FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
07-02-14 14:05  [R/G] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Witam Kolegów w kolejnej relacji.Mój wyjazd do ciepłych krajów stoi pod wielkim znakiem zapytania,więc dłubię sobie model zupełnie z innej epoki i kręgów moich zainteresowań.Wiedziałam,że kiedyś skuszę się na coś współczesnego.Wszyscy wiedzą,że opracowanie jest kiepskie,więc zakupiłam sobie aż dwie wycinanki(10zł.sztuka).Mam już sklejone koła jezdne oraz wannę kadłuba.Mózg mi przy tym parował,bo rysunki montażowe nie ułatwiają pracy,a opis można potłuc o kant stołu.W całym tym zamieszaniu nawet fotki okładki nie zrobiłam.Wkleję w następnym poście.
Koła jezdne.Praktycznie wszystkie części trzeba dopasowywać.Zrezygnowałam z niektórych elementów i zrobiłam je po mojemu.Łebki na felgach zrobiłam z wytłoczek po lekach.

Szkielet solidny,choć wręgi trzeba docinać.Zrezygnowałam z wnętrza,a przedział kierowcy zrobiłam tylko po to,aby płyta przednia miała podparcie.

Co ja się namęczyłam z tymi wnękami pod koła napędowe.

Część 34(ta z numerem 36)jest za długa,w zasadzie nie wiem dlaczego.Trzeba docinać w miejscu osłon.

Górne poszycie.Jak na razie bez oklejek bocznych.

Działamy dalej,a tak będzie wyglądał mój tank.

Na koniec okładka.



--

Post zmieniony (18-03-14 14:41)

 
07-02-14 14:11  Odp: (R) PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,czytając post w swoim wątku, chciałem Cię spytać czy nie skleiła byś czegoś współczesnego?,a tu relacja,pieknie,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-02-14 14:14  Odp: (R) PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Czy to jest MM?

 
07-02-14 14:48  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Właśnie mi to wygląda na MM, gratuluję wyboru ;-)

 
07-02-14 14:52  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam, prosiłbym o jak najdokładniejsze zaprezentowanie sklejania ogniwek gąsienic, ponieważ taki MISTRZ jak TY może w ten sposób pomóc zrozumieć takiemu LAJKONIKOWI jak JA jak to się robi.

--
PZDR!!

 
07-02-14 15:14  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
heljodor 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam
Cóż....
Trzeba się uczyć i życzyć powodzenia

--
"lepsze jest wrogiem dobrego"
Pozdrawiam heljodor

 
07-02-14 15:30  Odp: [R] PT-91 Twardy,czyli model dla twardych
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Beatko!
Cieszę się na kolejny model pieszczony Twoimi zdolnymi rączkami, ale jako moderator muszę od Ciebie wyegzekwować uzupełnienie tytułu wątku o dane dotyczące wycinanki...( wydawca,skala)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-02-14 16:29  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Już się poprawiłam.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
07-02-14 16:38  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Też bym sobie skleił to cudo nawet z trzech wycinanek ale nie bardzo chce mi się malować:-)
W każym razie jak zawsze siedze sobie u Ciebie w relacjach cicho i podpatruję.
Pzdr

 
07-02-14 17:03  Odp: [R] PT-91 Twardy- Mały Modelarz 1:25,czyli model dla twardych
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to kibicuję. Ciekawe malowanie wybrałaś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024