeśli impreza się tam zadomowi, to trochę potrwa, a WSMK już nie wróci. Jeśli będzie imprezą alternatywną, obie na tym ucierpią. Jeśli ma się nie zadomowić... niech lepiej nawet nie próbuje.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
19-11-14 22:43  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Sturmovik już mnie trochę ostudziłeś.... Jestem pełen dobrych chęci.Jak to mówił jeden pan w białej czapce ,,ducha nie gaście".

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
19-11-14 23:05  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

ZBiGu od dawna chodzi za mną konkurs w ,,stolycy". Może czas go zmaterializować. Skoro Wrocek stanął...i Gdańsk.Mimo całej werwy Piterpanzera.,może czas na inne miejsce.
Jezeli będą dalsze głosy na nie przenoszenie było nie było kultowej imprezy to ja się nie narzucam.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
20-11-14 07:05  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Nie dajmy się zwariować, jeśli nie ma możliwości zrobienia zlotu we Wrocławiu, to zróbmy go gdzieś indziej. Parę osób w tym wątku już się zadeklarowało, że spróbują coś zadziałać, więc nie podcinajmy im skrzydeł, bo skończy się na tym, że nie będzie żadnego zlotu. Wrocław to fajne miasto i szkoda, że są trudności aby ciągnąć tam dalej nasze spotkania. Ale jeśli zlot będzie w innym miejscu to chętnie tam pojadę, żeby spotkać się z wami, a atmosferę tworzymy my i nasze modele, wiec miejsce to według mnie drugorzędna sprawa. Takie jest moje zdanie.

--
Pozdrawiam!

 
20-11-14 08:28  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Ataki personalne "dlaczego sie nie było wcześniej", frustracje, histeria, itp. nie są konstruktywne, nie mają sensu, tak samo jak wyjaśnianie na forum szczegółów sytuacji rodzinnej, osobistej która to wcześniej uniemożliwiała, tłumaczenie się, licytowanie. Sens mają konkretne pomysły i propozycje. Dlatego tutaj zgadzam się z pomysłem Jożika i oferuję w tym zakresie swoją pomoc.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
20-11-14 09:23  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Jasiek ma całkowitą rację. Nie tylko miejsce, ale to MY tworzymy tę atmosferę w tym miejscu. Rozumiem co niektórych kolegów z Wrocławia.
Przyznam się, że kiedyś mi proponowano i sam też miałem przez chwilę taki pomysł, aby zorganizować coś w centrum Polski, ale brak było impulsu. Warszawa ma jednak większe możliwości i Andrzej da sobie radę. Może dajmy mu i sobie szansę?

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
20-11-14 14:36  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Wszystko pięknie i pomogę ile będę mógł, jeśli cd miałby nastąpić w Warszawie,
ale chyba zapomnieliście o kimś, bez kogo gdziekolwiek by to było to nie będzie to.

Jeśli to już koniec zjazdów we Wrocławiu to ja bardzo dziękuję Misiom.
Za to, o czym wszyscy wiedzą i za to o czym nie wszyscy.

 
20-11-14 21:04  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Panowie, Wrocław jest jedyny, niepowtarzalny. Wiadomość, że nie odbędzie się kolejna edycja jest bardzo smutna.
Ale to nie znaczy że mamy zaprzestać organizowania Forumowego Zlotu! Show must go on, dopóki Pani z brodą nie ogoli pleców jak to w cyrku mawiają.
Sam nie dam rady zorganizować takiego zlotu, ale to nie znaczy że mam podcinać skrzydła osobom które są temu chętne. Ze swojej strony obiecuję że jeśli tylko termin nie pokryje się z zajęciami w szkole, to przyjadę i w miarę możliwości pomogę. Bo oprócz miejsca liczą się dla mnie Forumowe Ludki których chcę zobaczyć ;)

--

Post zmieniony (20-11-14 21:07)

 
20-11-14 22:20  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Chyba się pogubiłem WSMK będzie miało przerwę czy wogóle znika?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
20-11-14 23:58  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

A ja to pier... 5.06 pojadę do Wrocławia, pójdę do Misia, posiedzę, poczekam, wypiję piwo, zjem placek i jak nikogo nie będzie to następnego dnia wrócę do domu.
Komu podoba się takie rozwiązanie? W końcu ja tu jestem od reanimacji ;-).

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
21-11-14 08:29  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piotrek, to będzie nas dwóch.

--
GG 6801515

 
21-11-14 08:37  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Jakby mnie jeszcze nie było, to zamówcie mi placek.
Coś czuję, że potem może być ciasno i trzeba będzie czekać ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
21-11-14 08:51  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Piotrek, a będziesz jechał przez Bydgoszcz?

--


 
21-11-14 10:09  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Tego nie wiem.ostatnio pojechalem na Olesnice, Konin ,A2 do A1i wystarczylo 4h50 min.bez napinania się.
Rajkub nie bierz urlopu w tym czasie, bo kuszę, muszę, muszę Was choć na chwilę odwiedzić.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
21-11-14 18:24  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Piotrze! Jak przyjedziesz to ja będę już czekał ;-) Kolega Rafael może to potwierdzić ;-)

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
21-11-14 21:59  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Potwierdzam :) Zebys sie Cinek nie zdziwil, jak mnie znowu zobaczysz :D

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-11-14 11:21  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Panowie ! Ostatnie lata mojego życia kreciły się między Wrocławiem a Przeciszowem i nie mam zamiaru tego zmieniać ! Tak więc jeżeli dożyję to będziecie musieli oglądądać moją paskudną mordę u Misiów i tyle .

Pozdrawiam .


Jańcio



HEY HEY !

 
27-11-14 17:01  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jest pewna myśl, aby WSMK 2015 się odbyły. Proszę wakmanów (tych co nie dostali informacji na mejla lub smsem) o kontakt ze mną lub podczas najbliższego WAKu z informację, po zastanowieniu się głębokim, co mogą zrobić przed wystawą i podczas niej.
Na WAKu postaram się przedstawić pomysł.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
28-11-14 11:26  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jest światełko w tunelu :-) - jeszcze nie wszystko stracone. Z odległego Mielca mogę tylko śledzić bieg wydarzeń.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-11-14 11:33  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

W tej chwili są trzy światełka, zobaczymy czy uda się wyjechać z tunelu :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024