FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-04-13 21:12  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
jacko1971   

W zasadzie masz racje Krzysztofie, ale kiedyś była już dyskusja na temat okładek.. Na okładkach GPM są zdjęcia gotowych modeli, a to nie wszystkim się podobało. Właśnie w tym przypadku można było traktować okładkę jako zapowiedź tego, co znajdziemy w środku. Osobiście wolę te malowane. Ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
Jacek Kupiszewski

 
02-04-13 21:48  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

zerknąłem na stronę wydawnictwa i....na tym zakończę ten post...bo znowu spłonę na stosie spalony prze entuzjastów bajek braci Grim... Mamy dziś 2 KWIETNIA !!!! CZY KOMUŚ UDAŁO SIĘ OTRZYMAĆ ZAMÓWIONY WCZEŚNIEJ MODEL TAIHO? CIEKAWY JESTEM ILE WARTE SĄ SŁOWA WYDAWCY ŻE W MARCU BĘDZIE WYSYŁKA.... JEŚLI KTOŚ OTRZYMAŁ ZAMÓWIONY MODEL TO MOŻE PORATUJE HONOR WYDAWCY I NAPISZE ŻE JUŻ MA TO CO MIAŁ OTRZYMAĆ W MARCU 2013 ROKU....pozdrawiam ...

--
------------------------------
Dopisek moderatora
------------------------------

Jakubie, czy mozesz nie wrzeszczec? Netykieta sie klania, a tym samym regulamin...

Rafael

 
02-04-13 21:56  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

szebi .... a ja nie potrafię znaleźć zapowiedzi tego cuda znaczy Taiho na forum... diabeł ogonem nakrył czy co? Próbowałem doszukać się wątku z zapowiedzią tego modelu i nie znalazłem ...ktoś zapoda linka ..czy wyparował w tajemniczych okolicznościach? Znaczy ten wątek z zapowiedzią że w marcu....

 
02-04-13 22:19  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
oczy i uszy   

Dobry wieczór. Może to niektórych niecierpliwych zadowoli...
Odpowiedź Wydawcy z dnia 11.03.2013 g 18:59

"Niestety druk idzie wolniej niż się spodziewaliśmy - mam nadzieję, że na koniec kwietnia. Pierwsza w kolejce jest Et-22."

--

Post zmieniony (02-04-13 22:35)

 
02-04-13 22:23  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Wydawca pisze że druk się zakończył i rozpoczął wysyłkę. Czy te dwa lub trzy tygodnie różnicy dla modelarza to aż tak wiele ze trzeba robić taki szum? Jak ja zamówiłem zestaw Ise - Kongo po dwóch tygodniach zadzwoniłem do biura wydawcy gdzie otrzymałem odpowiedz ze trzeba jeszcze tydzień poczekać co okazało się prawda :) cierpliwości i może melise na uspokojenie :)

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 
02-04-13 22:29  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

answer - owszem widziałem i nie mam zwyczaju zabierać głosu tylko po to żeby zaistnieć.

"Zestaw zawiera model oraz komplet laserów - szkielet, detale, itp."Tyle na stronie answera.

Zaiste na podstawie takiej informacji łatwo wyliczyć stosunek kosztów do zysku.Nie zgodziłeś się z moim zdaniem i to Twoje nie kwestionowane prawo.Jeśli ktoś z kolegów modelarzy zechce wydać na ten model 500 zł.będzie to jego wybór.Ja wyraziłem tylko swoje zdanie i tyle.Pozdrawiam i życzę sukcesów.

--

Post zmieniony (02-04-13 22:48)

 
02-04-13 22:33  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Jowisz.... gwoli ścisłości.... "Jakub napisał:

"Zestaw zawiera model oraz komplet laserów - szkielet, detale, itp." - nic takiego nie napisałem..." proponuję zweryfikować to co kto napisał....

 
02-04-13 22:37  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Madness ...napiszę brutalnie tak : w sumie mnie to ..... bo i tak za te pieniądze nie kupię..więc jak dla nie to Ci co się napalili po zapowiedziach wydawcy mogą i dwa lata zamiast dwóch tygodni czekać buehehehe... jestem złośliwy prawda? Ale mam nadzieję że może kolejna zapowiedź bez pokrycia w końcu obudzi zdrowy rozsądek nabywców...

--

 
02-04-13 22:39  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jakub :Najmocniej przepraszam.Treść zacytowałem ze strony wydawnictwa ,nie zwróciłem uwagi na "Jakub napisał:" Wybacz,jeszcze raz bardzo przepraszam.

--
jowisz32

 
02-04-13 22:41  Odp: [Z] IJN Yamashiro, Answer 1:200
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Rafael'u ..drogi moderatorze...przepraszam za "WRZASK" następnym razem zgodnie z nietykietą postaram się pisać mikro czcionką mniejszą niż 10 a jeśli takowej nie znajdę będę zgłaszał jako błąd...i mam nadzieję że moderatorzy pomogą w tym żeby takowa trzcionka była dostępna ....i będą walczyć o to równie gorliwie jak walczą z tzw "Wrzaskiem"

pozdrawiam serdecznie.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024