FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
18-05-03 17:10  Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i juz dobiegają końca I Warsztaty Modelarskie w Bielsku. Wróciłem co dopiero, ale pomyślałem żeby wrzucić wam kilka, moim zdaniem ciekawszych zdjęć z tejże imprezy. Jeszcze teraz "podkręcam" swoją szczenkę na swoje miejsce... niektóre modele były naprawdę :-o...

Ale po kolei...
Co prawda byłem tylko dzisiaj i to na kilka godzin, ale uważam, z punktu widzenia oglądającego (zwiedzającego) Warsztaty za bardzo udane. Bardzo dobrze zorganizowana impreza przciągła wielu ciekawskich. Najważniejsze to chyba to, że można było dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy od modelarzy tam wystawiających swoje prace.

 
18-05-03 17:13  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i był równiez nasz kolega MBig. Pokazał swój dorobek i to całkiem spory. Ja pozwolę sobie przedstawić jedna z jego prac (zdjęcie powyżej)

 
18-05-03 17:17  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Natomiast największe według mnie "szaleństwo" przedstawił modelarz z Bielska - Darek Cz. ujawniając prace nad modelem Spitfire'a w skali 1:50. Co będę dużo pisał zobaczcie powyżej... <<< bez komentarza

Kosmici wszystkich planet: Łączcie się :-0.....


pozdrawiam

 
18-05-03 17:18  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
... i ostatnie zdjęcie.

 
18-05-03 17:30  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To i ja pozwolę sobie dorzucić swoje fotki.
Razem z 'mariuszem w' byliśmy i w Kruszwicy i w Bielsku. I przyznam, że Bielsko bardzo miło zaskoczyło. Pokazane były modele, których na "normalnych" konkursach nigdy by nikt nie wystawił. No i do tego bardzo miła atmosfera. Po Kruszwicy jechaliśmy do Bielska nastawieni raczej pesymistycznie, ale niespodzianka była super ;-)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów zarówno z Kruszwicy jak i Bielska, no i przede wszystkim mojego towarzysza drogi.

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-05-03 17:32  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i jeszcze troszkę...

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-05-03 17:34  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I to już koniec ;-(

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-05-03 17:47  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
redds 

 

Fajny ten NAGATO a tam w oddali widac nie dokonczona ALASKLE moja tez tak wygladala miesiac temu :)

 
18-05-03 17:48  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

A ja niestety nie mialem możliwości być na warsztatach, choć w BB byłem :-((((( i Guraszka mi uciekła :-((( To wszystko przez tą szkołe :-(((

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
18-05-03 23:27  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Mnie zainteresowały zdjęcia trzech pojazdów gąsienicowych - Mardera III z KoBo, StuGa IV z MODELIKa i T-34 "Rudy".

Pierwszy według mnie wygląda super, ale tarcze kół są dziwne, bez małych kółeczek, a chyba jedno (na każdej tarczy) przynajmniej powinno tam być... I to w dodatku z ładnymi śrubkami:)) Mam nadzieję też, że nie będzie to wydrukowane tak jak Flak 20 mm, bo to była amatorszczyzna niestety, jeśli chodzi o wydanie...:( Odstraszająca jest jednak cena - podobno w Czechach kosztuje to 700 koron, a podobno to w granicach 70-100 zł - dla mnie porażka...

StuG IV - niestety, podobnie jak w przypadku modelu Panzer IV G tegoż wydawnictwa, cały efekt pracy modelarza umniejsza kolorystyka. Inaczej mówiąć, model świetny, ale kolory słabiutkie. Wrażenia przez to o wiele mniejsze... Przynajmniej na zdjęciu...

T-34 - pięknie ubłocony no i wykoanany. Podstawka z tabliczką przypomina mi robotę Pana Wesołowskiego bodajże, ale mogę się mylić:))

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024