FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
07-03-13 13:38  [KOSZ]
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 



Post zmieniony (08-11-16 12:45)

 
07-03-13 13:43  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
donmarianos   

Dziękuje za odpowiedzi, teraz wiem że siostra nie umiała znaleźć.

 
07-03-13 13:48  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
SeniorElCid 



 - 1

Donmarianos, można również zapytać w kioskach RUCH-u tam też mogą mieć

 
07-03-13 13:59  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zgadza się... u mnie na jednym z osiedli pojawiają sie w kiosku modele tej firmy... warto pytać.

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
07-03-13 15:52  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Vincent 

 

donmarianos -"Czy KA są dostępne tylko w Empikach wymienionych na stronie internetowej wydawnictwa? Pytam z ciekawości, gdyż siostra wysłana przeze mnie do Empiku w Piotrkowie Tryb. nie znalazła a i obsługa nic nie wie na ten temat."

Możesz w tym Empiku zamówić . Ja po zapytaniu mam możliwość kupowania od niedawna np.Aeroplanu ,Kartonowego Arsenału i kilku innych tytułów których nie było poprzednio w ofercie. Oczywiście zależy to w dużej mierze od personelu. Ale z tego co mi wiadomo to właśnie oni decydują jaką prasę i tytuły dany punkt sprzedaje...

Post zmieniony (07-03-13 15:53)

 
07-03-13 16:35  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
SeniorElCid 



 - 1

Vincent
"
Możesz w tym Empiku zamówić . Ja po zapytaniu mam możliwość kupowania od niedawna np.Aeroplanu ,Kartonowego Arsenału i kilku innych tytułów których nie było poprzednio w ofercie. Oczywiście zależy to w dużej mierze od personelu. Ale z tego co mi wiadomo to właśnie oni decydują jaką prasę i tytuły dany punkt sprzedaje...
"

To pewnie zależy od Empiku. Ja na pytanie, czy mogą zamówić modele innych wydawnictw. Dostałem odpowiedź, że to nie zależy od nich i dostają to co zadecyduje centrala. Ale to pewnie pracownikom nie chciało się wysilać. Już od kilku osób słyszałem, że wystarczy podać nazwę wydawnictwa oraz tytuł i następne numery będą dostępne w salonie.

 
07-03-13 17:00  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A ja kupuję z Empiku we wsi Janki k. Warszawy (jeszcze większej wsi) i tam jest wszystko; WAK-i, Kartonowe Kolekcje, Małe Modelarze i oczywiście Kartonowe Arsenały. Takie bogactwo, że z reguły i tak nie kupuję bo nie mogę się zdecydować. :)

A tak bardziej poważnie, to kazdy prowadzący działalnośc zarobkową ma prawo narzucac sobie ceny nawet z palca wyssane o ile nie naruszają one zasad zdrowej konkurencji. Wszystko i tak zweryfikuje rynek. Osobiście musze się przyznac, że już dawno nie cieszyłem się tak z Kartonowego Arsenału. Nigdy po prostu modelu tego samolotu nie miałem i wreszcie trafiło się to opracowanie, którego się nie spodziewałem.

Co pierwsze rzuciło mi się w oczy to fakt, jest to pierwszy model od dłuższego czasu, który nie ma dwustronnego druku. O ile się nie mylę prawie kazdy (o ile nie kazdy!) model w ubiegłym roku miał taki druk. Ponadto jakośc opracowania i detalizacji jak zawsze oszałamiające. Połowę części w kabinie i przy podwoziu i tak nie wkleję :P

--

Post zmieniony (07-03-13 17:01)

 
07-03-13 17:58  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Refal   

Dlaczego napisane jest Ju 88C-6 Nigtfighter, a nie Ju 88C-6 Nachtjager? Czyżby jakaś to kryptobrytyjska wersja?

 
07-03-13 18:35  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

10 lat temu ukazał się pierwszy Ju-88 z wyd. Haliński, nie chce mi się sprawdzać ile kosztował, ale ile nie kosztował był niesamowity. 4 lata temu wydano następną wersję Ju-88 obecnie dostępną w cenie sklepu 58 PLN , obecne wydanie w cenie sklepu kosztuje 63 PLN, czyli 5 PLN drożej, więc o co ten płacz i daremne żale ?!
Oczywiście też wolałbym jakiś samolot , który jeszcze nie był wydany ,ale czy to pierwsza garmażerka kartonowa ze strony wydawców ?
Zbysio skończ już może to wydalanie w różnych odmianach słowa g...o w swoich wpisach, toleruję twoje lenistwo, frajdolarstwo, stegnofobię ,ale może już starczy ... no to sobie pomoderowałem : )

 
07-03-13 19:29  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Wrzuci ktoś fotki arkuszy? Byłbym wdzięczny ;)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024