FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-08-10 22:38  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
Bocio 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jak kolega prosił tak robię : ) Udało się objąć kokpit poszyciem wewnętrznym i zacząć obejmować poszyciem wewnętrznym.

Zdjęcia :




I proszę o konstruktywną krytykę

--

 
29-08-10 14:27  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
Bocio 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji. Dlatego postanowiłem podzielić się z wami zdjęciami : )





Pozdrawiam

--

 
31-08-10 09:09  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
krzysiek   

Popracuj nad robieniem zdjęć !To jak przedstawiasz swoją pracę świadczy o Twoim stosunku do innych .
Modele od p. Halińskiego są bardzo wymagające !

--
Pozdrawiam.

 
31-08-10 10:08  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
Bocio 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dobrze, popracuję tylko powiedz mi co jest w nich złego, bo nie wiem co mam poprawić...

 
31-08-10 10:36  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Bocio a pokazesz zdjecia innych modeli? Chciałbym zobaczyc jak kleiles do tej pory...

Co do gladiatora to rzucaja sie w oczy postrzepione krawedzie. Czekam na wiecej.
Pozdrawiam Arek

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
31-08-10 10:43  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Z tymi zdjęciami to chodzi chyba o to ,by robić je na jednolitym tle, a nie na tle radosnego bałaganiku na stole ;-)
Ale radzisz sobie całkiem , całkiem z tym modelem.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
31-08-10 10:45  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
Bocio 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witaj
Wcześniej ukończyłem tylko jeden model - Brewster Buffalo z KK ale nie przetrwał do dziś. A co do postrzępionych krawędzi , to gdzie ? Staram się wycinać dokładnie , ale możliwe, że jeszcze nie wychodzi mi to najlepiej.

Dam jeszcze dwa zdjęcia tego co zrobiłem do tej pory :



Oczywiście , zdjęcia mogę robić na białym tle, często widziałem w relacjach zdjęcia robione na macie i na tym się wzorowałem ( a bałagan przy pracy się tworzy : ) )
--

@krzysiek

Dalej mi nie powiedziałeś co dokładnie jest źle ( oprócz bałaganu ) : )

Post zmieniony (31-08-10 11:09)

 
31-08-10 11:05  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
krzysiek   

Porządek na stole to atrybut modelarza kartonowego!!!Ten porządek jest potrzebny,ba niezbędny do dalszego rozwoju.

Natomiast modelarstwo internetowe wymaga od nas podstawowych umiejętności robienia i obróbki zdjęć.W internecie jest cała masa informacji na ten temat , wystarczy odrobina chęci i będzie wszystko jasne.

--

Post zmieniony (31-08-10 11:14)

 
31-08-10 11:39  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A mi ten bałaganik nie przeszkadza , sam mam nie lepszy podczas klejenia. Niech się znajdzie taki co co chwile robi porządeczek na miejscu pracy . Co do zdjęć też nie jest źle, z czasem poprawi się i warsztat obróbki fotek nie przejmuj się chłopie i baw się dobrze modelarstwem - nie daj sobie zepsuć dobrego fan'u.

d-_-b

 
31-08-10 11:45  Odp: [R] Gloster Sea Gladiator AH
Thunder909 

 

No to ja nigdy nie bede sie rozwijal. Porzadek na moim stole utrzymuje sie okolo jednego dnia.
Co do tych zdjec tez nie umiem sie doszukac co tam jest zle. Ciezko budowac i na biezaco robic zdjecia i za kazdym razem studio fotograficzne urzadzac. Fotki koncowe na jednolitym tle sa wzkazane,takie jak te "robocze" wydaje mi sie na tle tradycyjnej zielone podkladki sa ok. Ale to moje zadanie ;-) Moze jakby sie jeszcze od razu duze otwieraly... ale to marudzenie ;-)

Na kadlubie wyglada to jakbys retuszowal z czarna farba. Moze lepiej by bylo cos lepszego dopasowac ,widac te czarne linie. A tak to ladnie idzie !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024