FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-08-11 00:20  [Galeria] T1E1 "Kate"
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Heloł! :)

Opowiem Wam historię :) Pewnego razu, będąc na WAKowskim Zlocie, nabyłem pewien wydawałoby się prosty modelik, z założeniem, może kiedyś coś tam... :) Tak się jednak nie stało, oooj nie. Pokrak ów zauroczył mnie do tego stopnia że jeszcze tego samego dnia poszedł pod nóż. Szybki, choć nie prosty, kawałek po kawałku powstawał sobie w domowym zaciszu. Przez myśl mi nie przeszło żeby go malować, zakładałem pełen standard, jednak "coś nie wyszło" :)
Najpierw traktor dostał nity, niewyretuszowane, z lenistwa, poza tym wymyśliłem sobie że Qniową modą zmęczę cały model rzadką farbką po wszystkim... Nie. Tez się nie dało. Przez krystiana. To jego wina. Ja naprawdę nie chciałem..ale było warto. :)
Po kolei. Pierwotnie model "oberwał" olejną, wszystko było cacy do czasu nakładania łosza - spłynął z farbą. Najwyraźniej połaczenie olejnej z terpentyną, no nie działa :D :D :D Niezrażeni po dobie zabraliśmy się ponownie za zabawę, tym razem z akrylami. Model dostał "cieniowanie", potem baza po niej ołówek, lakier i łosz :) Przyznam się szczerze że póki nie zobaczyłem efektów łosza, byłem happy ale nie amazed. Po łoszu byłem stunned, aż sam krystian się zgrzewał bom wyglądał mniej więcej tak: O_o bądź tak: o_O no chust, niech się zainteresowany wypowie :) W każdym razie, ZBIERAM NA AEROGRAAAAF!!!!
Aaaa, z tego całego szczęścia, i z innej okazji także ;) postanowiłem go nieco stjuningować. Napisy na zbiornikach robione z ręki, gwiazdy szablon i aero. Wiem że to SF, ale mam to gdzieś :D
Jeśli ktoś tu dotrwał, niech sie przyzna. Ma u mnie browara :D








A tutaj macie kilka fotek z placu boju. Widać na nich, że nie zakładałem od początku malowania, gdyby tak było, nie retuszowałbym go i od razu zaglutował jarzmo :)



Pozdrawiaaam!!!!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
29-08-11 03:02  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nareszcie żeś coś pokazał! Widzę, że pojawił Ci się na warsztacie fajny "gun" do malowania :) Gratulacje :)

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
29-08-11 07:55  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

No proszę, Sprudin skleił model! Bardzo fajnie Ci wyszedł! Widzę że Krystian zaraził Cię malowaniem, ale jako doktor możesz sobie wypisać receptę, to może przejdzie:)
Pamiętaj, że aerograf, to tylko połowa szczęścia. Do tego potrzebna jest jeszcze sprężarka.

--
Pozdrawiam!

 
29-08-11 10:47  Odp: [Galeria] T1E1
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dawno niewidziany Sprudin i proszę: "WEJŚCIE SMOKA" ;-)

PS. Sprężarka na pewno jest (też pożyczana) skoro kadłub już pomalowany.

--

Post zmieniony (29-08-11 10:50)

 
29-08-11 11:18  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja *********ę... Sprudin model skleił <hahaha> Musi Ci się naprawdę nudzić w tym Aleksandrowie, albo na poważnie potraktowałeś hasło "Sierpień miesiącem trzeźwości" :-DDD

A na poważnie- "lubię to!" :-) Zabierz pokraka na Sjestę :-)

poz,
M

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
29-08-11 12:06  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Oj Bylejaki Bylejaki...:) pokraka na Sjeste nie wezmę, bo w sobotę leci na urodzinki :) Aaale będą inne, kiedyś :P

Miło że się podoba :)

Kumpel dziś w słońcu klepnął kilka fotek normalnym aparatem...:



--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
29-08-11 13:03  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, bardzo ładna robota,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
29-08-11 15:02  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No to musisz zrobic drugiego, Panie Dottore :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
29-08-11 17:37  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Nooo piękny efekt Panie dzieju, piękny:-)
Z kadry oczekującej na powołanie w najbliższej przyszłości wypadł mi przez Ciebie jeden zawodnik:-)
Martwie się tylko, czy czasem nie jesteś na bezrobociu, bo coś szybko Ci poszło... jak na moje standardy:P

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
29-08-11 19:08  Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Ciekawy ten model i świetnie wykonany. Tylko co oznaczają te kreseczki na burcie? Czyżby "uszkodzonych" podczas manewrów "piechociarzy"? :-)

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024