FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-02-12 17:29  Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1



Info przyszło z za wschodniej granicy, na razie szczegółów brak :)

--

Post zmieniony (08-02-12 18:40)

 
08-02-12 18:10  Odp: Nowość od AH
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

kurcze strasznie ciekaw byłem co ukaże się w "kioskowym" numerze KA. A tu proszę :D tylko szkoda,że nasi sąsiedzi wiedzą wcześniej od nas... cieszy jednak fakt, że nie jest to kolejny Me 109 czy spit :D a coś zupełnie nowego, czego chyba jeszcze w tym wydawnictwie nie było :D:D

Post zmieniony (08-02-12 18:11)

 
08-02-12 18:18  Odp: Nowość od AH
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

W 2004 roku był Curtiss P-40 wersja E



Post zmieniony (08-02-12 18:19)

 
08-02-12 18:20  Odp: Nowość od AH
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

faktoza :D

 
08-02-12 18:24  Odp: Nowość od AH
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Było ;-) Bodajże w chińskim malowaniu ;-) Ale tu jest 2 w 1, czyli dwa warianty malowania i dwóch pilotów, wnosząc po okładce, do wyboru ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
08-02-12 18:36  Odp: Nowość od AH
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Chopin: Na samolotach to ja się w ogóle nie znam, ale na okładce wyczytałem dwa warianty oznakowania, a nie dwa warianty malowania ;-)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
08-02-12 18:58  Odp: Nowość od AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jak by co to już wiem którą wersje oznakowania będę robił. Tą drugą F-GA co jest na okładce, bo (LD-C) Caldwell'a mam z Waka

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
08-02-12 19:05  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Może to nie w 100% odgrzewany kotlet ale kilkudniowy zraz z pewnością. Licząc modele i innych wydawców to kolejny P-40 , więc nic nowatorskiego.
Na plus, że nie jest to kolejny Bf-109 ale może za 2 miesiące. ;-)

--


 
08-02-12 19:55  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Czyżby dyskusja znów zmierzała w kierunku "czego oczy nie widziały a już duszy żal"? ;)
Cenię AH za jakość i szczegółowość, ale jeśli chodzi o różnorodność tematów lotniczych to powiem, że raczej skromnie...
Nie mniej jak wpadnie mi w łapki to owszem i obejrzę, gdyż cena znów przyprawi o ból głowy.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
08-02-12 20:06  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

fitter masz 100% racji

 
08-02-12 20:29  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

A ja sobie kupię i poooowiększę ;-)

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
08-02-12 20:32  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Medox   

A mi się przyśniło że to będzie pływadełko....Prinz Eugen.
Szkoda że KA są zazwyczaj samoloty.

Jeśli chodzi o P40 to i tak go kupię.

--

 
08-02-12 20:39  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Roman a powiększysz tez dla mnie?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
08-02-12 20:47  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
tyg   

Zawsze bardzo podobał mi się P-40 i bardzo chciałem zbudować model którejś z maszyn, na których latał Urbanowicz nad Chinami. Przewertowałem nawet swego czasu fora plastikowców (spece od malowań) i raczej cienko w temacie. Nawet wersja nie jest do końca pewna, nie mówiąc o malowaniu:(
Pozdrawiam
tyg

PS. P-36 też mi się bardzo podoba:) Coś jest w tych maszynach Curtisa...

 
08-02-12 20:57  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Air_22 przykro mi ale ze względów prawnych takie rzeczy nie mogą wyjść poza mój komputer. Mogę natomiast udzielić Ci porady jak indywidualnie bazując na własnej wycinance możesz przerobić model. Nie zrozum mnie źle ale musimy dla wspólnego dobra szanować prawa autorów i wydawcy.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
08-02-12 21:08  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Ja jak zwykle kupię tego Halińskiego, naturalnie:) ale chętnie też poznam jak ty to powiększasz:)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
08-02-12 21:11  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

A ja tam się ciesze z nowości od AH.
Roman C z niecierpliwością czekam na na opis jak powiększyć we własnym zakresie wycinankę do wymarzonej skali.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
08-02-12 21:12  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Większość sposobów podałem przy okazji budowy P47 na Papermodels, ale gdybyś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem na maila.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
08-02-12 21:33  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

a ja sie ciesze pierwszy raz od Gladiatora :-) Miałem chętke na wczesnego P-40. WIem ze ten WAKowski nie jest... hm... idealny, ciesze się że mam wybór :-))

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
08-02-12 21:40  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Szymek95   

Jak cena będzie w miarę to może sobie fundnę ;)

 
08-02-12 21:59  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

pewnie 32 albo 37 zł. Cieszy mnie temat, model oczywiście kupię. Skoro pojawiają się "starsze - odgrzane" tematy to pewnie za jakis czas pan Haliński wyda coś zupełnie nowego...

--
Pozdrawiam !

 
08-02-12 22:13  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

I ja sobie go kupię.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
08-02-12 22:58  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Szymek95   

No to w lutym może być ładny rachunek za modele,15 lutego ma podobno wejść Halifax w MM a pewnie też super tani nie będzie...

 
09-02-12 09:06  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
krzysiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Ja natomiast nie mam już gdzie pakować wycinanek i od trzech lat już nic nie kupuję :}

--
Pozdrawiam !

 
10-02-12 13:36  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Krzysiek, to pomyśl o większej szufladzie :). Ja mam podobny problem, tak że obecnie ograniczyłem się tylko do jednego wydawnictwa :) - wiadomo jakiego.

Stąd rzecz jasna P-40 sobie kupie :)

Pozdrawiam

--

 
10-02-12 17:59  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Nigdy nie ograniczę się do jednego wydawnictwa. Mam pytanie do Pana Halińskiego. Czemu za granicą szybciej wiadomo o nowościach?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-02-12 18:07  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A dziwisz się? To przypomnij sobie jak wyglądały tematy z zapowiedziami wydawnictwa AH na tym forum np... więcej pieniactwa niż dyskusji nt modelu.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
10-02-12 19:10  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
karolx   

witam,
kolego Windus, Pan Haliński ma to w swojej naturze iż olewa nas!!!
pozdrawiam

 
10-02-12 19:12  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Kolega karolx ma za to w swojej naturze, iż wali farmazony w każdej zapowiedzi modelu od Hala.

--
pozdrawiam
Piotr


 
10-02-12 19:16  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Łosiu szczerze to rzadko czytam zapowiedzi ale pewnie masz trochę racji.
karolx zaraz Cię zjedzą fani stajni :D

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-02-12 19:18  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
karolx   

Witam,
niech powiedzą inaczej mam meila od Pana H.który w swojej treści jest ciekawy lecz to nie miejsce na to
pozdrawiam Karol

 
10-02-12 19:31  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie....zagadka....
Jeszcze się ojciec nie urodził a syn już po dachu chodzi ?

Odp:
To jest pożar, gdyż ogień gdzieś tam się tli, nie widać go ale wokół pełno dymu.

Myslę, że to w pełni odzwierciedla dyskusję.

PS.
Nie tyczy się to wszystkich dyskutujących.

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
10-02-12 19:31  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No właśnie mamy przyklad takiego bicia piany...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
10-02-12 20:04  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Model ma się pojawić w poniedziałek lub wtorek.
Nie wiem po co takie nerwy, o to czemu oni wiedzą wcześniej. Czy to jakies wyścigi z informacją "kto szybciej się dowie". Po co tym sobie nerwów psuć dosłownie *******ami.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
10-02-12 20:37  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam,
niech powiedzą inaczej mam meila od Pana H.który w swojej treści jest ciekawy lecz to nie miejsce na to
pozdrawiam Karol

Chłopie gdzie Ty się szkoliłeś ? Twoja stylistyka jest na pałe z minusem !!!

--

 
10-02-12 21:19  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Teledzin   

Pieniactwo na forum nie jest domeną tylko polskich portali internetowych. Wystarczy poczytac np. forum na stronie wydawnictwa Orieł....
Co do tematu, wypada pogratuowac kolejnego modelu, który dla wielu modelarzy już z pochodzenia i ceny jest niczym święty grall... mimo, że nawet go nie widzieli...
Co do niechęci niektórych modelarzy do Wydawnictwa, to jest ona zapracowana...
Dla yukikaze ...
mam uszkodzoną klawiaturę stąd brak C z kreską...
Pozdrawiam

--
Sklejam, bo lubię...

 
10-02-12 21:29  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
karolx   

Jestem chłop granatem oderwany od pługa i basta!!!
pozdrawiam

 
10-02-12 22:37  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

moim zdaniem wydawca ze stegny nie powinien umieszczać zapowiedzi na swojej stronie internetowej, lecz aktualizować ją w dniu wydania modelu. Dlaczego? Otóż przy kazdej takiej zapowiedzi pojawia się tysiąc niepotrzebnych zdań zupełnie niezwiązanych z tematem, niejednokrotnie mogących razić wydawcę (jeżeli to czyta). To co działo się na forum przy okazji Miga to jakiś hardcore! Teraz też: to źle, to olewa, to to, to tamto...chyba nie to jest tematem zapowiedzi, prawda? Zbędna dyskusja i niepotrzebne nerwy.

A sam model jest OK, kolejna odgrzana pozycja tylko w innej wersji, ale skoro wcześniejszego wydania nie miałem, to nowy numer już zamówiłem. Czekam jakiś nowy latający temat ze Stegny.

--

Post zmieniony (10-02-12 22:44)

 
11-02-12 11:33  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Vincent 

 

Witajcie,
Tomahawk a P-40E to chyba zupełnie inne samoloty więc o co chodzi z odgrzewaniem kotletów ?
Wzorem producentów modeli plastikowych każdy liczący się wydawca modeli z IIwś powinien mieć w swojej ofercie ten samolot.- niezwykle popularny na całym świecie...
Pamiętam moment pojawienia się Tomahawka w MM chyba najbardziej rozchwytywany model lat 70-tych.
Jeśli jest rzetelnie opracowany to zawsze się sprzeda. Macie wybór (model Wak), konkurencję i jeszcze narzekacie.
ps.Ta informacja ze wschodu jest pewnie spowodowana innym sposobem dystrybucji. Nie wygląda na oficjalną.

 
11-02-12 12:19  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Vincent myślałem, że najbardziej popularne są Spity i 109, ewentualnie P-47.
Wracając do zapowiedzi, pytałem z ciekawości, nie szukam dziury w całym.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
11-02-12 12:48  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Spit, Hurraś, Mustang, Me-109, Jak -1, P-40 i Zero. To wg mnie lista najpopularniejszych myśliwców z IIwśw. Każdy wydawca powinien mieć je w ofercie moim zdaniem - i nigdy nie rozumiałem tych dyskusji nt powtarzalności się tych typów. Z myśliwców to czekam jeszcze kiedy Corsaira wydzadzą i więcej amerykańców już nie potrzebuje :-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
11-02-12 13:47  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Szymek95   

Zapraszam na stronę wydawnictwa,bardzo bogaty wpis dotyczący tegoż modelu jak i następnych ;)

 
11-02-12 14:23  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Airman   

Witam wszystkich ! Jestem nowy na forum. Do tej pory często bywałem na tym forum, ale dopiero teraz się zalogowałem. Bardzo razi mnie na tym forum tyle złośliwości, szczególnie wobec pana AH, czego nie rozumiem. Modele Wydawnictwa AH są póki co najlepsze na rynku co do jakości i efektu. I chyba należy się z tego cieszyć że mamy takie wydawnictwo. Co do modeli, to różne są gusta i o nich się nie dyskutuje. Jedni wolą różnorodność, drudzy sklejają np. same niemieckie samoloty lub angielskie, a inni np. same Bf-109. I każdy w tym wydawnictwie znajdzie coś dla siebie. A krytykowanie wydawnictwa AH za każdym razem jak coś wyda jest żenujące. Narzekanie to chyba nasza polska cecha. Ja np. kupiłem P-40E i kupię również Tomahawka i skleję oba, bo jak ktoś dobrze zauważył że są podobne, ale to dwa różne samoloty. Więc teksty o odgrzewanych kotletach wogóle są nie na miejscu.
Pozdrawiam wszystkich modelarzy, a tym mniej zadowolonym z życia życzę więcej uśmiechu na codzień.

 
11-02-12 17:38  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
daniel 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale przecież nikt nie atakuje wydawcy, bo za co.Model z pewnością będzie dobrze opracowany.Co brakuje wydawnictwu , to mały wybór pływadełek.

 
11-02-12 18:49  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Szymek95   

Daniel,na stronie wydawcy w nowej wiadomości jest informacja że nadchodzi nowe pływadełko ;)

 
11-02-12 18:55  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co do tematu, wypada pogratuowac kolejnego modelu, który dla wielu modelarzy już z pochodzenia i ceny jest niczym święty grall... mimo, że nawet go nie widzieli...


Ciężką solidną pracą przez lata wydawnictwo Halińskiego zapracowało na taką a nie inną renomę - nikt nie widział modelu, a wszyscy są szczęśliwi, bo w ciemno wiadomo, że model będzie wysokiej jakości.

Czekałem na tą edycję ostatnie dwa lata :)

Pozdrawiam
KRzysiek

 
11-02-12 20:36  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
kari   

temat ok...
...to chiba ten tego o to latadło chodzi, właśnie ;-)
http://www.asisbiz.com/il2/Hawk-81A/Hawk-81A-RAF-112Sqn-GA-F-AN337-Duke/images/0-Tomahawk-RAF-112Sqn-GA-F-Neville-Duke-AK402-Egypt-1941-0A.jpg
i jeszcze tu trochę zepsuty :-)
http://raf-112-squadron.org/images/p-40_112_gap.jpg

Post zmieniony (11-02-12 20:41)

 
11-02-12 21:01  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ja osobiście jestem zadowolony z informacji na stronie wydawnictwa. Teraz wiem, że jest na co czekać. Zapowiada się ciekawy rok, szkoda że ma tylko 12 miesięcy ;)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
11-02-12 22:47  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
daniel 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Szymek95 - Takao i San Francisco to nie nowe opracowania a raczej wznowienia.Co do tego drugiego , to ma już odpowiednika w Modeliku(bardzo dobrze opracowany zresztą).
A, widzę - chodzi o Fubuki.

Post zmieniony (11-02-12 22:57)

 
11-02-12 22:52  Odp: Nowość od AH - Curtiss Tomahawk IIB
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Na stronie pana p.Halinskiego są zdjęcia z budowy surówki modelu MIG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024