FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
07-04-14 21:45  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Dzięki towarzysze z Answera za wyjaśnienie.Partia nigdy nie zapomina o waszym trudzie w budowaniu modeli. Extra,że będzie z wnętrzem ja przed laty też budowałem z planów ten model ale metodą ołówek i linijka ale niestety nie za bardzo się udał.Oby jak najszybciej wyszedł bo aż zacieram ręce z przejęcia a to boli :)))

Post zmieniony (07-04-14 21:49)

 
07-04-14 21:45  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mam na myśli ujednolicenie pisowni w tematach na tym forum tylko i wyłącznie dla poprawienia czytelności strony głównej i odnajdywania tematów, a nie jakieś tam miodkowanie : )

 
07-04-14 21:48  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Cyt.: "prawidłowo powinno być ORP Bałtyk zamiast ORP "Bałtyk"

A gdzie napisano ORP "Bałtyk" ?

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
07-04-14 21:51  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


michał, ale tak czy inaczej napisz na maila, sprawdzimy czy wszystko jest ok.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
07-04-14 21:58  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

RomanC nigdzie nie napisano po prostu dałem taki przykład pisowni, jeżeli przeszkadza ci, że całkowicie przypadkowo użyłem nazwy okrętu, który akurat ostatnio zaprezentowałeś na forach to zaraz użyję innej nazwy okrętu jako przykładu takiej, a nie innej pisowni w tematach.

 
07-04-14 22:01  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ale fajny model! Można powiedzieć, że perełka. Z info na stronie wynika, że będzie na koniec roku. Czyżby prezent na Gwiazdkę? :) Jestem za! Tylko błagam - nie skopcie malowania!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
07-04-14 22:15  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Halogen - nic nie zmieniaj, tak się tylko zapytałem z ciekawości, bo myślałem że to ja tak nawywijałem i zapomniałem o tym. Skleroza nie boli :) . A "przykład" dobry.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
07-04-14 22:32  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Można? Można.
Zamiast kolejnego faszystowskiego myśliwca/bombowca/itp, współczesny, ładny samolot i to z szachownicą. Może doczekamy się jeszcze Oriona? Albo Posejdona? Bryzy Bis w malowaniu MW (to ten sam autor przecież)?

Jak tak dalej pójdzie to wrócę w przestworza :)

--
imagination+extrapolation

 
08-04-14 09:45  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

to ja jeszcze wyrażę tylko obawę i nadzieję, że model ten nie będzie przeskalowany z 1:50 do 1:33, i - jeżeli jest to model niejakiego Aviatora - to części będą lepiej spasowane niż w modelu Bryzy, a co za tym idzie, będzie sklejona sorówka w skali 1:33. Jeżeli nie dojdzie do tego, to marnie widzę późniejsze recenzje...

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
08-04-14 10:31  Odp: [Z] CASA C-295M ANGRAF
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Halogen napisał: "przepraszam,że piszę to w takim temacie, ale wypowiedź Sturmovika jakoś mnie przy okazji zobligowała - nie ma chyba sensu w HP wpisywać o tym oddzielnego tekstu."

Nic nie szkodzi, wszyscy przywykli już do twojego mądrzenia się i czepiana się niuansów w każdym możliwym wątku i temacie.



A co samego modelu, zapowiedź jak kilkanaście innych z answera, po co to właściwie nowy wątek tworzyć? Wystarczyło dopisać w prowadzonej relacji (wymienionej tu wcześniej), że model się kiedyś ukaże przez wydawnictwo ANSWER. Takich wątków o zapowiedziach można by pewnie w tej chwili założyć 50, bo tyle pewnie jest w tej chwili opracowywanych surówek różnych nowych projektów. Jeno po co?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024