FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
24-04-13 20:22  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Nie no czad.......-:)

 
24-04-13 21:15  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Są gdzieś w końcu fotki gotowej surówki?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
25-04-13 13:27  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Dzięki Lechu za wyjaśnienia.
Cieszę się, że należysz do tego dość wąskiego (elitarnego) grona projektantów którzy potrafią się odnieść do uwag na temat swojej pracy. Większość na najmniejsze słowo krytyki dąsa się jak małe dzieci i obrażeni zabierają swoje zabawki do innej piaskownicy.
Na pewno parę osób będzie zadowolonych jak opracujesz zestaw brakujących dodatków do P.11a.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
25-04-13 14:49  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Lechu, ceva bardzo dobrze, że podjęliście dyskusje na temat modelu bo wyjdzie mu to tylko na in plus. Moja uwaga w stosunku do cevy nie miała na celu wytykania mu czegokolwiek, a broń Panie Boże i partio ukrócania jego wypowiedzi. Moje uwagi to spostrzeżenie, że modelarzy w jego, jakby nie było, bardzo wysokiej klasy wykonawczej, jest zdecydowanie mniej i ich będzie stosunkowo trudno usatysfakcjonować. Takich szaraczków jak ja, jest stety/niestety większość, i ten model będzie i tak dużym wyzwaniem.

Ktoś tu podniósł głos "wierna replika". Tak jest to bardzo wierna replika, stworzona na podstawie najlepszych dostępnych materiałów, zweryfikowanych przez Lecha, umożliwiająca wykonanie bardzo ładnego i ciekawego modelu.

Lecha jako projektanta cenie sobie bardzo, bardzo wysoko, bo wiem, że model, który dostaje od niego do sklejenia, nie będzie modelarskim badziewiem, karykaturą, da się skleić, a w razie problemów mogę liczyć na merytoryczną pomoc. Niestety takich współczesnych projektantów jest jak na lekarstwo.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
25-04-13 15:08  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Wierna replika? wydaje mi się jednak że nie;)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
09-11-13 11:26  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Chopin, jak się można z tobą skontaktować? A może ktoś inny wie?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
09-11-13 12:24  Odp: [N] PZL P 11a - WAK 3/2013
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Najlepiej na WAKu. :-) Ewentualnie nr telefonu, Rafał mnie chyba nie za*&^*^*&???

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024