FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 25 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25 
03-08-13 05:13  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Tam zaraz focha ;)
Latem, gdy OPEC wyłącza kaloryfery, mam w mieszkaniu taką wilgoć, że nawet nie patrzę w stronę kartonu.
Komuna póki co stoi na wystawie na Darze Pomorza, do końca sierpnia. Jak wróci, zrobię jej pirs i zabiorę się za Krasnego Kawkaza.
A póki co faktycznie tłukę figurki.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-13 08:24  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ooooo, jednak jest. :-))) Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-08-13 08:37  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

potwierdzam, komuna jeszcze wczoraj na darze stała;) polecam jak kto może niech wstąpi, żadne zdjęcie nie odda tego jak bardzo małe i misterne są modele vilitalius. jak zobaczyłem komune texela i inne ... wow jak to mawia młodzież dziś wielki szacun :)

pozdrawiam
Jacek

 
09-01-14 20:19  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Była przez chwilę i znikła a tu się już nowy rok zaczął, to tak jak nowa epoka. Co jest ???

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
09-01-14 21:24  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

http://madhamsters.blogspot.com/Kaśka ostatnio klei pancerke ,tankietki czy cóś,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
10-01-14 05:18  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Lenistwo, kochani, śmierdzące lenistwo do pisania na forach. Nic więcej.

Z kartonów ostatnio skleiłam torpedowiec NSM Astus - to z mojego alternatywnego świata, tego samego co NMSM Vega i Abaddon - na bazie włoskiego Insidioso. Jak obrobię zdjęcia, postaram się wstawić.

Planów też mam sporo, osobliwie pewien straszliwy kartonowy samolot w 1/100, i okręty oczywiście też.

Leń, leń, leń...

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
12-01-14 01:53  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fstyć sie leniuchu :P

 
12-01-14 05:15  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Fstycem siem.

BTW. Do tematu wątku - Komuna Paryska - i do kartonu w ogólności ma to się ja pięść do nosa, ale dłubię w tej chwili żywiczną siedemsetkową ORP Foka na baziem Samkowego YMSa. Jak również udało mi się znaleźć w magazynku dwa "rowerowe" kółka, które idealnie pasują do Voisina GIII, którego w skali 1/100 zamierzam zacząć dłubać. Znaczy główna przeszkoda na drodze do Voisina odpadła, znaczy można zaczynać budowę.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 25 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024