FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 34Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-12-14 13:20  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ale nie widzę PRODUCE OF THAILAND?

 
01-12-14 13:45  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dave napisał/ David wrote:
„I see what you mean about photos not to good I use telephone camera. Next time I try different phone. I see what Rodus is saying about chimney it dosnt look that bad in real life. i will look closer tomorrow. I do appreciate all the comments critical or not. I do feel very inadequate compared to all these Polish guys. I wonder do they ever do anything less than perfect??”

Tłumaczę nie dosłownie, ale żeby wyszło jak najlepiej po polsku :-) - Translation into Polish:
Rozumiem, co masz na myśli w sprawie niedobrych zdjęć, używam aparatu w telefonie. Następnym razem wezmę inny aparat. Przeczytałem, co Rodus pisze o kominie, w realu nie wygląda tak źle. Przyjrzę się temu jutro. Doceniam wszystkie uwagi: krytyczne, czy nie. Czuję się bardzo przeciętny w porównaniu do tych wszystkich polskich chłopaków. Zastanawiam się, czy oni kiedykolwiek robią coś, co nie jest perfekcyjne?

Ostatnie zdanie to nie jest ironia! Dave ogląda zdjęcia Waszych modeli, ale chyba najbardziej rzuciły go na kolana modele Precyzyjnego :-)
And same in English: The last sentence is not just an irony! Dave watches photographs of your models, but there are Precyzyjny’s models, which threw him back on his knees :-)

Dave, do not worry – you can find here also many models of - say - medium class. I think it was my mistake to send you www pages with top models only :-). When I look at them, I feel very small as well :-)
And same in Polish:
David, nie martw się. Możesz tu znaleźć także wiele modeli klasy – powiedzmy – średniej. Myślę że było pomyłką wysyłanie ci adresów stron www tylko z najlepszymi modelami. Kiedy patrzę na nie, to też czuję się malutki :-)

Post zmieniony (01-12-14 13:47)

 
01-12-14 15:45  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

To skąd wiesz, amigo, że któryś ryż jest z Tajlandii?

 
02-12-14 10:28  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

(David: below there is translation of your last message you sent me :-)
David napisał:

NIE NIE, nie popełniasz pomyłki wysyłając mi zdjęcia perfekcyjnych modeli. Lubię patrzeć na nie z podziwem. Kocham moje hobby i mam nadzieję, że się z czasem poprawię. Fotografie które mi wysyłasz (raczej strony, które mu podaję – Akra), są dla mnie inspiracją do czegoś lepszego.

Ostoja: W Tajlandii jest mnóstwo rodzajów ryżu. Na północy, gdzie mieszkam, jemy głównie ryż kleisty. Rodzina żony uprawia ryż na własne potrzeby, w tym roku jest około 100 worków (mnóstwo ryżu).

 
02-12-14 12:24  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Czekając na kolejne zdjęcia kartonowego modelu lokomotywy, pokazuję drewniany model VICTORY, oczywiście także zbudowanego przez Davida:

, , , ,

, , , ,

--

 
02-12-14 13:10  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Myślę że David jest bardzo szczęśliwy czytając takie komentarze (regularnie odwiedzą „swoją” stronę). Może kiedyś napisze tutaj coś po polsku :-)

I think David is very happy reading such comments (he is visiting „his” page regularly). Maybe one day he will write here something in Polish :-)

 
02-12-14 17:19  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Grubo lakieru, bo model stoi cały czas w TROPIKACH. Mieszkałem w takim klimacie ponad 6 lat (Nigeria), i wiem, co wilgoć potrafi zrobić z baaaardzo solidnie niezabezpieczonym drewnem :-)

Dave, marek1 wrote:
Model is quite old, and the layer of lacquer is too thick. Apart of that guns are made of brass. Anyway this is VICTORY, so please accept congratulations for your efforts.

And my response is:

There is thick layer of lacquer, because model is in tropic now. I was living in such climate for more than 6 years (Nigeria) so I know what moisture can do with veeeeery well unprotected wood:-)

 
07-12-14 08:38  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Lokomotywa skończona!
Locomotive is finished!

, ,
, ,

David, który model będzie następny?
David, what will be your next model???

--

 
07-12-14 12:13  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David nie czuje się najlepiej w sprawach związanych z aktywnym udziałem w forach komputerowych - a już zwłaszcza na stronach nie-angielskich i dlatego zdecydowanie preferuje moje pośrednictwo.

David does not feel well in matters related to the active participation on www forums – especially in non-English pages – and that is why definitely he prefers my assistance.

-----

David: if you wish to look at models of Patryk.K – or any other modeler – look at the left side of the screen, where the nick name is given. Below you can find following descriptions, regarding models of the very person:

Na forum (On line)
Relacje w toku (Ongoing reports – about models not yet finished)
Relacje z galerią (Reports about finished models with final gallery)
Galerie (Only galleries with finished models, without reports on model building)

If you click on any line, you can see the list of the models presented by certain person. Well, at the beginning I suggest you to check models of Patryk.K - any comments from your side would be much welcomed :-)

(Poinstruowałem Davida w jaki sposób może obejrzeć dokonania każdego z Was)

 
07-12-14 12:21  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David napisał:

Mam model pociągu OD2 Modelik, ale zdecydowałem zmienić plany i zrobić samolot. Będzie to trudne, zobaczymy jak mi pójdzie.

Patryk. K – bardzo podoba mi się TR203, wygląda znakomicie. Wodnik bardzo dobry, musiało być trudno zrobić go w tak małej skali.

Ostoja: Uśmiałem się z rysunku Świętego Mikołaja robiącego model pociągu (musi być Polakiem).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 34Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024