FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 11Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
29-05-11 23:30  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Mirek - postaram się dowiedzieć ;)

Krakus - jeżeli założysz jeszcze kilka aukcji będę musiał zastanowić się poważnie nad założeniem osobnego wątku tylko z Twoimi aukcjami ;).

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
30-05-11 00:14  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Mirek 



 - 2

To byloby swietnie.
On moze zlinkowac konto PayPal ze swoim bankiem i przelac pieniadze samemu za darmo.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
30-05-11 07:47  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Marcin...
Nie grozi mi to....aukcja się kończy a ja faktycznie nic już nie mam / ew.jeszcze tylko jedna pozycja, ale grubo się nad tym zastanawiam, czy to wydanie przejdzie / pozostały mi same ,,okruchy,, czyli ,,druciaki,, i szybowce, które mam zamiar skleić a ponadto pocycje te są w sklepikach internetowych.
Wiem, że byc może trochę ,,zaśmieciłem,, listę ale chciałem to zrobić w pojedynczych aukcjach bądz pózniej do nich cos dołączyć, jako pakiet, aby nie zniknęły gdzieś w gąszczu pozycje, które jednak przeszły.... Ot nie przypuszczałem, że często moja ,,makulatura,, przejdze a w miarę jedzenia apetyt rośnie, no i.....dołączałem kolejne...no i dzięki moim pomysłom / i nie tylko moim / musiałeś siedzieć w domu i aktualizować listę....Ale nie przejmuj się, ja też ją dokładnie czytam, więc wszystko będzie grało.

Jeszcze tylko...albo aż dwa dni...


Andrzej K.

 
30-05-11 16:18  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Marcin, może aukcję przedłużyć do północy w niedzielę ?
Poniżej kilka pozycji" do wzięcia"
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=22275&t=22275&filtr=0&page=1

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
30-05-11 16:44  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Juz sie zameldowalem Rajkubie ;-)

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
30-05-11 18:34  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja też tak myślę, właśnie przed chwilą wrzuciłem na aukcję Plany Modelarskie ,,PWS-26,,

Marcin...
Ta moja ,, wrzutka ,, to już faktycznie ostatnia. Na przelicytowaniu ,,pewuesa,, kończę swój udział w licytacji, gdyż w następną sobotę mam dużą imprezę rodzinną, dużo załatwień, spraw organizacyjnych i w tym tygodniu chce wszystko popakować, aby po niedzieli wszystko wysłać.
Jak na chwilę obecną zwycięzcami moich licytacji są >> biket 26, Akra ...no i oczywiście nieobliczalny Janisz <<
Z Janiszem już uzgodniliśmy pewne fakty odnośnie wysyłki.
W kwestii licytowania czyichś materiałów nie chce się angażować, gdyż w związku z imprezą rodzinną mógłbym coś przegapić w kwestii wysyłki kwoty na konto licytacji i poczuć się nieswojo w przypadku przypomnienia o należnościach - dlatego wybrałem formę ,, niech ktoś licytuje moje materiały ,,
Jeżeli uda mi się zdobyć jakiś drobiazg, który będzie godny licytacji, to zabawię się w kukułkę i podrzucę to do jakiejś mojej wczesniejszej licytacji.

Póki co to pozostaje mi ,, dolewanie oliwy do ognia ,,


Pozdrawiam.
Andrzej

 
30-05-11 19:15  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Kolejne sugestie dotyczące przedłużenia terminu aukcji padaj także tu na forum wiec chyba pora nieco przyciągnąć termin licytacje :).
Myślę że data zaproponowana przez Rajkuba tj. do 5 czerwca jest całkiem dobra.

A więc o ile władze forum nie będą miał nic przeciwko PRZEDŁUŻAMY TERMIN AUKCJI DO 5 CZERWCA DO GODZINY 24 !.

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
31-05-11 10:51  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Jestem za!:)))

 
01-06-11 19:40  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Opcja płatności po przez system PayPal będzie możliwa :). Niebawem zainteresowani otrzymają więcej informacji :)

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
01-06-11 20:47  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Mirek 



 - 2

Dzieki.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 11Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024