FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 73Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 
04-12-13 14:57  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Te wszystkie, śruby, nity, blachy,druty i druciki itp.itd. to istna magia ! Zawsze podziwiam "kolejarzy" ale to co widzę na zdjęciach powala!!!

 
04-12-13 15:02  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

A co tu polepszać? Chyba tylko skalę do 1:1 i ruszać na stalowy szlak ;-)
Gdyby nie to, że to forum modelarskie to bym myślał, że na zdjęciach jest część prawdziwego parowozu. Bardzo podobają mi się ślady ekspolatacyjne.
Pamiętam Twój Ty 2, ale ten parowóz go chyba przebije doskonałością.
Ja w swoim Ty 2 jestem na etapie przyklejania nitów do ostoi i już mi się znudziło :(, ale podglądam Twoje relacje i podpatruje Mistrza :-)

 
04-12-13 20:40  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Bo to jest prawdziwy, no może nie parowóz, ale cud modelarski. Podziwiam. No i gratuluję przekroczenia 100000 odsłon relacji.

--

Post zmieniony (04-12-13 20:46)

 
04-12-13 21:02  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jak Precyzyjny, to Precyzyjny. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
05-12-13 09:10  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak zwykle u Ciebie nabawiam się kompleksów :-)
To jest po prostu DOSKONAŁA robota!!!
Podziwiam i czekam na więcej.

--
Pozdrawiam Darek

 
06-12-13 10:05  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Relacja zaliczyła już ponad 100000 odwiedzin, dziękuję wszystkim, że chce Wam się tutaj zaglądać.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
07-12-13 00:22  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Maciek S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Czwarty wymiar modelarstwa - jak dla mnie... Ale pogratuluję Mistrzowi dopiero kiedy skończy arcydzieło :) Choćbym miał kolejne lata poczekać... Pozdrawiam i powodzenia...

--
....................................................................................................................................................................
Pozdrawiam,
MS

 
08-12-13 12:49  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

A ja mam ambiwalentne odczucia... z jednej strony "Och, Ach, ale zaje....", a z drugiej... kiedy patrzę na swój pierwszy model (który właśnie kończę), zastanawiam się czy kiedyś osiągnę choć w połowie taki stopień mistrzostwa, i czy generalnie powinienem się wychylać, jak owa mysz spod miotły :D

W każdym razie - dziękuję Bogom, że mam się na kim wzorować i od kogo uczyć. Pozdrowienia z Beskidów.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
08-12-13 15:34  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Nie sądzę, że to co robię z modelami to jakieś mistrzostwo. Każdy może tak budować, wystarczy do tego pasja, cierpliwość, obiektywne i samokrytyczne spojrzenie, dokładność oraz praca, praca, praca... , a doświadczenie i umiejętności z czasem się nabędzie. Mój pierwszy model parowozu OKz32 wstyd było pokazywać na forum, a następny Ol49 w porównaniu jak dzisiaj buduję swoje modele, wygląda na zwykły prosty model malowany.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
08-12-13 16:58  Odp: [R] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - NOWE FOTKI
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Hehe... wiesz... kiedy uda mi się wydłubać z telefonu fotki mojego modelu i umieścić na jakimś serwerze, to zobaczysz o czym mówię :) Na razie sklejanie sprawia mi wiele radości i moja "ambicja rośnie w miarę jedzenia". 20 lat temu kleiłem proste modele z Małego Modelarza - głównie samoloty. Teraz wziąłem się za "nowoczesne modelarstwo" i mam w planach wykonać kilka pojazdów szynowych. Jeszcze muszę sobie wmówić, że jestem w stanie wykonać "brudzing". Bo przekonywanie siebie, że mogę pomalować model zajęło mi dwadzieścia lat ;)

A ta "Oelka" jest bardzo ładnie sklejona :) Jeśli uda mi się osiągnąć taki poziom wykonania, to wypiję, za Twoje zdrowie :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 73Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024