FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 10Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
13-02-12 09:57  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wątek liczy już 7 stron, ale posty "na temat" można policzyć na palcach jednej ręki... To musi być jakiś rekord...

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
13-02-12 11:10  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
kari   

... moderatorzy puk, puk ;-) ... modelarska brać domaga sie czystki z wpisów nie na temat. ...
-----------------------------------------------------------------------------

 
13-02-12 11:21  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Był czas się przyzwyczaić że tego typu wątki są wszystkim tylko nie rzeczową dyskusją nad zapowiedzią. Mnie to osobiście nie przeszkadza. Taki folklor tego forum :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
13-02-12 11:50  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Jak pokazuje historia , po zapowiedzi mniej czy bardziej oficjalnej nowego modelu, z poprzedniego wątku można skopiować 95% wpisów i wkleić do nowego.
Bezsensowne w większości wpisy tylko szkodzą modelowi, bo spychają na margines rzeczowe wypowiedzi.
Sprzątanie takiego wątku przypomina trochę grabienie wody.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
13-02-12 11:54  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Każdy musi zostawić swój "ślad" niekoniecznie mądrze i niekoniecznie na temat. Ciężką dolę mają moderatorzy - no cóż, takie życie. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
13-02-12 11:54  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

No i stałem się posiadaczem Tomahawka. W Empiku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku jest jeszcze kilka egzemplarzy, wszystkie w bdb stanie. Nie zamieszczę zdjęć, bo aktualnie nie mam aparatu. Na pierwszy rzut oka model wygląda bardzo ładnie, oczywiście dwustronny druk, części na czterech arkuszach. Dwie wersje do wyboru - jedna z otwartą paszczą i zębiskami, druga bez - jak dla mnie wybór łatwy :-) Dokładnie go jeszcze nie przestudiowałem, ale jestem zadowolony i myślę, że warto było wydać 34,65 PLN.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
13-02-12 16:04  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
rysiu62   

Też zakupiłem. Model w jakości innych modeli AH , czyli elegancki. Posiada możliwość wyboru jednej z 2 wersji oznaczeń. Brak u mnie ,,komórki,, i cyfrowego aparatu fotograficznego ,więc zdjecia może wykonać ktoś inny i zapoznać z nimi kolegów którzy nie mają możliwości ,,oględzin,, modelu przed zakupem.

Post zmieniony (13-02-12 16:06)

 
14-02-12 08:00  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Cześć wszystkim.

Mam i ja :). Piękne opracowanie jak zawsze. Porównałem sobie odcienie kamuflażu ze Spitfire Vb Trop i jeśli chodzi górne powierzchnie to można przyjąć, że odcień jest niemal identyczny. Dolne powierzchnie P-40 ma ciemniejsze. Od razu informuję, że sprawdziłem to, bo mnie to ciekawiło, a nie żeby się czegoś czepiać :).

Pozdrawiam i polecam modelik.

--

Post zmieniony (14-02-12 10:44)

 
14-02-12 17:10  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Nie chciałbym wywoływać tym postem burzy, ale może być potrzebna errata... nie jestem pewien, ale część 27a nie zawiera żółtego fragmentu kokardy, który zasłoni po połączeniu z częścią 12.

Piszę, że nie jestem pewien, bo na zdjęciach surówki, np. tu też jest zasłonięta. Świadczy to o tym, że autorzy wiedzieli o tym, a nie poprawili tego. Stąd moja niepewność, bo może powinno tak być. Znalazłem też takie zdjęcie i tutaj tak jest. Z kolei na planszach jest znowu tak

Pytanie więc jak powinno być?

--

Post zmieniony (14-02-12 17:11)

 
14-02-12 17:15  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Na papersach masz odp:

klik

--

Post zmieniony (14-02-12 17:17)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 10Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024