FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 11Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-05-11 13:18  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Szczerze mówiąc, oceniam przebieg licytacji bardzo negatywnie. Tylu nas niby jest, a tu póki całą kwotę 2325 robi "aż" dziewięć osób. Ponadto gdyby nie piękny gest Janisza, który na dziś wylicytował aż 67,5 % całej dotychczas zebranej kwoty, wynik byłby bardziej niż smutny.

KOLEDZY MODELARZE, DO BOJU!!! SIĘGNIJCIE PO ZASKÓRNIAKI!!!

 
26-05-11 13:47  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Akra - spokojnie , zawsze najwieksze emocje sa pod koniec licytacji ....... ;-D

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
26-05-11 19:22  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Ja też popieram Akrę
Czemu tak mało osób bierze udział w tej akcji??
Cel szczytny a i zabawa całkiem przednia, przynajmniej wg mnie
Ludziska jest nas tylu na tym forum, bierzcie się do licytacji

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
26-05-11 20:30  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja już rzucam ostatnie ,, odwody ,, tzn. takie, które w/g mnie mają szanse jakiejś przebitki


Andrzej K.

 
27-05-11 20:18  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Stare powiedzenie mówi: ,, ziarnko do ziarnka zbierze się miarka ,, więc może Koledzy podesłaliby na aukcje jakieś modele, co do których jesteście pewni, że nie będziecie ich kleić a inni ich poszukują i chętnie je kupią.
Na chwilę obecną największe emocje wzbudza ,, pojedynek ,, między Janiszem a SZKUTNIKIEM o ksiązkę, którą wystawił Akra.
Jeżeli to się zakończy to praktycznie będzie po licytacji.
Uważam, że chętni do licytacji by byli, ale nie mają już czego licytować, bo oczywiście zawsze istnieje jakaś granica ceny, którą można zaproponowac za dany materiał.


Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
27-05-11 22:57  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Krakus - mam nadzieje ze Twoje ostatnie zdanie tyczy sie tylko tej "hitlerowskiej" - ble, ksiazki???
Co do reszty przedmiotow to przeciez jest jeszcze tyle mozliwosci, ja sie tylko staram trzymac aukcje dla Syriusza na gorze ;-D

pozdrowka


Edit: No właśnie Panie i Panowie tylu nas jest to teraz pokażmy naszą siłe!!!
A może i ktoś z Wydawców się przyłączy ???!!
Brawa dla Homika i Phantom Model ;-D
--

Post zmieniony (27-05-11 23:12)

 
28-05-11 16:31  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

...wow... piękna kwota, ale pamiętam z lat szkoły podstawowej taki wiersz, a raczej jego część: ,,....mało nas, mało nas do pieczenia chleba, jeszcze nam , jeszcze nam tylko generała trzeba.
Dużo nas, dużo nas , do jedzenia chleba a jak ktoś przyjdzie głodny podzielić się trzeba ...,,
O co tutaj chodzi ??
Powiem wprost... niech każdy z nas poczuje się tym małym ,, forumowym generałem,,
i dorzuci garstkę mąki z której wypieczemy bochen chleba, garstki mąki, której braku nie odczujemy w naszych zapasach... aby potem przysłowiową kromką podzielić się z Kolegą, który jest w potrzebie.
Moja dewiza życiowa jest taka : Żyję od poranka do zmierzchu, wieczorem dziękuję Opatrzności, że pomogła mi przeżyć ten dzień i proszę o dzień nastepny, więc pomóżmy Koledze, aby następny dzień był dla Niego kolejnym słonecznym dniem.

Ufam Forumowiczom i wierzę, że jednak wspólnie upieczemy ten ,, bochen chleba ,,...bo jak na chwilę obecną brak jest przysłowiowej mąki.


Pozdrawiam i za odzew dziekuję.
Andrzej K.

 
28-05-11 16:46  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Stanęło 9 modeli ode mnie

 
28-05-11 20:25  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Ja również dorzuciłem garść mąki (właściwie to dwie) do pieczenia chleba -
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=22222&t=22222&filtr=0&page=1

Pozdrawiam
SZKUTNIK

Post zmieniony (28-05-11 20:32)

 
29-05-11 03:07  Odp: AUKCJA DLA ,,SYRIUSZA"
Mirek 



 - 2

Czy oprocz przelewu na konto mozna by uwzglednic konto PayPal? Przelew na konto z banku w USA to nie tylko duzy bol glowy ale i spory koszt po obu stronach.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 11Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024