FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 25Strony:  <=  <-  19  20  21  22  23  ->  => 
04-04-13 14:14  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jednak świeży ogóreczek z miodem - pycha. Kiszony już nie, niestety a szkoda. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-04-13 15:22  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam Znalezione w necie. A co do hasła to typowo bojowy tekst : ,,Kochajcie kotki" :)



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
04-04-13 15:26  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

No właśnie.
dziękuję.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-04-13 08:22  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Dziś rano Maleństwo przypomniało mi, że przecież obiecałam zrobić samolot!



Zrobiłam go z wycinanki JSC, troszkę wzbogaciłam drucikami, i mam.


Na razie tylko z grubsza go wyretuszowałam, domaluję później.

Już wisi na dźwigu:


Chyba przesunę hak nieco bliżej osi okrętu, bo tak jak jest teraz, to końcówki płatów prawie wystają poza podstawkę. Trochę ryzykowne.

Z rzeczy nie bezpośrednio związanych z modelem - przyszły wczoraj figurki załogantów:


Nie zamierzam się stresować faktem, że a) są w skali 1/350, i b) że są opisane jako Amerykanie.

Psiknęłam je jasnoszarym podkładem - chłopaki będą mieli białe mundury:


Ci będą pracować, ładować zaopatrzenie, a część załogi zostanie spędzona na wiec. Figurki wiecujących widać w tyle zdjęcia:


Wszystko to North Star Models, żywica, druk 3D. Jedna wada - pieruniście drogie. Ale co tam. Czego się nie robi dla socjalistycznej ojczyzny proletariatu.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-04-13 09:43  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Fajny pomysł z tym samolocikiem, podoba mi się :-) Aż załuję że swój przyleiłem do wieży .
pzdr

 
05-04-13 13:59  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Skoro to rok ok. 1940/41... ładnie wyglądałby jakiś plakacik zachwalający internacjonalistyczne braterstwo broni radziecko-niemieckie; w tle wujek Josip w serdecznym uścisku z wujkiem Dolfciem! Myślę, że po poświęceniu troszku czasu coś takiego by sie znalazło, może nawet z września '39...

 
05-04-13 14:00  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Się poszuka, się znajdzie :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-04-13 14:11  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
Edekyogi 

 

Wpisz w google "военный плакат" grafika - tam ich od jasnej nieprzemakalnej - do koloru, do wyboru. Są nawet marynarskie.

 
08-04-13 09:47  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Komuna dorobiła się tzw. ogólnego syfu na burtach i reszcie anatomii - pierwszej warstwy syfu - oraz zaczątków pirsu. Pirs zrobiłam ze styroduru o grubości 8 mm.
Zdjęcia bałaganiarskie, przepraszam.



Pytanie do znawców: pod koniec lat 30-tych na Morzu Czarnym pirsy były już betonowe czy jeszcze nie?

I Inspektor Nadzoru przy pracy:


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
08-04-13 22:49  Odp: [R] Pariżskaja Kommuna, 1/400 waterline
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie boisz się, że Inspektor Nadzoru machnie łapą i trzeba będzie zaczynać od początku?

ZbiG, wierz mi, ja też za kołnierz nie wylewam, ale nawet w największym pijackim amoku nie zdarzyło mi się pływać jachtem po stacji benzynowej. Szacun! Dzięki takim wpisom stajesz się moim natchnieniem.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 25Strony:  <=  <-  19  20  21  22  23  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024