FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
08-07-10 15:28  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Fajna relacja :). Te starsze wydania MM, maja w sobie jakby duszę. Kiedyś wybierałem same okręty i kleiłem. Twoja relacja mi się podoba, a klejony model jeszcze bardziej. Czysto, dokładnie i ładnie, no i ten urok starszych wydań MM - przyciąga.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
09-07-10 12:01  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
Rafal N. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 3

Hejka

Aktualności ze stoczni w Fermoy:



Niech się mury, znaczy się blachy pną do góry!, jak stwierdził jeden z francuskich stoczniowców.

ROBO- to nie jest tak, że 12h w 100%. Wchodzi w to przerwa na posiłek, spacer z kucem ;) oraz ubóstwiana przeze mnie kawa. Ale, jakby tak zmierzyć efektywny czas pracy wyjdzie jakoś 8h.

syriusz: To prawda jeśli chodzi o duszę starych wydań, ale nawet ja doszedłem do wniosku, że warto, jak to zgrabnie ujął Piterski- odciąć pępowinę. Jest to mój ostatni "stary model" na który się porwałem. Od środy ponownie będę w kraju, miejmy nadzieje, że już na stałe, wobec tego umarł król, niech żyje król. Pora rozpocząć nowy etap mego życia w każdym aspekcie, modelarskim również.

Do usłyszenia
Adieu

--

 
09-07-10 13:35  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
ROBO 

 - 10

..Rafale - bo juz myslałem,ze do konca relacji pozostanie tylko ....Rysiek :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
13-07-10 18:51  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
Rafal N. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 3



Duch Kardynała opanował me ciało... Może w Polsce egzorcyzmy oczyszczą me ciało...

Do zobaczenia i usłyszenia na ziemi Zachodnich Słowian.

Adieu

--

 
14-07-10 10:34  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Rafal N. jak patrzę na Twojego Richelieu z MM, to z przyjemnością przychodzą mi na myśli początki mojego modelarstwa. Dzięki.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
17-07-10 00:49  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
Rafal N. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 3

Witam w upałach tropiku.

Po prawie 4 latach pobytu w klimacie atlantyckim, nie ukrywam, ale optowałbym za uznaniem wyspy Irlandia 6 kontynentem, wylądowałem w kraju. Niby ten sam, niby to Polska, ale skwar jak w klimacie śródziemnomorskim. Skwar...

Wyjeżdżałem z Irlandii we wtorek wieczorem a jeszcze o 16 tego samego dnia, pracowałem aby skończyć Ryśka i bez bicia przyznaję: zabrakło mi jakieś 2 dni na jego ukończenie. Zabrakło czasu na kotwice, bandery, olinowanie i reling + pokładowe działka przeciwlotnicze 20mm. Planowałem ukończyć model w grudniu, miałem w sumie 10 dni, aby ukończyć 2/3 modelu. Jak widać na poniższych zdjęciach, zabrakło troszeczkę.

Skala 1:300 mi leży i aż prosiłoby się, aby wydać Go ponownie, ale od nowa i znacznie bardziej zdetalizować. Jednocześnie Rysiek jest ostatnim modelem z epoki, zwłaszcza jeśli chodzi o Małego Modelarza, jaki popełniłem w swym życiu. Sentyment sentymentem, ale pora rozpocząć nowy etap w modelarstwie, tak jak i w życiu.

Zapraszam do galerii końcowej, również robionej na szybcika.















KONIEC
FIN

--

 
17-07-10 07:45  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
ROBO 

 - 10

..moj to juz zdezelowana bryka i zabytek wiekowy :)

- fajnie Ci wyszedł Rysiu tylko szkoda [jak piszesz],ze zabrakło juz czasu na dokonczenie...

pozdrawiam.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
17-07-10 12:57  Odp: [R] Richelieu z MM - duch kardynała, czyli wspomnień czar...
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Brawo, tchnęłeś ducha w to stare opracowanie ;-)

--
Pozdrawiam!
Tuco

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024