FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
14-10-13 20:29  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

http://youtu.be/zbfYkiHY_A8

--

 
14-10-13 21:44  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Wrzucam foto dzisiejszych postępów. Pracowałem nad radarem Type 22 (przed kioskiem), lornetą morską oraz stojakami Kaitenów. Niewiele, ale wyjątkowo czasochłonne:



--
imagination+extrapolation

 
14-10-13 22:04  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nasycam się coraz bardziej ;) Polecę do Empiku jak emeryci na otwarcie nowego hipermarketu ;)

--

Post zmieniony (14-10-13 22:27)

 
14-10-13 23:28  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
ROBO 

 - 10

....nic nie napisze ,bo co to za łajba bez harmaty xD

PS.fajnie wychodzi :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
15-10-13 21:40  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Moja łajba zamiast armaty ma sześciu szybkich kolesi, nad którymi dziś pracowałem. Istna katorga, efekt: Kaiten sztuk jeden.

Najpierw pozostałe stojaki:


Części składowe Kaiten:


Gotowe:


Jeszcze pięć takich. Nie wiem, czy też macie takie problemy z kształtowaniem papierowych tub małej średnicy? 50 minut zajęło mi pozwijanie tych małych segmentów...

--
imagination+extrapolation

 
15-10-13 22:34  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Dziś to nie był relaks. Nic nie szło, klej kleił wszystko oprócz tego co miał skleić :)
Ale dziękuję za dobre słowo. Też jestem zadowolony.

--
imagination+extrapolation

 
15-10-13 23:03  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
ROBO 

 - 10

Jeszcze pięć takich. Nie wiem, czy też macie takie problemy z kształtowaniem papierowych tub małej średnicy? 50 minut zajęło mi pozwijanie tych małych segmentów...


- sam widzisz - harmata lepsiejsza ,bo......jedna :] Więc się katuj ,a my będziemy w wygodnym fotelu z ręką na browarku lukać na tą walke ....:))

pzdr.

--

Post zmieniony (15-10-13 23:12)

 
16-10-13 11:55  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Nie masz co narzekać - wyszedł bardzo fajnie.

Proponuję Ci w ramach ćwiczeń - zrób tak jak ja Negra w 1:200 He, He, He.....;-))))
W mojej relacji jest recepta na bezstresowe sklejanie takich dziwolągów ;-)))))))))

--

 
16-10-13 12:03  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Hmm, ta recepta powoduje u mnie senność, lenistwo i otępienie. Po prostu się nie sprawdza :)

--
imagination+extrapolation

 
16-10-13 16:04  Odp: [R] I-58. Japoński okręt podwodny typu Otsu-Gata B3, skala 1/200
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Tak to już jest z drobnicą, że dużo czasu i nerwów kosztuje, a efekty nie zawsze zadowalają, ale wyszedł Kaiten pierwsza klasa ;)
Tak patrzę na ten kiosk i zastanawia mnie, czy nie rozważyłbyś zmniejszenia liczby listków w górnym segmencie zwłaszcza z tyłu daszku, gdzie jest mniejsza krzywizna w rzucie. Moim zdaniem nie miało by to większego wpływu na spasowanie, a na pewno ten element zyskałby na estetyce. Ot taka luźna sugestia ;-)

Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024