FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
04-07-14 12:14  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

...litości, znowu Japończyk... zaraz będzie 15 stron zachwytów, a potem jedna relacja z budowy za dwa lata...

(tak sobie marudzę)

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
04-07-14 12:52  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sprawa prosta, wydaje się to , co się sprzedaje. Aczkolwiek okręt fajny, ponieważ było tylko chyba jedne wydanie tego okrętu

 
04-07-14 19:16  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Nie wiem czy to jakiś trend ale Japończycy , Japończycy i nic więcej to trochę chore.

 
04-07-14 21:28  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

A sklejane latające i pływające hakenkrojce :(

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
05-07-14 00:08  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Lennart 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Trochę brakuje Brytoli... A taką piękną flotę mieli... Kto choćby poza MM-em i AH wydał jakiś ich lotniskowiec? obydwa i tak były w skali 1:300, nie dwusetka... A ich krążowniki? Choćby nowe wydanie HMS Ajax przydałoby się, bo żal ciąć te z 97'... Jeżeli ktoś wydałby, to składam przyrzeczenie, iż od razu rozpocząłbym klejenie ze stosowną relacją :) Dzielnie znosiłbym wszelkie komentarze, jeno Was mi byłoby żal, że takie tortury w postaci mojego klejenia znosić musicie :) Śmiechem, żartem miłego weekendu :)

--
Pozdrawiam,
Lennart

 
05-07-14 01:53  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Hmm, Brytoli jak dla mnie zawsze mało, ale nie narzekałbym znowu.
Pancerników parę jest i nowych i starych. Z krążowników mamy Shefielda, Londona, coś z Kentów, Naida, Colombo, Sydneya.
I w żadnym wypadku nie można chyba narzekac na jakość opracowania.
Więc kleić jest co. No relacji nie widziałem. Niestety jak się nie klei to się nie wydaje.
A że teraz moda na Japońce.... każda przemija
Pzdr

Post zmieniony (05-07-14 09:55)

 
05-07-14 10:27  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
Lennart 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Masz i dokker rację- brytoli nigdy dość :) A Ajax to moje bardzo wielkie marzenie... Pamiętam jak go kiedyś dorwałem, przeleżał na półce troszkę, ale zawsze chciałem do niego wrócić. Naszło mnie pewnego razu przerysowywać na jasno szary karton Cansona jego części i projekt, że tak powiem w tej chwili "leży i odpoczywa", czekając na lepszą koniunkcję gwiazd :) Nawet zaopatrzyłem się w plany Ajaxa... Jednak, jeżeli ktoś wydałby go na nowo, zabrałbym się za niego od razu :) Masz i rację odnośnie relacji- im więcej, tym większe zainteresowanie wydawców danym tematem. Postaram się i do tego dołożyć swoją cegiełkę :)

--
Pozdrawiam,
Lennart

 
05-07-14 11:02  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Skoro na razie mowa tylko o okładce - obrazek jest paskudny, moim zdaniem.
Model zapewne będzie niezły, niezły jest też nowy sposób jego oprawy ("Hela / Angara" korzystnie się wyróżnia wśród innych wydawnictw) - tylko ten obrazek, wyjątkowo nieudany...

--

 
05-07-14 13:52  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

No obrazek jednak do najpiękniejszych nie należy, ale to, co mnie martwi, że na obrazku jest Nagato z 1941r. A słyszałem, że ma być z 1944r, z dodatkowymi opelotami, mam nadzieję, że to tylko małe niedopatrzenie.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
06-07-14 10:12  Odp: [Z] NAGATO 1/200 Dom Bumagi
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

NAGATO ma być a 1944 rok, a obrazek jak obrazek. Pewnie Katja malowała go na podstawie jakiegoś zdjęcia, nie zastanawiając się czy to fotka z tego roku, czy innego.

Co do modeli Brytoli, to zaraz po wydaniu NAGATO ruszają pełną parą prace nad HMS RODNEY-em i na początek jesieni pewnie go już zobaczymy.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024