FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 9Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
13-07-11 09:18  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

ja bym tego lepiej nie zrobił-wielikij podziw dla twojego dzieła!!!

 
13-07-11 09:20  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Ja już mam prawie skończoną nadbudówkę ale nie wiem jak zrobic radary może byś mi doradziła?

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
13-07-11 09:25  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Odnośnie radarów masz trzy wyjścia:
1. dziubać z papieru - zajęcie na najbliższe 5 lat,
2. użyć wydrukowanych (płaskich),
3. poczekać aż wyjdą blaszki do Petra w skali 1/200 (o ile już nie wyszły),

Ja, ponieważ przeskalowałam Miśka do 1/400, postanowiłam kupić blaszki GMM w skali 1/350 i wykorzystać z nich wyłącznie czasze radarów.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
13-07-11 10:22  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Michał masz blachy do Piotrusia w ofercie GPM-u.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
13-07-11 13:31  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

ok! a patrzyliście ile kosztuje komplet-no to 150zł.Na moją skromną kieszeń to za dużo.Chyba muszę wymyślic coś innego tylk co?

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
14-07-11 08:12  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Zostaje Ci zatem chyba dziubanie z drucików...

A na moim Miśku zaczęły w końcu powstawać elementy wyposażenia nadwodnego. Dziś zrobiłam dwie ścianki fordeku i pokładu głównego wraz z drzwiczkami i innymi cośkami.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
14-07-11 13:12  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

coraz szybciej ci to idzie tak samo jak mnie ale chyba pierwsza skończysz ode mnie.A napisali, że to jest dla bardzo zaawansowanych a tak jak nam szybko to idzie.Jak byś chciała jakiejś porady odnośnie tego modelu to pisz ja często patrze z niecierpliwością na to forum.Trzymaj tak dalej!!!

 
14-07-11 13:43  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Mam jeszcze do wykończenia dno i burty, ale chwilowo zamierzam wyciągnąć Miśka do góry, znaczy pójść w nadbudówkę. Niech już coś w końcu wyrośnie ponad ten pokład.
Jak nie będę czegoś wiedziała, spytam. Dzięki :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
15-07-11 08:01  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Kokosiłam się dziś z Abaddonem na tyle długo, że na żadne poważne prace na Miśku nie starczyło już czasu. Umocowałam mu jedynie osłony śrub na burtach (nie ma ich na foto, bom haniebnie spaprała ujęcie), cyfry 099 na burtach, dwie małe czerwone gwiazdki tamże.

Dopuściłam się również lekkiego, hm, naciągnięcia faktografii. Na jednym ze starych, ponaddwudziestoletnich zdjęć Miśkowej rufy wypatrzyłam takie coś:

Czyli godło ZSRR w pełnej krasie.
Wiem, że obecnie Misiek już tego godła nie nosi, ale co tam. Zamocowałam, teraz jeszcze podmaluję.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
15-07-11 17:34  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Wśród tych zachwytów staram sie siedzieć cicho, żeby nie zostać żywcem zjedzony przez obrońców ozdoby forum; udaję, że nie widzę fuszerek i niedoróbek, ale...
Kasiu! Czy przed przyklejeniem klapy zakrywającej otwór ...eee ...kojarzący się z wydalaniem (przepraszam wszystkich dotkniętych, ale ta lokalizacja...:-)! ) musiałaś po niej chodzić? ...naprawdę...?! Toż to wygląda jak rozdeptany karaluch!!!
Ale i tak zyczę powodzenie (i skutecznego usuwania pozostałości po dezynsekcji...)
Pozdrawiam
Andrzej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 9Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024