FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-04-12 14:22  [galeria]Reszel- zamek biskupi GPM 1:200
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!
W przerwie od Endeavour'a zabrałem się do mini projektu- kolekcji przykładowych budynków poszczególnych epok w architekturze. Pierwszy wpadł mi pod skalpel model zamku biskupów warmińskich w Reszlu. Model bardzo prosty, jedyną trudnością mogą być wszystkie okna oraz wnęki.
Ten model to tylko przerwa w budowie żaglowca, który niedługo będzie z resztą kontynuowany.


Post zmieniony (10-04-12 14:30)

 
11-04-12 19:01  Odp: [galeria]Reszel- zamek biskupi GPM 1:200
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Witam.

Akurat dziś jechałem koło Reszla. Podobno do studni widocznej na szóstym zdjęciu wrzucano niewierne żony :) tak przynajmniej mówił mi Pan podczas zwiedzania.
Wykonanie ogólnie dobre tylko na jednym dachu widać załamania kartonu.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
11-04-12 22:18  Odp: [galeria]Reszel- zamek biskupi GPM 1:200
Jarek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Ogólnie robi dobre wrażenie - szkoda tylko, że sporo fotek pozostawia niedosyt szczegółów. Ale modelik całkiem....całkiem. Sam się zastanawiam co ma być po Malborku.... Może faktycznie wypasiony Reszel na bazie istniejącego ABC. Ten model da się pięknie zwaloryzować.... cóż... pomarzyć można.

--
Nie oczekuj od dnia, tego co mogą dać jedynie lata, ale nie zapominaj, że lata składają się z dni. Dlatego postanów, że nie zmarnujesz ani jednego dnia.

Pozdrawiam


 
22-10-13 16:10  Reszel- zamek biskupi GPM 1:200 Pytanko
slavinio84   

witaj Liściu mam do ciebie pytanie...mógłbyć mi podac wymiary tego zamku...? chodzi mi o wielkosć podstawy w cm...wysokość murów, wierzy i objętość tej wierzy za info z góry dziekuje i pozdrawiam a takrze wysokośc btamy...

 
22-10-13 19:39  Odp: [galeria]Reszel- zamek biskupi GPM 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Fajne zamczysko. Gratuluję wykonania.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-10-13 07:05  Odp: [galeria]Reszel- zamek biskupi GPM 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Trochę cegieł na to poszło :-) Gratuluje ukończenia modelu.

--
Pozdrawiam Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024