FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 
11-10-12 20:23  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Greg77   

Halogen jest recenzja ISE na forum- bo jak po pokładzie oceniłeś tu to dziwny wpis. Ja jeszcze kopie po swojej dokumentacji i chyba będę musiał kupić- chyba że Witek zrobi analizę merytoryczną nadbudówek.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
11-10-12 20:36  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Wiem,że jest recenzja na forum ,ale już tu się wpisałem ,aby była ciągłość myśli.A no po pokładzie .

 
11-10-12 20:44  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Greg77   

Dla mnie irracjonalny wpis. Ja patrze na pokład lotniczy i niby mi coś nie teges ale się nie wypowiem do czasu aż nie wykopię zdjęć. MacGregor dobrze pytał o wierność i podstawy opracowania i tym śladem trzeba iść- porównać wszystkie rzeczy a potem wydawać opinie. Sam pokład który oceniasz to za mało.Jorzik super że zrobił recenzję- ale wypowiedział się raczej dobrze o modelu-4/5- więc nie przekręcaj jego słów.


P.S.Swoją drogą nie rozumiem też co się Syjka czepiłeś

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
11-10-12 20:49  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Halogen, Greg77: Spokojnie chłopaki, żaden ze mnie redaktor śledczy :)
Ot zwykły modelarz okrętowy jak i Wy.
Tak, recenzja będzie w kolejnym 43 numerze (już ją nawet napisałem :) ).

To co zrobił Jorzik to pierwsza klasa. To jest właśnie obiektywna i rzetelna prezentacja modelu, a nie qasi-śledztwo. Tak więc zakończmy dyskusje o ISE w tym wątku i jeśli ktos ma cos ciekawego do powiedzenia o tym modelu, to zapraszam do wątku Jorzika.

 
11-10-12 21:00  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Greg77   

Syjek- żaden ze mnie modelarz okretowy:D ISE to marzenie- i nie linczowałbym nikogo na podstawie zdjęcia pokładu. Nie pochwalę też na podstawie czegoś czego nie widziałem do końca i nie porównałem z tym co zgromadziłem na ten temat.
Do tego wycieczki osobiste w postach i nazywanie kogoś z przekąsem"Redaktorem Śledczym" mi się nie podobają.
Braki w w tym co Answer robi- ok.Ale szanujmy siebie i wydawców.
Tyle tu.Kopie w zdjęciach.

--

Post zmieniony (11-10-12 21:25)

 
12-10-12 21:01  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Greg77 przykro mi to czytać co napisałeś.
Nie oceniam całego projektu po wyglądzie pokładu -oceniam tylko wygląd pokładu- kolor ,imitacje deskowania i na tej podstawie typuję autorów opracowania tylko i wyłącznie do własnej wiadomości.
Nie przekręcam słów Jorzika - ja go po prostu pochwaliłem ,za to,że mu się chciało opisać model.
Nie czepiam się Syjka i nie nazywam go z przekąsem i nie robię żadnych wycieczek osobistych - użycie określenia "redaktor śledczy" to żart o czym świadczą te symbole : ) -trudno ich nie zauważyć na końcu prawie każdego zdania.Często czytam w MO recenzje i komentarze Syjka do różnych wydarzeń modelarskich i bardzo często z tym co pisze całkowicie zgadzam .
No to czekam na ten 43 numer MO i na okazje zobaczenia modelu IJN Ise na żywo.

 
12-10-12 21:27  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Paweł63   

Dziś otrzymałem Ise i Kongo i w moim odczuciu pokłady nie są aż tak złe.
Są po prostu inne i myślę, iż w kontekście całego zbudowanego modelu
nieźle się wkomponują. Dotkliwy jest natomiast brak rzutu głównego Ise..
Kongo takowy posiada na osobnej kartce.Cieszą zapowiedzi na ostatniej
stronie IJN Tsugaru ,wagon 120A, parowóz Pt 31, lokomotywa SM 48.
Pozdrawiam.

 
29-10-12 15:26  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Siokszar 

 

"Cieszą zapowiedzi na ostatniej stronie IJN Tsugaru"

A nie ma tam nic na temat planowanego wydania modelu lokomotywy ET22 1:25??
Myślę, że wielu by się ucieszyło wydaniem "BYKA"

--
_______________________________________________________________________
PKP PLK SRK Automatyka - Linia 9 (E-65)

 
29-10-12 15:46  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
belfast 

 

Byczek w1:25?? pierwsze słyszę:/ Siokszar mógłbyś coś więcej napisac na ten temat??

--
Nikt nie mówił, że będzie łatwo.. a jeżeli tak mówił to go zabij bo kłamał!!:)

 
30-10-12 07:42  Odp: [Z] Nowości od Answera - Ise, SM03, T980 Diamond, M9 Rogers i 120A
Adam Z 

 

Belfast, Siokszarowi raczej chodziło o to, że chciałby żeby taki model wydali. Było by super. Ale czy jest w planach,? To trzeba by było sie pytać. Wydaje mi się, że szybciej zobaczymy SU46
http://www.kartonist.de/wbb2/thread.php?threadid=5737&sid=38e63a14943f1d83c78d708399b49627

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024