FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 16Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
07-06-12 22:52  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2



Wraz z kadłubem w jednym kawałku dotarłem z Wrocławia do domu.
Kto był na zlocie, widział już na żywo wklejone na burcie mocowanie kotwicy, belki na rufie i dziobowe furty w pozycji zamkniętej.

--

 
08-06-12 07:56  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Ależ dopieszczone te szczególiki - to oplotka na pierścieniu kotwicy, to gwiazda na tym okrągłym wypukłym "czymś" na furcie. Niczego nie zaniedbujesz. Tylko się uczyć (i żałować, że się nie było na Zlocie:().

Pozdrawiam

 
08-06-12 15:10  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Muszę przyznać Andrzej że jak zaczynałem obserwować Twoją relację, to pomysł wydawał się być delikatnie mówiąc karkołomny i skazany na katastrofę. Jednak im więcej efektów Twojej pracy widzę tym bardziej mi się to podoba. Pierwsza Klasa!!!

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
04-07-12 00:29  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2











Myszki Miki czyli pokrywy furt działowych, etapy ich wykonania i montaż.



Kartonowa salwa w rocznicę Dnia Niepodległości.

--

Post zmieniony (05-07-12 11:18)

 
08-07-12 22:19  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2



Zebrałem stare lufy z odzysku, przemalowałem je na czarno i powkładałem w otwory strzelnicze,
by zobaczyć, jak będzie prezentować się z częściowym uzbrojeniem. Uwieczniłem ten moment na kilku fotkach.

--

 
09-07-12 07:20  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Prezentuje się wspaniale.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-09-12 23:45  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2


Z remontem przeniosłem się na pokład. Na początek wydłubałem kratownice gretingu, następnie zająłem się zejściówkami.

Wszystko to uzupełniłem zasobnikami na kule armatnie i rozmieściłem na pokładzie.

--

 
19-09-12 09:09  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No to się "nadzięcioliłeś".

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
19-09-12 18:28  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

A ja zapytam o te czerwone "korki" w lufach armat... co to jest? ...bo tak bogiem a prawdą kojarzą mi się z podobnymi "korkami" w lufach pistoletów z odpustu mówiących o tym że są to atrapy.... Proszę nie traktuj tego jako przytyk broń boże... myślę po prostu że lepeiej wyglądały by te działą bez tych dość "dziwnych " " zatyczek" ... cała reszta modelu...chylę czoła i czapkę do ziemi... KAWAŁ dobrej roboty !!! Już wyobrażam sobie gotowy model po remoncie...

 
19-09-12 20:44  Odp: [R] IX-21 nie w tę stronę
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Te czerwone zatyczki są jak najbardziej w modelu uzasadnione. Oglądając zdjęcia Old Ironsides, trudno właściwie znaleźć takie, na którym ich nie ma:):

http://www.atpm.com/13.04/new-england/images/USS-Constitution.jpg lub też tutaj: http://www.nationalparkstraveler.com/2009/12/old-ironsides-has-new-duties5034

Choć ostatecznie rzecz to pewnie gustu. Mnie z kolei podobają te czerwone elementy - ożywiają czerń i biel, i kolorystycznie dobrze komponują się z całością.

A gretingi - dla mnie obłędne - gdybym miał takie dziergać to obłęd na pewno bym otrzymał:)

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 16Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024