FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
28-04-13 02:33  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

hahaha! Ale się uśmiałem :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
28-04-13 20:42  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
M-BAR 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Wy sobie żartowaliście a ja wykonałem skrzydła, choć wymagają drobnych poprawek, trzeba jeszcze podoklejać elementy będące pomiędzy komorami podwozia a przodem kadłuba.

Miałem zamiar zabrać się za ogon, jednak że aby dokleić skrzydła muszę wykonać przód kadłuba (a to wymaga klejenia na styk 3 pierścieni, mam już dwa).
Mocowanie goleni podwozia głównego zrobiłem na tulejach (ale nie zrobiłem zdjęcia) więc będzie możliwość wykonania chowanego podwozia.
MBig tu farba też odpada (a inni proszę wziąć poprawkę na fakt że On przebywa na wyspach i udziela mu się angielski humor).

 
28-04-13 21:20  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Oj, nie wziąłeś sobie rady do serca. Pierwsze odtłuszczasz, potem malujesz, bo później farba odłazi. No, chyba że malujesz oryginalnymi farbami Żółtków. Te odłaziły zanim się nimi pomalowało.

A tak poważniej, ale tylko trochę, ten model nijak się ma do twojego pierwszego modelu. Pamiętasz go jeszcze? Ja chyba mam gdzieś jego zdjęcie. Hehe.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
28-04-13 21:39  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Może by flamastrami te białe placki zamazać. :-))) Podglądam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-04-13 22:04  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
M-BAR 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

MBig, to jest mój pierwszy model

Trzecia lasa podstawówki, ścinki z Małego Modelarza, niekompletne, bez instrukcji i (uwaga będzie profanacja) klej biurowy (jak widać miejscami już puszcza).
To było coś! Od tej pory na warsztacie zawsze coś jest rozgrzebane.
I wiecie co, jutro albo pojutrze sobie wydrukuje i skleję ten model raz jeszcze.

 
28-04-13 22:12  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Mariusz , jak zrobimy kolejne spotkanie GEKO pod hasłem ,, Mój najgorszy model " to go przywieź ale nie zapewniam Cię że zdobędziesz pierwsze miejsce .

Pozdrawiam .


Jańcio


HEY HEY !

 
28-04-13 22:13  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No to osiągnąłeś olbrzymi postęp, w latkach pewnie też.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-04-13 22:20  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

A zdjęcie pierwszego, jaki wykonał w modelarni może być?

A teraz już całkiem poważnie. Mariusz, jesteś moim najlepszym wychowankiem. Postępy, jakie zrobiłeś, są niesamowite. Hayabusa wychodzi ci świetnie.

Ostoja. Mariusz jest szczawiem przy nas. (Mariusz, uznaj to za komplement, a wiesz, że ja rzadko je prawię)

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
28-04-13 22:50  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

MBig, nie bądź taki zrozumiały , teraz to my będziemy Go promować i jeżeli tylko przetrzyma nasze otrzęsiny na nas spadnie splendor nowego wychowanka .Promujemy każdego zboczeńca który pragnie realizować się w Swoim hobby .Szkolenie w tej dziedzinie przejdzie przy najbliższym spotkaniu . Mam nadzieje !


Pozdrawiam



Jańcio


HEY HEY !

 
28-04-13 23:14  Odp: [R] Nakajima Ki-43 Hayabusa - Orlik
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

między innymi na szkoleniu uczymy jak brudzić modele- starym tłuszczem z frytek oraz sosem kucharza..;)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024