FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
19-08-11 14:17  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

fiemat96

Jeżeli chodzi o materiał na liny do relingów to proponuję bardzo prosty materiał zamiast jakiś strzępiastych nitek, lub żyłki, ktorej za bardzo nie wyprostujesz, tym bardziej, że o tym materiale na tym forum już wspominałem.

Otóż.... w niektórych gatunkach skarpet ,, frotte ,, są ściągacze wykonane z cienkich gumowych nitek, które bez problemu można wyciągnąć.
Oczywiście nitki te można rozciągać bez obawy, ze ona szybko się przerwie.

Pozdrawiam
Andrzej K ......od roku modelarski obibok

 
19-08-11 14:37  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

viltianus: Myślałem nad tym, bo trochę to krzywo wygląda i półki E-1 i E-2 nie wchodzą dobrze. Wiec poprawię przy okazji. W sumie przyda się jakiś dodatkowy, poprawiający retusz jeszcze.
A co do relingów, to wiem o jakie nitki Ci chodzi, Krakus, ale coś mi się zdaje, że chyba takich skarpetków nie posiadam z takimi ściągaczami, a w cudzych nie będę grzebał ;-). Poza tym trochę to będzie dziwnie wyglądać, tzn nie wymiarowo, bo w jednym miejscu żyłka, w drugim nitka... Zostanę przy żyłkach. Później po skończeniu relingów admiralskiego pomostu spacerowego, którego fotkę dałem w ostatniej aktualizacji spróbuję te miejsca gdzie linki zakręcają jakoś "zwymiarować".
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
21-08-11 11:00  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Bane 

 

Eeee a jeszcze jedno pytanko. A czym proponujecie wyciąć te buleje jeśli burty są już przyklejone do szkieletu?

--
Wszystkie chwile znikną, jak łzy na deszczu

 
21-08-11 11:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bulaje jak już. Teraz to proponuję Ci to zostawić bo narobisz więcej szkód jak pożytku

 
21-08-11 13:01  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dziurawienie poszytego kadłuba musisz zostawić nieprzyjacielowi! Możesz coś namalować, nakleić - ale żadnych dziur!
Andrzej

 
21-08-11 17:38  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Bane, dlaczego właściwie chcesz malować burty?? Jak burty to i chyba wypadałoby pozostałe elementy (szare) na nadbudówce i nie tylko.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
21-08-11 21:43  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja mam pytanko.Na 9 zdjęciu twojej ostatniej "sesji fotograficznej" którą nam zaserwowałeś widać szparę między podstawą barbety a pokładem.Tak ma być czy po prostu za szeroko wyciąłeś otwór w pokładzie.A moze tam coś jeszcze będzie?Wybaczcie ale nie znam się zbytnio a zaciekawiło mnie to troszkę.Ogólnie model fajny.Chciałbym tak sklejać...

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
21-08-11 23:03  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Freddie, no nie sądzę żebyś chciał tak sklejać ;-)
A co do barbety to już był poruszany temat. Otwór na tą barbetę jest po prostu za szeroki. Trzeba w tą szparę między barbetą a pokładem włożyć kawałek tektury tak jak mówiła np Viltianus (ostatnio też wspominał o tym ZbiG). U mnie też by wypadało to zrobić, ale to później ;-)
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
22-08-11 11:49  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Bane 

 

Możliwe, ale farba zakrywa pewne niedociągnięcia i tej wersji będę się trzymał.

--
Wszystkie chwile znikną, jak łzy na deszczu

 
22-08-11 11:55  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,farba nie jest panaceum na niedoróbki modelarskie wręcz przeciwnie pod farbę powierzchnie muszą być bardziej dopracowane,wydłuża to proces klejenia i zmienia technologię klejenia,a efekt nie zawsze jest zadawalający, nieraz wręcz odwrotny.Impregnacja lakierami kilku krotna, nie będziemy tak brudzić modelu przy klejeniu i lepiej dają się usuwać plamy po kleju,pozdrawiam marek

--

Post zmieniony (22-08-11 12:01)

 
22-08-11 12:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Farba nie zakrywa niedociągnięć , farba wręcz je uwidacznia. Dodatkowo należy stosować się do zasady: "chcę malować model - przygotowuje go pod kątem malowania" nigdy "sklejam model, jak coś nie wyjdzie to ewentualnie zamaluje". Chodzi mi o to, że jeśli malowanie ma dać znośne efekty, to wiele rzeczy trzeba planować dużo wcześniej.

 
22-08-11 12:59  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Tak (tylko) dla porządku: BARBETA i WRĘGA :-)

 
22-08-11 13:48  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Co do farby to jak sie chce malować już model,to ja bym zaszpachlował też wszelkie nie dociągnięcia.Wtedy powinno być dobrze.Po pierwsze wydaje mi się że jak pomaluje się model z pewnymi "ubytkami" i nie dociągnięciami to jak napisano juz wcześniej bedzie jeszcze gorzej.A po drugie lepiej pomalować cały model jak już i to z dwóch powodów:Po primo będą pewne różnice kolorów a po secundo pomalowane elementy będą sie wyróżniały że tak sie wyrażę "strukturą"-będa wyglądały inaczej ot co. (pomalowany element wyglada inaczej ot kartonu).Ale nie wiem:-) nie znam się.AAA i nie jestem panem(za młody na pana);-)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
22-08-11 13:53  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Odnośnie wręg, to chyba obie formy są poprawne:)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
22-08-11 19:53  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

"Wręg albo wręga – podstawowy poprzeczny element szkieletu statku o tradycyjnej (drewnianej lub stalowej) konstrukcji. Obecnie spotykany głównie w klasycznych jachtach drewnianych o konwencjonalnym poszyciu (karawelowym, zakładkowym lub słomkowym). Wręg jest drewnianym (czasem wzmacnianym przez stalowe ok... bla bla ble" mniejsza z tym,przynajmniej według wikipedii są dozwolone dwie nazwy.I panu koledze Zbigowi chodziło o barbety i wszyscy wiemy i tak o co chodzi.dobra zaczynam brać udział w offtopicowaniu a to nie wychodzi na dobre relacji.A poza tym po co się kłócić :-))

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
22-08-11 20:53  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

no o to chodzi:-)napisałem tylko żeby uswiadomić że sa dwie nazwy bo dobrze wiedzieć na przyszłość co nie?:-)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
23-08-11 10:18  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

ZbiG - pełna racja z tymi kotami - podpadlibyśmy Kasi do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :-)

 
23-08-11 10:24  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

No, no, Panowie, do kotów to z szacunkiem proszę!
:o)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
23-08-11 14:00  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ależ można, do woli...
byle pozytywnie :-) ! (we własnym, dobrze pojętym interesie)
A.

 
23-08-11 14:21  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

no to ja sie pochwalę że mam 5 kotów i jednego psa:-)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
23-08-11 21:27  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To jest dobry pomysł z tym pierścieniem.Wydaje mi sie że wystarczy nawet kawałek zapasu który można znaleźć na 100% w zestawie a jak nie to zwykł papier i będzie ok( a jakby zrobic to z papiery do drukarek?nie będzie wtedy widać takiej grubosci ale znowu bedzie białe...albo jedno albo drugie):-).Nie jest to zbyt trudna operacja.Bierzesz podstawę barbety i odrysowujesz.A koledze flematowi chodziło pewnie o "wcisniecie" tam jakiś ścinków albo pasków papieru cos:-) odradzam to... bedzie wyglądać nie estetycznie a po drugie bedzie białe i trzeba będzie malować.

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
25-08-11 22:13  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Miałem na myśli właśnie ten pierścień, proszę nie mylić z jakimiś skrawkami ze śmietnika :)

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
25-08-11 22:19  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale dlaczego od razu ze śmietnika :-) ja mam ich pełno na biurku :P komu by się chciało grzebać w śmietniku dzisiaj...A dobrze że wróciłeś bo sie mały offtopic zrobił na temat kotów :-)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
25-08-11 22:49  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Ano wróciłem, ale gdzieś Dreadnought'a zostawiłem ;P

--

Post zmieniony (25-08-11 22:50)

 
26-08-11 07:45  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ups...
"gdzieś Dreadnought'a zostawiłem "... chociaż właściwie... taki drobiazg... taki maleńki pancerniczek... wpadł pewnie w jakąś szparę i trudno go zauważyć...?!
A.

 
26-08-11 10:53  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

wiesz jeszcze moje 1:600(dla dokładności 610 niestety) by się mogły gdzieś zapodziać ale żeby od razu pancernika w "ludzkiej" skali zgubić to powiem ci... masz talent:-) 3 razy tak przechodzisz dalej:Pa propos śmietników chodzi o mały śmietniczek pokojowy na ścinki a nie zwyczajny ulicowaty bo to inna sprawa :-).A jeśli mamy go szukać to jestem zwarty i gotowy.

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
26-08-11 16:00  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No ba.Oczywiscie że na poziomie:-) (tylko o jaki Panu poziom chodzi^^)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
26-08-11 17:31  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No ma Pan rację w koncu to relacja budowy okrętu (który zaginał w akcji).Wiec czekamy na postępy:)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
26-08-11 18:31  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Dobra, dobra, Dreda nie zgubiłem, po prostu nie jest on jedynym modelem na warsztacie (znowu). A o śmietnik chodziło mi właśnie o taki na ścinki papieru.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
26-08-11 19:00  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

No więc, Dreadnought sobie stoi w spokoju na parapecie i czeka, aż mi trochę przejdzie faza na samoloty i wrócę do niego. Będę dłubać w nim i w samolocie. Spoko, wszystko jest okej ;-) Jestem na etapie relingów do admiralskiego pomostu spacerowego.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
30-08-11 10:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Bane 

 

A tego... Ino jeszcze jedno pytanie. Co się robi podczas malowania z elementami nadrukowanymi (jakiesik linie czy wzorki) żeby je nie zamalować? Czy da się je jakoś przysłonic ewentualnie odwzorować?

--
Wszystkie chwile znikną, jak łzy na deszczu

 
30-08-11 10:28  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
DaFiX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5


 - 1

Wszystkie wgłębne można trasować szpilką.

--
Pozdrawiam Kacper

 
30-08-11 10:29  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam ,w/g mnie, niestety wszystko się zamaluje,chyba ,że są metody o których nie wiem ,dzisiaj niektóre wycinanki mają tak piękne odwzorowanie szczegółów graficznie,że szkoda ich malować,,czyli grubo bez przesady impregnujemy i sklejamy,pozdrawiam marek

--

Post zmieniony (30-08-11 10:38)

 
30-08-11 10:38  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

"jakiesik linie czy wzorki" mają zwykle za zadanie odwzorowanie jakichś elementów trójwymiarowych, w założeniu prawdopodobnie trudniejszych do wykonania...
Powinieneś w tym momencie postarać się je odwzorować choćby w uproszczeniu i przykleić. Część linii natomiast służy wyłącznie do zaznaczenia linii podziałowych konstrukcji(można je ewentualnie nagnieść dla podkreślenia), lub linii zagięcia - wówczas spokojnie zamalowujesz.
Zasada podstawowa: zastanowić się zawczasu, po co są te linie wydrukowane, a potem traktować zależnie od wyniku przemyślenia.
Andrzej

 
17-10-11 17:20  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Guten-Afternun!
Wykopałem drednota skądś tam i zacząłem w nim kopać i ryć, i w końcu po jakimś czasie zamiast coś wyryć zakopałem dziury. Pięć dziur takimi kołkami ;P:

A tutaj zatkane dziury:

I na deser trochę pudełeczek:


No to tyle.
Zdjęć ogółu nie będzie, bo mi aparat się rozładował ;P
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
18-10-11 07:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pamiętaj, by tych "kołków" nie wkleić do barbet działowych, ponieważ wszystko, co teraz pokazałeś, stanowi integralną część obrotowych wież!
Andrzej

 
18-10-11 15:34  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Spoko, spoko, nie przykleję kołków; nie wyobrażam sobie drednota bez obrotowych wież.
Co do tła - będzie lepsze następnym razem.
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
05-04-12 16:59  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Danuta.1001   

brtytyjski pancernik ,hms dreadnought

--
danuta....

 
06-04-12 17:48  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu wciąż mi przychodzą na pocztę powiadomienia o odpowiedzi w relacji mimo, że nie ma żadnych komentarzy w wątku i co ma znaczyć ten post Danuty.1001 ??
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
06-04-12 18:57  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Może to jakaś wielbicielka?

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
06-04-12 19:01  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Tiaaa... ;]
Chyba coś nie tak z powiadomieniami mam. :/

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
24-06-12 07:02  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
rysiu62   

Żyjesz ?

Post zmieniony (24-06-12 07:03)

 
24-06-12 16:47  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Żyję, właśnie się udzielam na forum.
Odpowiem od razu na pytanie bądź pytania jakie sobie co poniektórzy zadają, no więc nie jest tak, że nic nie kleję, bo kleję coraz coś, a te coś to różne modele takie jak np. Mayflower - taaak Mayflower, jak przykleję mu wszystkie listwy to jakieś zdjęcia wrzucę; Ślązakiem też nie gardzę, bo właśnie męczę się z relingami - bleee; Suchoj... no jest już gotowy, ale nie mam na razie weny na robienie drabinki, a drednota ruszę dopiero jak skończę minimum Ślązaka! ;PP

Więc mnie jeszcze nie skreślajcie :-)

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
24-06-12 18:19  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

ZbiG, dziękuję za miłe słowa. Moim zdaniem jest to zdecydowanie na temat.
Jak najbardziej moim głównym modelem jest Drednot i chyba przez to, że mam zaczęte inne modele nie mogę się zabrać do niego. Czuję się że tak powiem "obciążony nadmiarem".

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
28-01-19 14:08  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Tomek    

Cześć,
Przepraszam, że zaśmiecam Twoją relację lecz nigdzie nie mogę znaleźć poprawionej 9 wręgi do Dreadnota. Czy mogę prosić posiadacza takowej w pdf o przesłanie na mój email dabrowskit1@gmail.com.
Z góry dziękuję.

 
18-10-19 19:30  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
mcrec   

Jeśli to możliwe ,również poproszę na mcrec@gazeta.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024