FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 64Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
07-12-14 09:54  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

PIĘKNIE wykonany. GRATULUJĘ !!!

Beautifully executed. CONGRATULATIONS !!!

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
07-12-14 10:02  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Za taki piękny model Św. Mikołaj przygotowuje Davidowi niespodziankę.
For such a beautiful model the Santa Claus is preparing a surprise for David.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-12-14 12:13  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David nie czuje się najlepiej w sprawach związanych z aktywnym udziałem w forach komputerowych - a już zwłaszcza na stronach nie-angielskich i dlatego zdecydowanie preferuje moje pośrednictwo.

David does not feel well in matters related to the active participation on www forums – especially in non-English pages – and that is why definitely he prefers my assistance.

-----

David: if you wish to look at models of Patryk.K – or any other modeler – look at the left side of the screen, where the nick name is given. Below you can find following descriptions, regarding models of the very person:

Na forum (On line)
Relacje w toku (Ongoing reports – about models not yet finished)
Relacje z galerią (Reports about finished models with final gallery)
Galerie (Only galleries with finished models, without reports on model building)

If you click on any line, you can see the list of the models presented by certain person. Well, at the beginning I suggest you to check models of Patryk.K - any comments from your side would be much welcomed :-)

(Poinstruowałem Davida w jaki sposób może obejrzeć dokonania każdego z Was)

 
07-12-14 12:21  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David napisał:

Mam model pociągu OD2 Modelik, ale zdecydowałem zmienić plany i zrobić samolot. Będzie to trudne, zobaczymy jak mi pójdzie.

Patryk. K – bardzo podoba mi się TR203, wygląda znakomicie. Wodnik bardzo dobry, musiało być trudno zrobić go w tak małej skali.

Ostoja: Uśmiałem się z rysunku Świętego Mikołaja robiącego model pociągu (musi być Polakiem).

 
07-12-14 13:00  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Polski Świety Mikołaj umie również robić modele samolotów. :-)
Polish Santa Claus also knows how to make airplane models. :-)



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
09-12-14 12:34  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David robi teraz model Jak 3 z WAKU, 1:33 oczywiście. Nie jest wprawdzie pewny czy powinien pokazywać swoją pracę, bo najwyraźniej nie jest zadowolony z dotychczasowych wyników. Uważa, że zrobienie ładnego modelu samolotu leży poza jego możliwościami.

Znowu moja wina, bo dałem mu adres strony z silnikiem do P-51 Mustanga, zrobionego przez QNia :-) Obawiam się, że myśli iż wszyscy polscy modelarze są klasy QNia lub Precyzyjnego, co oczywiście nie jest prawdą. Z tego to powodu, David, przysyłaj mi nadal zdjęcia myśliwca .

David now is making WAK model of Yak-3, 1:33 of course. He is not sure anyway whether he should show us his work, as apparently he is not satisfied with up-to-date results. In his opinion making of nice looking plane model is beyond his skill.

Again my fault as I gave him www page with QN engine for P-51 Mustang :-) I am afraid he thinks all Polish modelers are of QN or Precyzyjny class, which apparently is not true. That is why, David, continue with sending me further pictures of your fighter. By the way: in Polish this is Jakowlew Jak-3. English name is Yakovlev Yak-3.

A teraz parę fotek Jak-3 w budowie, oraz coś dla rozgrzewki, także od Davida :-)
And now few photos of Yak-3 and something for warming-up, also from David :-)

, ,

,

--

 
09-12-14 13:54  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Model faktycznie nie jest perfekcyjny. Chodzi o łączenia (wręgi za duże i rozpychają karton) , po za tym nie najgorzej. Uczysz się na błędach, ale wstydzić się nie masz czego !!! Pokazałbym Ci mojego F-16 , ale to byłby dopiero obciach :)) I nie marudź tylko dawaj dalej !!! Jest OK !!! Nie wszyscy kleimy jak Precyzyjny,czy QN. Ale każdy model jest Ładny na swój sposób. No i ta radość z klejenia :))

The model actually is not perfect. The point of connection (frames for large and pushing apart box), after that, not bad. You learn from your mistakes, but you do not have to be ashamed of what you !!! I'd show you my F-16, but it would be just embarrassing :)) I do not whining just give further !!!
It's OK !!! Not all kleimy as precise or QN. But each model is nice in its own way. Then there's the joy of bonding :))

 
09-12-14 15:16  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Trzeba też obcinać czarne linie konturowe w częściach pokryć bo będzie zebra a nie samoiot.
It should also cut black contour lines in cover parts because it will zebra not a plane.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-12-14 13:13  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zanim David pokaże nam kolejne zdjęcia Jaka-3, obejrzyjcie jeszcze jeden drewniany żaglowiec. A ostatnie zdjęcie jest dowodem na to, że David rzeczywiście żyje w tropikach. Myślę że ten miły gość zjawił się w jego ogrodzie :-)

Before David will show us more pictures of Yak-3, look at another wooden sailing ship. And the last picture is proof that David really lives in the tropics. I think this nice guest came to his garden :-)

, , ,

, , ,

--

 
11-12-14 14:52  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ten wąż to mała kobra, niestety Dave musiał ją zabić, jako niepożądanego gościa. A niedawno ukąsił go skorpion w rękę: trzy dni bólu... Wiwat polski klimat!
Model Jaka jest robiony, ale David nie jest zadowolony z dotychczasowych rezultatów - no cóż, nie ma z samolotami doświadczenia. Oczywiście napisałem mu, że model musi ukończyć i zdjęcia przysłać :-)

This snake is a small cobra, unfortunately Dave had to kill it, as unwanted guest. Not so long ago he was stung in nahd by a scorpion: three-days pain... Cheers to Polish climate!
He still makes Yak model, but David is not happy with so far results - well, he is not experienced with planes. Certainlky I wrote him that the model must becompleted and photos sent :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 64Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024