FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
07-02-14 14:05  [R/G] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Witam Kolegów w kolejnej relacji.Mój wyjazd do ciepłych krajów stoi pod wielkim znakiem zapytania,więc dłubię sobie model zupełnie z innej epoki i kręgów moich zainteresowań.Wiedziałam,że kiedyś skuszę się na coś współczesnego.Wszyscy wiedzą,że opracowanie jest kiepskie,więc zakupiłam sobie aż dwie wycinanki(10zł.sztuka).Mam już sklejone koła jezdne oraz wannę kadłuba.Mózg mi przy tym parował,bo rysunki montażowe nie ułatwiają pracy,a opis można potłuc o kant stołu.W całym tym zamieszaniu nawet fotki okładki nie zrobiłam.Wkleję w następnym poście.
Koła jezdne.Praktycznie wszystkie części trzeba dopasowywać.Zrezygnowałam z niektórych elementów i zrobiłam je po mojemu.Łebki na felgach zrobiłam z wytłoczek po lekach.

Szkielet solidny,choć wręgi trzeba docinać.Zrezygnowałam z wnętrza,a przedział kierowcy zrobiłam tylko po to,aby płyta przednia miała podparcie.

Co ja się namęczyłam z tymi wnękami pod koła napędowe.

Część 34(ta z numerem 36)jest za długa,w zasadzie nie wiem dlaczego.Trzeba docinać w miejscu osłon.

Górne poszycie.Jak na razie bez oklejek bocznych.

Działamy dalej,a tak będzie wyglądał mój tank.

Na koniec okładka.



--

Post zmieniony (18-03-14 14:41)

 
07-02-14 14:11  Odp: (R) PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,czytając post w swoim wątku, chciałem Cię spytać czy nie skleiła byś czegoś współczesnego?,a tu relacja,pieknie,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-02-14 14:14  Odp: (R) PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Czy to jest MM?

 
07-02-14 14:48  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Właśnie mi to wygląda na MM, gratuluję wyboru ;-)

 
07-02-14 14:52  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam, prosiłbym o jak najdokładniejsze zaprezentowanie sklejania ogniwek gąsienic, ponieważ taki MISTRZ jak TY może w ten sposób pomóc zrozumieć takiemu LAJKONIKOWI jak JA jak to się robi.

--
PZDR!!

 
07-02-14 15:14  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
heljodor 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam
Cóż....
Trzeba się uczyć i życzyć powodzenia

--
"lepsze jest wrogiem dobrego"
Pozdrawiam heljodor

 
07-02-14 15:30  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Beatko!
Cieszę się na kolejny model pieszczony Twoimi zdolnymi rączkami, ale jako moderator muszę od Ciebie wyegzekwować uzupełnienie tytułu wątku o dane dotyczące wycinanki...( wydawca,skala)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-02-14 16:29  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Już się poprawiłam.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
07-02-14 16:38  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Też bym sobie skleił to cudo nawet z trzech wycinanek ale nie bardzo chce mi się malować:-)
W każym razie jak zawsze siedze sobie u Ciebie w relacjach cicho i podpatruję.
Pzdr

 
07-02-14 17:03  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to kibicuję. Ciekawe malowanie wybrałaś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-02-14 17:16  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

MARIUSZ napisał: ... jako moderator muszę od Ciebie wyegzekwować uzupełnienie tytułu wątku o dane dotyczące wycinanki...( wydawca,skala)

No tak, ale też okładki nie ma i wręg na tekturce. :-))))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-02-14 17:59  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wystarczy okładka.
Robota i tak już sprawnie postępuje dalej ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-02-14 20:45  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
kolejny_cichy   

Heh, mój Twardy stoi już od lat nie dokończony, i na domiar złego wcięło mi na stronie opis z jego budowy :/ (http://www.strefacichego.pl/?module=models&catId=61&modelId=234)

Jeśli Ci się przydadzą detale to mam kilka zdjęć z defilad http://strefacichego.pl/?module=museums&id=11

pozdrawiam i życzę powodzenia, bo model jest dla "Twardzieli" :)

cichy

P.S. jeśli dobrze kojarzę, to wkleiłaś zdjęcie wersji "Ex" w wariancie wysłanym na targi do Boliwii lub Chile, ta wersja sporo różni się od reszty "rodziny".

--

Post zmieniony (07-02-14 22:59)

 
07-02-14 22:34  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Nieźle to wygląda! Szczerze,Bardzo Ci Dopinguje!!! Sam pewnego razu wziąłem się z Twardzielem za chabety ,ale to on wygrał. Stoi teraz na półce ''prawie skończony'' ,ale już go chyba nie ruszę.Jednak nawet teraz widzę,że mój to prymityw przy twoim

Będę obserwował Twoje poczynania!!!

Post zmieniony (08-02-14 14:09)

 
07-02-14 22:53  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Cichy,ten ze zdjęcia jest dla Malezji.Czołgi,o których mówisz miały bardzo podobne malowanie.Mam zdjęcie to wrzucę,ale nie dziś.
Wielka prośba do kolegów o fotki spodniej części wanny.Ja nie znalazłam.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
07-02-14 23:10  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
kolejny_cichy   

Jeśli chodzi o kadłub modelu to w swoim poście dałem drugi link. Opis mogę podesłać na prv. Co do Twardego w realu, to ze zdjęciem spodu będzie ciężko, ale możesz się posiłkować wanną z T-72M1. Była podobna.

--

Post zmieniony (07-02-14 23:18)

 
08-02-14 00:28  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Eeee... no bez brawury, Kolego 'rodrus' doceniam Twoje dokonania z traktorami (swoją drogą baaaardzo ciekawe), ale nie o to chodzi, żeby wklejać własną galerię w relację innej osoby. Co by było gdyby takich pomysłów urodziło się więcej ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
08-02-14 08:40  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ten Twardy ze zdjęcia Beaty startował w przetargu dla Peru, ten ze zdjęcia Cichego to nie jest czołg dla Malezji tylko wersja dla naszej armii . Malezyjski PT-91 M Twardy tak wygląda http://www.militarium.net/forum/viewtopic.php?f=7&t=617 i tak http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 34.imageshack.us/img134/3893/pt91m1lc8.jpg
To peruwiańskie malowanie to akurat jest takie ... peruwiańskie i jakoś tak nie bardzo pasuje do Twardego : )

Post zmieniony (08-02-14 08:49)

 
08-02-14 09:30  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
kolejny_cichy   

Właśnie Peru, wiedziałem, że Ameryka Południowa :-)

--
Moja strona: http://www.strefacichego.pl

 
08-02-14 11:09  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Mrówko - spełniłaś moje marzenie !!!!!! Tylko nielicznym udało sie to skleić bo rysunki są nader skąpe, więc leży gdzieś w otchłani a półce . Myślę ,że Twoja relacja może pomóc wielu osobo więc proszę jak jak najczęstsze zdjęcia z budowy , co by kiedyś podążyć Twoim śladem. Pozdrawiam.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
08-02-14 12:04  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Edekyogi 

 

Mrówko - co do dna T-72 to znalazłem tylko to:

http://artofwar.ru/img/w/wechkanow_i_w/vivboewyetanki-semejstwot-72t-80t-90wtoroeizdanie19122011/t72takbiv-2.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-43QwAOfJBlc/TlfQZjihe-I/AAAAAAAAAKM/3IBtvprPfMQ/s1600/DSC_0369.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-yHigCwaoaAQ/TlfQZ5_mhVI/AAAAAAAAAKQ/FJ9ZTLsWDsE/s1600/DSC_0399.jpg

http://s2.uploads.ru/t/Kscf5.jpg

Post zmieniony (08-02-14 12:40)

 
08-02-14 12:06  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam
Mróweczko od dawna podglądam Twoje poczynania z modelami i jestem pod wielkim wrażeniem uzyskanych efektów. Wiem też że i z tym modelem sobie poradzisz ale może pomogła byś wszystkim chętnym którzy chcieli by wykonać ten pojazd przy pomocy aparatu foto wykonać coś w rodzaju instrukcji sklejania skoro takie kiepskie są te rysunki. Wiem że to robota dla projektanta który zaprojektował ten model ale może dasz się namówić na taką instrukcję choć najbardziej zagmatwanych części.
Będę tu stałym bywalcem bo interesują mnie współczesne pojazdy, i podobają mi się wykonane przez Ciebie modele. I mam cichą nadzieję że doczekam się w Twoim wykonaniu mojego ulubionego czołgu Merkavy.
Pozdrawiam

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
08-02-14 12:43  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Na pierwszym zdjęciu Edekyogi, ten czołg spadł z platformy kolejowej :-)

 
08-02-14 13:50  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Sorki za fotki. Może faktycznie trochę za bardzo mnie poniosło.

 
08-02-14 14:07  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
kolejny_cichy   

Ten model zawsze będzie budził emocje. Moim zdaniem im więcej fotek różnych wykonań tym lepiej. Na tym forum jest kilka relacji o tym modelu, z nich też warto skorzystać.

--
Moja strona: http://www.strefacichego.pl

 
10-02-14 21:00  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Dziękuję za fotki.
Walczymy dalej z materią.Doszło boczne poszycie i dodatkowa płyta na przodzie do mocowania płytek.Potem ja zaczęłam się mocować z zawieszeniem.
Osłony wałków.

Wahacze.Poprawiłam dwa, przednie gniazda.Wszystkie wahacze zamocowałam na drutach.


Górne poszycie.

Nie wiem czy dobrze zrobiłam,ale wahacze podkleiłam tekturą 2x0,5mm.Sam brystol jakoś mi się nie widzi.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
11-02-14 01:43  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Mrówka, jak Ty znajdujesz czas i (może przede wszystkim) motywację do tego wszystkiego ?
Podziwiam postępy, ale czekam na efekt końcowy...

Pozdrawiam,
Bohdan

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
11-02-14 07:51  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Oprócz tego jak kleisz modele podoba mi się wstawianie zdjęć z opisami wszystkich problemów. Jest to dodatkowa instrukcja do modelu :).

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
11-02-14 07:52  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Jak zwykle zadziwiasz mocami przerobowymi:) W moim przypadku karton coraz bardziej działa mi na nerwy, dlatego rzeźbię trochę w plastiku. Na forum dla plastikowców znalazłem wątek z dużą ilością zdjęć Twardego http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=70&t=51 Trochę późno, ale może jeszcze się przyda :) Powodzenia w budowie!

--
Pozdrawiam!

 
11-02-14 12:18  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Dzięki Jaśku za linka,fotek nigdy dość.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
11-02-14 13:38  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Dzięki Twojej relacji Mrówko chyba też rozkroje swój egzemplarz tego modelu. Teraz mam tu pokazane co i jak należy zrobić, - to nieoceniona pomoc w budowie tego modelu.
Szczególne podziękowania jak już wspomniano za opisy na zdjęciach.
Podglądam i kibicuje budowie.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
11-02-14 21:11  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Ja mam na wszelki ...2 egzemplarze do ciecia :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
11-02-14 22:10  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
McGavish   

Witam, bardzo podoba mi się Twoje wykonanie, a jeśli chodzi o zdjęcia wszelakich pojazdów pancernych, to polecam tę stronę http://www.primeportal.net/tanks/t-72.htm

--

 
11-02-14 22:26  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Edekyogi 

 

Mrówko - skoro jesteś na etapie robienia wahaczy i masz pewne wątpie, to tutaj masz fotkę tego wahacza:

http://btvt.narod.ru/istoria_t64/13.jpg

 
14-02-14 17:16  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Dzisiaj prze Panów będzie o kołach wszelakich.
Rysunki nadają się do użytku tylko i wyłącznie w toalecie.Na zdjęciach przedstawiłam mój sposób na zlepienie kół w całość.Mam nadzieję,że inni będą mieli lżej,bo mnie mózgownica odparowała.
Koła podtrzymujące.

Koła napinające.

Koła napędowe.Tutaj były największe kombinacje.



No wiem,że źle przykleiłam śrubki.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
14-02-14 19:27  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

O ja pier****e pelen profesjonalizm pani Beato. Pani relacja zmotywowała mnie do budowy tego czolgu a z takimi planami jak Pani robi to będzie w miare dobrze. Jeszcze tylko pytanie do śrubek jak Pani robi że one sie nie rozwarstwiają bo z tego co widze to śrubki GPM-u a mi się rozwarstwiają i nie wiem co źle robię?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
15-02-14 00:34  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
wasia 

Na Forum:
Galerie - 22
 

Bezcenna jest pożyteczność kartonowej Mrówki. To się nazywa relacja.

 
15-02-14 09:55  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękności i sporo pracy aby to wszystko udokumentować,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
15-02-14 10:51  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Niesamowite, MM powinien płacić za takie relacje :-)
pzdr

 
15-02-14 12:14  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Piękna robota !!!

 
15-02-14 16:08  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Kółka wyglądają rewelacyjnie. Nie mogę się napatrzeć.

--
serwusik

 
15-02-14 18:12  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Relacja wzorcowa pod Twardego.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
17-02-14 18:11  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Witam.
Dzisiaj mamy już zamontowane koła jezdne,reszta kół siedzi na sucho.Dół wanny pomalowany,chociaż musiałam położyć niezliczoną ilość warstw farby.Zamalować ten zielony kolor nie jest łatwo.Na zdjęciach widać,że trzeba jeszcze domalować tu i ówdzie.Zaczęłam składać do kupy błotniki.



Mam nadzieję,że teraz będzie już łatwiej.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
17-02-14 20:26  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Beata, ja już nie wiem czy oglądać te Twoje relacje (głęboka depresja ale i wielka nauka) czy nie (błoga nieświadomość i święty spokój) ? Wybieram to pierwsze, z depresją jakoś sobie poradzę... Kapitalna robota, grasz w Lidze Mistrzów

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
17-02-14 23:15  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
SebaR89 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

A ja mam pytanie, czy wszystko co dotychczas pomalowałaś to pędzlem czy aerografem? Sam mam zamiar pomalować model, który teraz kleje i jestem ciekaw jak Ty to robisz. Bardzo podoba mi się technika malowania jaką prezentujesz, i chciałbym się na niej wzorować.

 
17-02-14 23:21  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Edekyogi 

 

Mrówko, mucha nie siada, komar nie kuca...
No co tu można, no tego, no eeee.....

 
18-02-14 08:13  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Sebastian - na 3 zdjęciu widać wyraźnie pociągnięcia pędzlem. A czy całość jest tak malowana to niech szanowna mrówka się wypowie;)

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
18-02-14 08:23  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Jari 

 

Beato Erawa z wycinanki czy może jakiś inny patent typu odlewy żywiczne?

--
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.

 
18-02-14 11:03  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Dobra,to po kolei.
Moje modele maluję pędzlem i farbami akrylowymi.Zawsze stosuję duży pędzel z naturalnego włosia,bardzo miękki.Farba bardzo rozrzedzona,co daje takie efekt,że nie pozostają ślady po pędzlu.
Erawa będzie z wycinanki,tylko pocięta na pojedyncze kostki.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
18-02-14 11:31  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

A nie strach, że rozmiękczy papier taka wodna paciaja? Czy karton jest zaimpregnowany "antywilgociowo"?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024