FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-11-13 21:04  [Z] Betty - Answer
Tomi   

Kolejna zapowiedz Answera z pod znaku kwitnącej wiśni. Tym razem " japoński bomnowiec G4M1 Betty w skali 1:50".

 
27-11-13 21:10  Odp: [Z] Betty - Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Czy to jest ta zapowiadana przy poprzednich zapowiedziach niespodzianka ?

 
27-11-13 22:28  Odp: [Z] Betty - Answer
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

GPM -owskiej Betty w skali 1/33 nic nie przebije - to w jeden z 10 najbardziej udanych modeli samolotów wielosilnikowych.

 
27-11-13 22:40  Odp: [Z] Betty - Answer
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

A kto projektował? Wiadomo coś? Oczywiście Betty Answera nie GPM'u ;-)

--
Pozdrawiam. Bartko28

 
27-11-13 23:07  Odp: [Z] Betty - Answer
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Podejrzewam, ze to projekt Marka Pacynskiego, bo cos mi ostatnio miglo na jego profilu na FB :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-11-13 00:11  Odp: [Z] Betty - Answer
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Dokładnie to dzieło Marka Pacyńskiego. Na FB istnieje dodatkowe ogólne modelarskie "podforum " mi napisał że będzie wydanie w WAK ale z P 38 ,a tu zaskoczenie z "Olkuskiej stajni " .Rok temu pan G. Pomorski obiecał że wyda wersję torpedową projektu pana Grzelczaka ,a w tym roku powiedział że nie ma sensu wydawać tego modelu bo go nikt nie kupi ,archaiczny projekt czyli już nie ta liga . Zostaje mi więc to wydanie lub obiecane z WAK.

--

Post zmieniony (28-11-13 01:02)

 
28-11-13 01:02  Odp: [Z] Betty - Answer
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


UUU szkoda, miałem po cichu nadzieję na skalę 1/33 i porządne opracowanie. Do tego modelu mam bardzo duży sentyment. Był to mój pierwszy model kartonowy w życiu - dodatkowo jaki skleiłem wyłącznie za pomocą taśmy klejącej. O podklejaniu wręg na tekturę nie było nawet mowy :)

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
28-11-13 01:24  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Moje opracowanie 1:50 nie jest porządne? Uuuuu... Kolego Jurgen konfabulujesz czy masz wizje? ha ha ha ha Proszę o hamowanie opinii pochodzących z kosmosu.

Tak się złożyło, że dwa wydawnictwa złożyły takie samo zamówienie w tym samym czasie (choć jedno z nich nie było do końca zdecydowane). Tak więc powstały dwa modele różniące się kamuflażem.
Z tym że WAK będzie w zestawie z P-38G (właśnie sprawdzam) 147 "Miss Virginia" i zastanawiam się nad Zerem... Co w sumie będzie kompletem dotyczącym zestrzelenia admirała Yamamoto.
Answer ma wersję kamuflażową zieleń/brąz z okresu walk nad Filipinami.
Tak więc kto zechce nabędzie wersję jaką będzie chciał, lub obie na raz.

Model w swoim założeniu jest prosty, szybki do sklejenia i dość efektywny, bo jak na swoją skalę jest dość duży. Posiada kabinę, prostą ale zawsze i daje możliwość własnej inwencji jeśli chodzi o wykonanie wnętrza.

Post zmieniony (28-11-13 01:27)

 
28-11-13 09:05  Odp: [Z] Betty - Answer
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Marek, czytaj dokladnie... Jurgenowi chodzi o porzadne 1/33, przynajmniej ja to tak rozumiem, wiec nie zaczynaj niepotrzebnej dyskusji, ze ktos ma do Ciebie pretensje... Zaraz znowu bedzie o krytyce i krytykanctwie itd. Czesto masz racje w swoich pogladach, ale akurat tym razem ciut wyhamuj, OK?
Sam tez slyszalem o mozliwosci nowego opracowania Betty w GPMie, ale skoro Grzesiek nie bedzie mial zamiaru podejmowac tego tematu, to bardzi szkoda - stare wydanie mam jeszcze w szafce :) Akurat widzialem zdjecia Twojej surowki na FB i uwazam, ze jest bardzo dobra, wiec moze pomysl o przeskalowaniu do 1/33, choc pewnie wymaga to sporych zmian...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-11-13 09:20  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Rafał... czytam bardzo dokładnie. Zdanie jest dwuznaczne sugerujące dwie różne rzeczy: skalę i opracowanie. Po prostu proszę o omijanie takich dwuznaczności i nic więcej, a będzie OK.
O 1:33 już pomyślałem... opracowując dokumentację do modelu.

Post zmieniony (28-11-13 09:23)

 
28-11-13 10:04  Odp: [Z] Betty - Answer
redbaron 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hmm jako historyk w pewnym sensie zawodowo interpretuję teksty i ja zrozumiałem wypowiedź Jurgena, że jest zawiedziony z obydwu względów - tj. nie tej skali i nie takiego opracowania. Można mieć ewentualnie wątpliwość czy według niego opracowanie Answerowej Betty nie jest "porządne" ze względu na fakt wydania go w 1:50 czy ze względu na autora. Autor zaś, jak widać, tej wątpliwości nie miał i zareagował może trochę nerwowo.

Miałem przyjemność zobaczyć ten model w 2D i mi się podoba. Nie wygląda na trudny, a do tego daje nadzieję, że po złożeniu będzie wyglądał w miarę efektownie.

 
28-11-13 10:19  Odp: [Z] Betty - Answer
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

A ja jako umysł techniczny rozumiem , jak to "bywa" w matematyce ,że spójnik 'i' oznacza konieczność spełnienia 2 warunków
1.skala 1/33
2. porządne
W przypadku zastosowania "lub" wystarczyłoby spełnienie 1 warunku i można by sie "boksować" .Dla mnie wypowiedź Jurgena jest JEDNOZNACZNA.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
28-11-13 10:24  Odp: [Z] Betty - Answer
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Podziwiałem dzisiaj raz jeszcze foty surówki oraz arkusze dwóch kamuflaży na FB . Tak jak mówiłem kupuję . Nie rozumiem tylko jak to jest że jak się powie autor opracowania pan M. Pacyński to zaraz bee i fee i model kicha 1: 50 kicha,a ja widzę co innego. Ja się cieszę bardzo że temat się ukazał ,bo było jego brak ( dlatego wspomniałem o panu .Grzelczaku ) ,a szczególnie mi go było brak . Dziękuje p.Marku za ciekawe tematy ,a szczególnie za to opracowanie .

 
28-11-13 10:37  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Nie denerwuję się. Po prostu wiem jak reaguje się na forach na wielu autorów, wydawnictwa. Wiem, że dwuznaczne wypowiedzi są często iskrą powodującą pożary. Szczególnie nieładnie jak dwuznaczne są wypowiedzi osób związanych z innymi wydawnictwami, autorami. Strach? Konkurencja? Znam sporą część autorów modeli w Polsce i za granicą. Gdyby powstało forum dla projektantów modeli to byłoby najbardziej spokojne i konstruktywne forum modelarskie.

 
28-11-13 11:15  Odp: [Z] Betty - Answer
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeśli już jesteśmy przy temacie Betty, to wznowienie modelu Pana T.Grzelczaka nie byłoby takim znowu wielkim nietaktem wobec aktualnie opracowanych komputerowo modeli... Ten model na pewno się obroni !! A jeśli już jest możliwość, to można uszczegółowić silniki, poprawić ich okapotowanie , wnęki podwozia , ot takie drobiazgi.

Mam swoją Betty zrobioną i jest to piękny model. Natomiast w skali 1/50.... był już kiedys w MM, w dziwacznym, juz powojennym malowaniu.

Nie jestem zwolennikiem tej skali, to i pewnie modelu z Answera nie nabędę. Obejrzę zaś z ciekawością

 
28-11-13 11:28  Odp: [Z] Betty - Answer
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Marku, reagujesz zdecydowanie nerwowo. Jak w wielu podobnych postach, gdzie tylko pojawią się słowa jakiejkolwiek krytyki czy niezadowolenia. Trochę dystansu. Moja opinia wcale nie jest konfabulacją z kosmosu, ponieważ widziałem wcześniej zdjęcia surówki na FB. Więc wiem co i o czym pisałem. I odnoszę się wyłącznie do zdjęć surówki a nie wydawnictwa czy autora. Użycie słowa "porządne" odnosiło się wyłącznie do stopnia zdetalizowania nie zaś do warsztatu projektanta, bo tego nie znam i się nie wypowiadam.

Rozumiem skalę 1/50 i odpowiednio do niej dobrany stopień detalizacji. Nie każdy chce kleić super zdetalizowane modele. Skala 1/50 jak najbardziej nadaje się właśnie dla bombowców. Wiem co piszę, sam zaprojektowałem i takie samoloty. I wiem że na takie modele też jest zapotrzebowanie.

To moje "UUU" to nie był żaden prztyczek w Twój nos Marku, jedynie ubolewanie nad nie doprezycowanym tytułem postu. Widząc zapowiedź tego samolotu oraz wydawnictwa Answer spodziewałem się modelu na nieco wyższym poziomie detalizacji oraz skali - czyli modelu dla "wyjadacza" bo taki chciałbym skleić. I tyle.

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
28-11-13 13:30  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Jurgen... skąd bierzecie te teksty o moich nerwach? Gdybym się denerwował - to bym albo nie pisał, albo napisałby w ostrym tonie. Jestem bardzo spokojnym człowiekiem, ciśnienie mi nie wzrasta z wyjątkiem przyjemnych sytuacji. Dziś uważam, że niektóre sytuacje po prostu rozwiązuje się za pomocą określonych instytucji i osób więc nerwy uważam za zbędne.
Po prostu uważam, że wypowiedzi należy budować precyzyjnie, aby nie dawać zapałek dzieciom.
Modele 1:50 (czuję się niejako jak ojciec odrodzenia tej skali) w swoim, przynajmniej w moim i paru innych ludzi, założeniu mają być proste, nieuszczegółowione i klasą samą w sobie, a nie zminiaturyzowanymi 1:33. Choć i te 50-tki dla wielu są zbyt skomplikowane i detalizowane.

 
28-11-13 14:49  Odp: [Z] Betty - Answer
rysiu62   

Wypowiadanie się projektanta lub wydawcy o produktach jakby nie było konkurencji uważam ,że jest nie na miejscu. Rozumiem , że kolega. Jurgen jest również modelarzem lecz pozostaje małe ,,ale,,. Przypominam o dyskusji o najlepszym i wiernie odwzorowanym modelu czołgu , przypominam o wypowiedziach innego użytkownika forum o opracowaniu Titanica (MM) i porównywanie do ,,swojego,, , nawiasem mówiąc będzie gotowy chyba na 200 rocznicę.

 
28-11-13 15:11  Odp: [Z] Betty - Answer
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Ocho, zaczyna się.
I nawet beze mnie.

Witam,świetny model,pozdrawiam ceva


;-)

Post zmieniony (28-11-13 15:12)

 
28-11-13 15:20  Odp: [Z] Betty - Answer
mwg84mm   

Panie Marku, pewnie jest za późno na takie ruchy, ale czy jest szansa na dorzucenie chociaż paru elementów wnętrza kabiny? Betty jest bogato przeszklona, a niebieskie imitacje szyb wyglądać będą dość kaszaniasto. Aby skala 1/50 się odrodziła, warto zadbać o chociaż minimalne wnętrze, w tej skali elementy dużo miejsca nie zajmą.

 
28-11-13 16:04  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Moja Betty ma kabinę. Skromną, ale ma :)

 
28-11-13 16:20  Odp: [Z] Betty - Answer
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Rysiu - wypowiadam się w tym temacie tylko i wyłącznie jako modelarz, który chce skleić porządnie (czyt. szczegółowo) opracowany model Betty w popularnej skali 1/33. Nie widzę tutaj żadnego "ale". Jest to forum dyskusyjne i wyraziłem swoją opinię. Natomiast całe meritum sprawy odnośnie 4TP zawiera się w oddzielnym temacie i przywoływanie go tutaj nie ma kontekstu.

Marku - pytasz o nerwy - odniosłem takie wrażenie czytając posty modelarzy o Twoich projektach i Twoją reakcję na nie.

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
28-11-13 16:29  Odp: [Z] Betty - Answer
Troyt   

Przepraszam, że się wcinam, ale zapytam o cenę, ponieważ na stronie zapowiedzi Answera trudno się dopatrzyć na miniaturce

 
28-11-13 16:31  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Jurgen - to, że ktoś przypisuje mi nerwy nie oznacza, że je mam coś wspólnego ze spostrzeżeniami innych. Widocznie łatwiej komuś przypisać własne odczucia.
Zazwyczaj ograniczam się do słów o dowody na stwierdzenia jakie padają, a nie urojenia i wymysły. Moją jedyną reakcję jest twarde postawienie sprawy, ale co to ma wspólnego z nerwami? Nie odpowiadam za to, co ktoś myśli na temat tego, co ja napisałem, a jedynie za to co napisałem.

Zazwyczaj nerwy towarzyszą temu, kto stara się tłumaczyć, to co napisał i tworzy kolejne opisy własnych wypowiedzi. To jest nerwowe.

-----------------
Cena będzie zapewne taka jak przy Wellingtonie. To mniej więcej taki sam model objętościowo.

Post zmieniony (28-11-13 16:32)

 
28-11-13 16:44  Odp: [Z] Betty - Answer
Mirek 



 - 2

Czy moglibysmy wrocic do rozmowy o modelu?

Marek,
Czy molbys pokaza surowke tutaj na forum? Nie zagladam na FB a chetnie bym zerknal na Betty.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
28-11-13 16:59  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Zdjęcia marne, ale zawsze:


I kilka stron:

 
28-11-13 17:03  Odp: [Z] Betty - Answer
redbaron 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przepraszam, to ja niechcący zapoczątkowałem wątek o nerwowości. Fakt, reakcja była stanowcza, ew. ostra, a jako choleryk zmierzyłem ją swoja miarą.

Co do modelu, to posiada wnętrze kabiny pilotów - trzy fotele, sterownice nożne, wolanty i tablica przyrządów. Myślę, że do tej skali, jak najbardziej pasujące. Także Beatki nie będą szpecić niebieskie okienka ;)

 
28-11-13 17:15  Odp: [Z] Betty - Answer
Mirek 



 - 2

Dzieki za zdjecia i arkusze.
Ja sie pisze na laciata Betty w 1/33 z Kanoya Kokutai z czasu ataku na Prince of Wales i Repulse ;-)

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
28-11-13 20:14  Odp: [Z] Betty - Answer
mwg84mm   

O właśnie, o coś takiego chodzi, super!

 
28-11-13 21:29  Odp: [Z] Betty - Answer
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Wnętrze. Tego mi brakowało w tej skali. Jak dla mnie świetny pomysł.

--
pozdrawiam!

 
28-11-13 21:41  Odp: [Z] Betty - Answer
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

W ilu miejscach łaczą sie dźwigary skrzydeł ?

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
28-11-13 21:51  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

W jednym

 
26-12-13 10:24  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

Wiem że trochę późno się pytam, ale czy Betty będzie dostępna w dwóch wersjach malowania

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
26-12-13 18:19  Odp: [Z] Betty - Answer
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ja przypomnę wszystkim to co powiedział pan Marek Pacyński na tym forum, co mi się bardzo nie spodobało, a było to 5.XI. tego roku o godzinie 18.11. Cytuję:
,,To że ktoś pisze o moich modelach źle czy dobrze mam tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę..."

Pozdrawiam

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
26-12-13 18:48  Odp: [Z] Betty - Answer
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam,
Cytat za strony Answer: "W pierwszym tygodniu grudnia w kioskach RUCHu i salonach EMPiKu pojawi się kolejny po Wellingtonie model z serii Kartonowy Świat - japoński bombowiec G4M1 Betty w skali 1:50."
W związku z tym mam pytanie: czy ten model już był? Byłem kilka razy w grudniu empiku a modelu nie było. I nie wiem czy przegapiłem czy dopiero będzie?

--
pozdrawiam!

 
27-12-13 15:54  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

Ja na to miast panie Marku mam takie pytanie.Czy gdy wyjdzie z waku betyy to w czy będzie w malowaniu ciemny brąz i kiedy wyjdzie ten komplet modeli?

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
27-12-13 16:28  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Hadziuk: rozczaruję... w WAK nie wyjdzie, ale postaram się by wyszło gdzie indziej. Co do wersji kamuflażu ciemny brąz. Obawiam się, że nie znam takiej wersji. Znam te pomarańczowe, biała (z zielonymi krzyżami), czy kolorze naturalnego aluminium. Tej ciemno-brązowej nie znam.
Przygotowuję też inne wersje. Na przykład tę pod Bakę.
W planach jest też 1:33. Opracowana na nowo do tej skali. Bo nie skaluję modeli z 1:50 i odwrotnie.

To co miało być w WAK - to miał być zestaw: Betty admirała Yamamoto i P-38G :) Myślę, że ten zestaw szybko będzie wydrukowany gdzie indziej. Rozmowy trwają.

Radzę usunąć kalumnie i pomówienia Pana Propelera... Panie Moderatorze i własne pomówienia również. Potrafię bez problemu udowodnić, że pańskie słowa o mnie to kłamstwa :) Zostałem wyrzucony za wasze pieniactwo, prowokowanie awantur i obrażanie mnie. Trzeba trzymać się prawdy panie Moderatorze, a nie własnych insynuacji :)

Post zmieniony (28-12-13 10:41)

 
27-12-13 16:59  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

A kiedy będzie możliwe pojawienie się betty w empiku czy w kioskach ruchu, a czy będzie możliwe że pojawi się też na stronach gpm?

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
27-12-13 17:17  Odp: [Z] Betty - Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Betty jest w magazynie RUCHu, być może, że w kioskach będzie już w poniedziałek/wtorek, ale bezpieczniej zakładamy, że 2 stycznia.

--

Post zmieniony (27-12-13 17:17)

 
27-12-13 17:51  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

A będzie możliwość zamuwienie betty ze strony gpm?

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
27-12-13 19:35  Odp: [Z] Betty - Answer
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Panie Marku, to pana zdanie które zacytowałem dotyczyło nie tylko Cevy czy Chopina, ale wszystkich uczestniczących na tym forum. Takie samo negatywne odczucia co do pańskiej osoby odniosło kilku moich kolegów. Jest pan osobą, która nie panuje nad swoimi emocjami i nerwowo reaguje na wszelkie krytyczne uwagi. Reprezentuje pan jeden z typów ,,toksycznych osobowości''.

Pozdrawiam

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
27-12-13 19:55  Odp: [Z] Betty - Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Hadziuk, od kilku miesięcy nie ma nowych modeli Answer w GPM - czy powrócą - to zależy nie tylko od nas.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
27-12-13 22:03  Odp: [Z] Betty - Answer
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Zaraz będzie jak w starym dowcipie o Niemcach i Ruskich co walczyli w lesie. Przyjdzie gajowy ( moderator)i wszystkich wy... z lasu.
I dobrze zrobi.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
28-12-13 08:50  Odp: [Z] Betty - Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A może tak z samego raneczka troszku muzyczki na wyciszenie emocji http://www.youtube.com/watch?v=Bmalq3Oe4uo

 
28-12-13 09:07  Odp: [Z] Betty - Answer
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Był tutaj gajowy. Na razie tylko lekkie odkurzanie.
Gdyby osobie , której wpisy usunąłem to się nie podobało, to przypominam , że jest tolerowana na Forum pomimo wyrzucenia z niego parę lat temu za pieniactwo, wywoływanie sporów, ubliżanie innym forumowiczom.
Jeżeli się nie zgadza z tą decyzja , to jest jeszcze kilkanaście for modelarskich i tysiące o innej tematyce, gdzie może się popisywać swoja elokwencją i opanowaniem.
Jesteśmy na forum prywatnym i nie mamy obowiązku tolerować każdej osoby, która ma zamiar uczestniczyć w życiu naszej społeczności.
Bardzo proszę o nie dokonywanie wpisów w tym temacie, bo i tak będę je kasował.

Założyciela wątku przepraszam za odejście od tematu.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
28-12-13 10:30  Odp: [Z] Betty - Answer
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

W związku z uporczywym dokonywaniem wpisów nie dotyczących tematu zamykam czasowo wątek.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024