FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
27-10-11 18:28  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Że garb??
Odkleiło się co nieco. Później to dokleję; dobrze wiem o tym i nie zostawię tego tak.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
31-10-11 22:00  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam.
Wszystkie skrzydła sklejone. Widać w niektórych miejscach zaparowania po zgęstniałym CA :/ Może uda się je jakoś zamalować farbką.
Na początek zdjęcia bez skrzydeł ruchomych.

No i z ruchomymi. Trochę miałem zabawy z drucikami łączące skrzydła ruchome ze stałymi. Jeden wpadł do ruchomego i teraz mam samolot-grzechotkę ;-)

Trochę słabe tło, ale z suhego wyrosło takie bydle że niecałe trzy arkusze tektury A3 nie starczą do ukrycia gospodarstwa domowego dookoła jego ;-)
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
21-11-11 20:23  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam po pewnej przerwie.
Trochę ostatnio grzebałem w suchoju.
No więc efekty:
Rakietki:

Klapy podwozia głównego:

Trochę je krzywo przykleiłem, ale nie będę odklejał, bo butapren po dwóch dniach mocno trzyma...
Dorobiłem jeszcze co nieco na kadłubie. Bagnety na dziobie też zrobione, ale jeszcze je muszę pomalować więc póki co nie ma fotek :P A no i jeszcze pylony.


Chyba coś mi ostatnio słabo idzie klejenie. Czuję się jakbym odwalał chałę niezależnie ile bym wkładał wysiłku w każdą część... :/

Do następnego!

--

Post zmieniony (21-11-11 20:24)

 
21-11-11 20:40  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Całkiem nieźle wygląda. I koniec co raz bliżej. I nie przejmuj się tym, że ostatnio nie idzie. Widocznie dopadł Cię, tak jak mnie, późno jesienny kryzys chęci i nic się nie chce sklejać :P

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
21-12-11 11:12  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Jak tam 'suczka'?

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
21-12-11 13:13  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Doła mam ; ]
Póki co to grzebię w relingach w Ślązaku (o ile mi się chce).
Nie sądzę, żebym niedługo zaktualizował jakąś relację : /

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
22-12-11 18:33  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Rób go dalej. Motywujesz mnie do pracy. :))

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
22-12-11 19:08  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Chyba każdy z nas ma jakieś modelarskie doły. Jest okres pełen zapału a potem....bum, wszystko leży. Mnie tez ostatnio męczy jakaś modelarska gnida...

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
22-12-11 20:00  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Krakus
Nie jesteś jedyny, mnie ostatnio nie kręci nic prócz wycinania wręg.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
22-12-11 20:22  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Też tak miałem, cały październik i listopad. Nic nie szło i nie bardzo się chciało. Ale już przeszło, zapał wrócił i tworzę dalej :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024