FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-02-14 18:25  [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Witam w galerii Vala.
Relację można zobaczyć tutaj. Co do modelu, no cóż zawsze mogło by być lepiej. Na lewym skrzydle i boku pojawił się po lakierowaniu delikatny nalot co widać na zdjęciach, być może dlatego że malowałem połyskiem w sprayu pierwszą warstwę i w tych miejscach mogło być zbyt cienko (poprzednie modele lakierowałem pędzelkiem). Jeszcze na oszkleniu od wewnątrz osiadły drobinki lakieru, musiałem chyba słabo zabezpieczyć kabinkę taśmą. Jakoś z tym trzeba żyć, chociaż na żywo wygląda to znacznie lepiej niż na zdjęciach. Dodałem troszkę od siebie obić na krawędziach natarcia skrzydeł i w paru innych miejscach. Zapraszam do oglądania zdjęć.





Post zmieniony (28-10-18 16:00)

 
26-02-14 19:17  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak dla mnie to wykonałeś go świetnie. Gratuluję i podziwiam.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-02-14 19:45  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kolejny świetny model zbin - gratulacje ! Gdybyś nie napisał o tym delikatnym nalocie to pewnie większość myślałaby, że to efekt drukowany. Owiewki kół to klasa sama w sobie. Nie wiem czym robiłeś dodatkowe imitacje odprysków, dobrze jest korzystać ze srebrnego ołówka, ja stosuję firmy Faber - Castell, kupiony w sklepie dla plastyków - efekt możesz zobaczyć wiesz gdzie : )
I tradycyjne pytanie - co następne ?

 
26-02-14 21:59  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Dzięki Halogen, a następny to okręcik się klei. Jako główny obrotowy w sieci i w tematach modelarskich siedzący, to zapewne wiesz co lepię?

 
27-02-14 07:10  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie sklejony model. Gratulacje.

--
Pozdrawiam Darek

 
27-02-14 07:37  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Bardzo ładny model, wykonanie EXTRA .
Gratuluję umiejętności przy kształtowaniu osłon na koła, w ogóle to przyjemnie pooglądać.

Pozdrawiam.

--

 
27-02-14 08:08  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Mariusz.R 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Że tak powiem, u ciebie zbin to standart. Jak zwykle jest co podziwiać, gratuluję.

--
Pozdrawiam ;-) ŁSM

 
27-02-14 21:36  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zbin, że Smoczka : ) kleisz to wiem, ale chodzi mi o temat lotniczy, pewnie masz tam jakiś samolotowy zestaw obowiązkowy do pocięcia ?

 
27-02-14 21:58  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Gratulacje, bardzo dobry model.

--
Rock Honor Ojczyzna

 
27-02-14 22:23  Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Uważam twoje modele za najlepsze spośród tych które do tej pory miałem okazję na tym forum obejrzeć. A twój SBD-3 Dauntless rządzi niepodzielnie

Post zmieniony (27-02-14 22:24)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024