FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-08-11 00:20  [Galeria] T1E1 "Kate"
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Heloł! :)

Opowiem Wam historię :) Pewnego razu, będąc na WAKowskim Zlocie, nabyłem pewien wydawałoby się prosty modelik, z założeniem, może kiedyś coś tam... :) Tak się jednak nie stało, oooj nie. Pokrak ów zauroczył mnie do tego stopnia że jeszcze tego samego dnia poszedł pod nóż. Szybki, choć nie prosty, kawałek po kawałku powstawał sobie w domowym zaciszu. Przez myśl mi nie przeszło żeby go malować, zakładałem pełen standard, jednak "coś nie wyszło" :)
Najpierw traktor dostał nity, niewyretuszowane, z lenistwa, poza tym wymyśliłem sobie że Qniową modą zmęczę cały model rzadką farbką po wszystkim... Nie. Tez się nie dało. Przez krystiana. To jego wina. Ja naprawdę nie chciałem..ale było warto. :)
Po kolei. Pierwotnie model "oberwał" olejną, wszystko było cacy do czasu nakładania łosza - spłynął z farbą. Najwyraźniej połaczenie olejnej z terpentyną, no nie działa :D :D :D Niezrażeni po dobie zabraliśmy się ponownie za zabawę, tym razem z akrylami. Model dostał "cieniowanie", potem baza po niej ołówek, lakier i łosz :) Przyznam się szczerze że póki nie zobaczyłem efektów łosza, byłem happy ale nie amazed. Po łoszu byłem stunned, aż sam krystian się zgrzewał bom wyglądał mniej więcej tak: O_o bądź tak: o_O no chust, niech się zainteresowany wypowie :) W każdym razie, ZBIERAM NA AEROGRAAAAF!!!!
Aaaa, z tego całego szczęścia, i z innej okazji także ;) postanowiłem go nieco stjuningować. Napisy na zbiornikach robione z ręki, gwiazdy szablon i aero. Wiem że to SF, ale mam to gdzieś :D
Jeśli ktoś tu dotrwał, niech sie przyzna. Ma u mnie browara :D








A tutaj macie kilka fotek z placu boju. Widać na nich, że nie zakładałem od początku malowania, gdyby tak było, nie retuszowałbym go i od razu zaglutował jarzmo :)



Pozdrawiaaam!!!!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
Sprudin 2728 29-08-11 00:20
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
szebi 315 29-08-11 03:02
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
Jasiek 216 29-08-11 07:55
 Odp: [Galeria] T1E1  nowe
OSTOJA 320 29-08-11 10:47
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
elessar.telc 218 29-08-11 11:18
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
Sprudin 296 29-08-11 12:06
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
marek1 479 29-08-11 13:03
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
Rafael 252 29-08-11 15:02
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
StuGu 229 29-08-11 17:37
 Odp: [Galeria] T1E1 "Kate"  nowe
Sławomir Bloch 339 29-08-11 19:08

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024