FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-05-03 17:10  Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i juz dobiegają końca I Warsztaty Modelarskie w Bielsku. Wróciłem co dopiero, ale pomyślałem żeby wrzucić wam kilka, moim zdaniem ciekawszych zdjęć z tejże imprezy. Jeszcze teraz "podkręcam" swoją szczenkę na swoje miejsce... niektóre modele były naprawdę :-o...

Ale po kolei...
Co prawda byłem tylko dzisiaj i to na kilka godzin, ale uważam, z punktu widzenia oglądającego (zwiedzającego) Warsztaty za bardzo udane. Bardzo dobrze zorganizowana impreza przciągła wielu ciekawskich. Najważniejsze to chyba to, że można było dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy od modelarzy tam wystawiających swoje prace.

 
18-05-03 17:13  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i był równiez nasz kolega MBig. Pokazał swój dorobek i to całkiem spory. Ja pozwolę sobie przedstawić jedna z jego prac (zdjęcie powyżej)

 
18-05-03 17:17  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Natomiast największe według mnie "szaleństwo" przedstawił modelarz z Bielska - Darek Cz. ujawniając prace nad modelem Spitfire'a w skali 1:50. Co będę dużo pisał zobaczcie powyżej... <<< bez komentarza

Kosmici wszystkich planet: Łączcie się :-0.....


pozdrawiam

 
18-05-03 17:18  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
... i ostatnie zdjęcie.

 
18-05-03 17:30  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To i ja pozwolę sobie dorzucić swoje fotki.
Razem z 'mariuszem w' byliśmy i w Kruszwicy i w Bielsku. I przyznam, że Bielsko bardzo miło zaskoczyło. Pokazane były modele, których na "normalnych" konkursach nigdy by nikt nie wystawił. No i do tego bardzo miła atmosfera. Po Kruszwicy jechaliśmy do Bielska nastawieni raczej pesymistycznie, ale niespodzianka była super ;-)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów zarówno z Kruszwicy jak i Bielska, no i przede wszystkim mojego towarzysza drogi.

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-05-03 17:32  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i jeszcze troszkę...

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-05-03 17:34  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I to już koniec ;-(

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-05-03 17:47  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
redds 

 

Fajny ten NAGATO a tam w oddali widac nie dokonczona ALASKLE moja tez tak wygladala miesiac temu :)

 
18-05-03 17:48  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

A ja niestety nie mialem możliwości być na warsztatach, choć w BB byłem :-((((( i Guraszka mi uciekła :-((( To wszystko przez tą szkołe :-(((

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
18-05-03 23:27  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Mnie zainteresowały zdjęcia trzech pojazdów gąsienicowych - Mardera III z KoBo, StuGa IV z MODELIKa i T-34 "Rudy".

Pierwszy według mnie wygląda super, ale tarcze kół są dziwne, bez małych kółeczek, a chyba jedno (na każdej tarczy) przynajmniej powinno tam być... I to w dodatku z ładnymi śrubkami:)) Mam nadzieję też, że nie będzie to wydrukowane tak jak Flak 20 mm, bo to była amatorszczyzna niestety, jeśli chodzi o wydanie...:( Odstraszająca jest jednak cena - podobno w Czechach kosztuje to 700 koron, a podobno to w granicach 70-100 zł - dla mnie porażka...

StuG IV - niestety, podobnie jak w przypadku modelu Panzer IV G tegoż wydawnictwa, cały efekt pracy modelarza umniejsza kolorystyka. Inaczej mówiąć, model świetny, ale kolory słabiutkie. Wrażenia przez to o wiele mniejsze... Przynajmniej na zdjęciu...

T-34 - pięknie ubłocony no i wykoanany. Podstawka z tabliczką przypomina mi robotę Pana Wesołowskiego bodajże, ale mogę się mylić:))

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
18-05-03 23:50  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jeżeli chodzi o T-34 to wykonał go Piotr Jamer /przepraszam jeżeli coś pokręciłem, ale piszę to z pamięci/ w skali 1:10. Prezentuje się naprawdę super no i wykonany jest "na poziomie" i z wnętrzem.
A co do Mardera, to z tego co zrozumiałem z mojej rozmowy z wydawcą, to StuG zmartwię Cię niestety, ale technika będzie chyba ta sama. Chociaż widziałem kilka próbnych arkuszy i wygląda to lepiej niż na Flaku, na któym po prostu widać, że jest z plujki. A co do Mardera, to model ma mieć 35 arkuszy A3 z elementami... No niestety ceny tej firmy jak na nasze warunki są wysokie, a póki co dostępność fatalna.

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
19-05-03 00:17  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ja również tam byłem i udało mi sie cos pstryknać, poznać troche modelarskiej braci i dowiedzieć sie czegoś nowego. A tu pare "jeżdzących" przykładów :)

Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
19-05-03 11:07  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Panowie, wielka prośba, w miarę możności podpisujcie choć trochę zdjęcia, jak to zrobił Orlik! Zresztą KF dotyczy to także w wydawnictwach papierowych.
Ta Katiusza to ModelCARD 1:25?
Pozdrawiam,
Tomek

 
19-05-03 11:51  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

pytanie, czy w "gorącej" konkursowej atmosferze udało się sprawdzić i zapisać nazwisko wykonawcy...;-)

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
19-05-03 16:11  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajna imprezka musiała być w BB!
Fajny ten pancernik MBiga, cała pancerka, a szczególnie wyrzutnia Katiusza :-)
Orlik - szkoda ze Cie nie było w Kruszwicy :(

Jeżeli macie jakies foty z BB to wrzyucajcie je śmiało!

Pozdrawiam!
Michał

 
19-05-03 19:54  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Pancho   

Do KF:
Co to za lokomotywownia (przedostatnie zdjęcie)?

 
22-05-03 20:49  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Mam zrobione ok 250 fotek. Mam to na CD posegregowane na stoiska. Jeśli jest ktoś chętny mogę mu przesłać płytkę. Musze pierwsze policzyć ile będzie mnie kosztowało przegranie, płytka, koperta i wysyłka. Więcej szczegółów wkrótce.

 
22-05-03 21:00  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

buuu... ja mialem byc, ale sie wszystko popierd#$@ ... okazalo sie, ze Baska w sobote pracuje i mi przypadl "zaszczytny" obowiazek przygotowania obiadu, posprzatania, przygotowania i spakowania rzeczy na komunie chrzesniaka i tak sie przeciagnelo do 22.00... ehh

Sebastian GG: 8445811

 
22-05-03 21:26  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Waldemar   

Ale cudny ten Spad 51C1.

 
22-05-03 21:48  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

S.P.A.D'y oba, bo XIII też. Masz może więcej zdjęć tych druciaków KF? I pytanko o skalę i wydawnictwo tego 51 i Aviatika?

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
22-05-03 21:55  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Waldemar   

51 to MM nr 3 z 62 roku skala 1:33.

 
23-05-03 07:23  Re: Warsztaty I w Bielsku-Białej [foto]
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Bastyan: ciesz się że nie zdecydowałeś się wpaść "na chwilkę" zostawiając obiad. Ja tak zrobiłem i nie było mnie w domu 3 godziny : ) Jakoś nie dało się z tego BCKu wyjść.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024