FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
09-02-11 21:27  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

A Master Blaster jest tak cienki w gaciach ze nie powinien sie tak wypowiadać, niech sam popatrzy na swoje modele.

--

I pochwal się swoim fantomem

Post zmieniony (09-02-11 21:30)

 
10-02-11 10:04  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
@nioł stróż 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja powiem tak. Nigdzie w regulaminie nie ma wpisu o tym jakie modele mogą być zamieszczone na forum.
Jedni kleją lepiej, inni trochę mniej lepiej.Każdy z Nas/Was kiedyś zaczynał. Chciałbym mieć tyle samozaparcia aby dokończyć tak duży projekt, nawet jeśli nie wygląda konkursowo. Nie każdy rodzi się Panem Precyzyjnym czy QN. Każdy następny model będzie lepszy, mam nadzieję, że więcej modeli będzie się pojawiało sklejanych przez mniej doświadczonych modelarzy. Choćby dlatego, że relacje Mistrzów swojego fachu ciągną się miesiącami, wybierane przez nich modele raczej nijak się mają do tego co może skleić mniej doświadczony hobbysta. Dlatego nowe osoby na forum wnoszą trochę świeżego powietrza, pokazując że dany model (choćby MM) można skleić,model na który doświadczony modelarz nie spojrzy, a początkujący kupi z powodu mniejszej ilości detali o cenie już nie wspomnę.

PS.Fakt, faktem.Modele Hala to na początek trochę za wysoki próg. Ale, do odważnych świat należy.


Pozdrawiam
Przemek

--

Post zmieniony (10-02-11 10:06)

 
10-02-11 13:06  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
biket26   

Wszystkie baty zasłużone,
jak na ciebie wpłyną one,
zobaczymy; czas pokaże.
Co do pierwszych moich wrażeń...
Model słaby, jak i moje
nie wystawiam bo się boję. :*)
Na tym forum są zasady:
- nabierz w polskim więcej wprawy;
- bierz do serca rady wszystkie;
- ucz się robić zdjęcia czystsze;
- szukaj postów, bierz przykłady,
a nabierzesz szybko wprawy.
A ta wprawa twa w klejeniu,
będzie rosnąć jak u wielu.
Powodzonka życzę tobie,
klej modele w domku sobie,
i wystawiaj ich relacje *:))
(czekam teraz na owacje hi hi).

W końcu:
"Ludzką rzeczą jest błądzić,
a forumową - wybaczać. ;*) "

--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
10-02-11 13:15  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Biket - BRAWO!!!! ;D Twoj wpis powinien byc zadedykowany wszystkim poczatkujacym w tym nielatwym hobby, ktore wymaga wiele cierpliwosci i gdzie pierwsze efekty nie zawsze sa takimi, jakie pragniemy osiagnac... Do skopiowania, wydrukowania i w ramki na sciane nad biurkiem :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
10-02-11 13:38  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Biket to ja poproszę wierszyk dla wszystkich tych co rzucają się jak sępy na początkującego (w klejeniu modeli,pisaniu i foto).

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
10-02-11 13:44  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
ManyCalavera 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

AndrzejPx48 - czyli dla Ciebie lepiej jak będziemy pisać sztuczne "ochy i achy", moim zdaniem konstruktywna krytyka na pewno nie zaszkodzi, ale czy pomoże..... to już zależy od sklejającego.

--

 
10-02-11 13:58  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Many..... nie sztuczne,ale wyważone słowa.Konstruktywna krytyka jak najbardziej,reszta
j.w.Widać forum robi się ,,wypasione",a wpisy mogą robić tylko ,,starzy",a młodzi niech dorosną wiedzą i umiejętnościami do ich poziomu,a potem napiszą pierwszy post no powiedzmy po 5 latach.Tak to odebrałem ja ( i nie tylko ja).

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
10-02-11 14:02  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
bajkal22   

Mysle, ze konstruktywna krytyka jest uzasadniona i spelni swoj cel jedynie w przypadku kiedy jest na miejscu tzn nie wynika z nieprzezwyciezonej potrzeby krytykowania a raczej z checi pomocy i udzielenia porad.

Nie powinna wiec "pachniec" pogarda a wrecz przeciwnie, zachecac. Krytykujacy ma tak sama odpowiedzialnosc jak ten krytykowany co to tego jak krytyka bedzie interpretowana i co sie z nia zrobi. A jezeli ktos nagle sie obrazi z powodu ze wyswietlony objekt nie dorownuje urojonym standartom naszego Forum, to juz powinien sam nad tym swoim problemem popracowac a nie krytykowac.

Te prawdziwe arcydziela niektorych nie moga byc i nigdy nie beda standartem.

Post zmieniony (10-02-11 21:54)

 
10-02-11 16:29  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

biket26 wierszyk wymiata!
Gratuluję

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
10-02-11 21:39  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
fundzik 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ok.Nie wiedziałem że moja relacja wzbudzi aż takie emocje wśród forumowiczów ,no ale...cóż chyba wypada poprosic modów o usunięcie tematu razem z tymi zdjęciami, lub założenie nowego działu z modelami początkujących i przenieśc je tam.Chyba zaniżam nieco ...poziom .techniczny forum, więc to narazie moja ostatnia relacja.Popatrze na popisy ``mistrzów`` i poczytam wierszyki ganiące zła interpunkcję ortografie zła wartośc przysłony w aparacie i nie właściwy balans bieli....;) P.S. proszę kogoś ``kumatego`` o podrzucenie relacji lub galerii z tego modelu jeśłi takowe posiadacie,Chcę ujrze ten model wykonany tak jak przystoi. mail fundzik81@o2.pl z góry dziekuje ide pogonic moich szkutników pracujących przy Złotej Łani ;P

Post zmieniony (10-02-11 21:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024