FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
09-02-11 14:22  [Galeria]F4J Phantom-Kartonowy Arsenał
fundzik 



Na Forum:
Galerie - 1
 



--Witka ,jestem mozna powiedziec nowym forowiczem.Nowym choc starym bo często tu zaglądam ,ale ta relacja jest dziewicza hehe mam 29lat modelarstwem zajmuje się od 12 roku zycia ale ostatnio miałem kilka lat przerwy.Moje modele nie prezentuja wysokiego poziomu i pewnie już niewiele bede w stanie poprawic w moim warsztacie no ale....Popełniłem bład wybierajac ten model .Bije się w piersi.Oglądnałęm dwie inne galerie z tego modelu i mogę powiedzie ze jestem w ciemnej d...pie za tamtymi wykonawcami hehe

Post zmieniony (11-02-11 20:15)

 
09-02-11 14:39  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
ManyCalavera 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Powiem jedno - nie ma się czym chwalić. Błędy już na poziomie formowania kartonu,
krowie żebra, wszystko strasznie wymęczone. Lektura forum obowiązkowa i miejmy nadzieję, że następny będzie lepszy.

--

 
09-02-11 14:41  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jak na początek... ale jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie i zjesz z kilka worków soli zanim będzie tak jak trzeba. Zdjęcia też trzeba się nauczyć lepiej robić.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
09-02-11 14:49  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Następnym razem użyj chociaż trochę papieru ściernego i będzie dużo lepiej:)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
09-02-11 14:53  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
fundzik 



Na Forum:
Galerie - 1
 

niewiem czemu nie wyswietlilo tekstu w korym napisalem ze mialem duzy rozbrat z modelarstwem i to ze niema sie czym chwalic to wiedzialem a mimo wszystko na złośc umiescilem galerie :P...zapewniam ze w rzeczywistosci jest duzo ladniejszy krowie zebra sa jak widac ...no a co z tymi zdjeciami?..nieostre czy jak

 
09-02-11 15:02  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ja tylko na poczatek poprosze o to, abys pisal zgodnie z regulami jezyka polskiego i stosowal zasady ortografii i interpunkcji...
Przyznam, ze masz dziwne podejscie do tematu, bo skoro sam uwazasz, ze nie ma sie czym chwalic, to w jakim celu to upubliczniasz? ;-) Nie rozumiem tez pytania o nieostrosc zdjec, bo chyba wstepna selekcje jestes w stanie sam zrobic. O prawidlowym wykonywaniu zdjec bylo juz na forum - warto poszukac i poczytac...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
09-02-11 15:24  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
rysiu62   

A ja wobec tego mam pytanie do MODERATORA- czy na tym forum wykonane modele mogą upubliczniać tylko ''szacowni modelarze'' swoje ''wybitne prace'' aby się nimi jak określiłeś pochwalić ,czy również koledzy jak FUNDZIK , którzy kleją jak umieją i wg mnie prawdopodobnie oczekują rzeczowej opinii i porady. Oczywiście jak napisał MANY CAVALERA należy czytać relacje i stosować podpowiedzi w nich zawarte.

 
09-02-11 15:31  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
fundzik 



Na Forum:
Galerie - 1
 

relacji z budowy tego modelu na tym forum niema a co do pisowni to erudyta niebylem nigdy i nie bede i wielkosc liter niema wg mnie znaczeni czasem.litosci panowie :) szkole juz dawno skonczylem...Rysiu 62 dzieki za wsparcie bo by mnie zjedli hehe

 
09-02-11 15:35  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Toście naskoczyli na kolegę :-)
Zdjęcia nie są chyba takie najgorsze, widać trochę mieszkania, ale spoko :-)
Model faktycznie wymęczony, ale ciężko coś powiedzieć, skoro nie wiadomo kto pisze, jaki ma wiek i doświadczenie.
Rysiu, jak ktoś coś pokazuje, to musi się liczyć z krytyką, zwłaszcza, jeśli odbiega to od że tak powiem standardu.
Tak, że Fundzik, spoko. Zaczynaj zdania z wielkiej litery, stosuj kropki i przecinki. Forum powinno trzymać poziom, więc po prostu się przyłóż, teksty o nieistotności ortografii i interpunkcji pasują do szkoły podstawowej, więc sobie je odpuść. Zdjęcia staraj się robić na jednolitym tle, choć to czasem ciężko przy dużych modelach i kadruj. Poza tym miłego klejenia, jak się postarasz, to kolejny model będzie lepszy.

Pozdrowionka
Mariusz

Post zmieniony (09-02-11 15:37)

 
09-02-11 15:45  Odp: [Galeria]F4j Phantom-kartonowy arsenał
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Otóż kolego, wielkość liter i ortografia ma ogromne znaczenie dla odbioru Twojego postu przez innych użytkowników , mnie strasznie razi :-) Przeglądarka nie podkreśliła połowy Twojego postu na czerwono? Nie z czasownikiem osobno, a przy następnym modelu więcej czasu poświęć na dopasowywanie elementów i szlifowanie wręg :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024