FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-02-10 15:58  [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Witam wszystkich forumowiczów. Po zakończeniu modelu Jak-1b przyszedł czas na zmierzenie się z trudniejszym modelem. Wybór padł na Ju-87B-2/R-2 którego opracował i wydał Waldemar Kalinowski.
Dla przypomnienia: model posiada dwa warianty malowania - z frontu wschodniego oraz w malowaniu pustynnym z Libii. Ja wybrałem schemat malowania pustynnego - jakoś przjadł mi się kolor szary i zielony w różnych odcieniach.
Do modelu zamówiłam zestaw wręg wycinanych laserowo oraz osłonę kabiny.
Teraz parę zdjęć z tego co dotychczas udało mi się skleić.

Model jak do tej pory skleja się bardzo przyjemnie. Wszystkie części sa ze soba bardzo dobrze spasowane. Praktycznie bez kłopotów udało mi się skleić środkową część kadłuba. A teraz pare zdjęć wyposażenia kabiny. Tablicy przyrządów jeszcze nie zamontowałem ponieważ trwaje nad nią prace wykończeniowe.


Szkielet przedziału kabinowego został zmontowany w całość. Wszelkie prace wykończeniowa przy szkielecie - czyli szlifowanie wszystkich krawędzi które ewentualnie będą utrudniały przyklejenie burt kabiny będę wykonywał na bieżąco. to na razie tyle. Prace postępują powoli, ale systematycznie.

--

 
20-02-10 16:08  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Zapowiada się bardzo ciekawie. Powodzenia w budowie.

--
Pozdrawiam!

 
28-02-10 18:21  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Model Junkersa posuwa sie do przodu. Wzbogacił się o prawą burtę przedziału kabinowego wraz z wyposażeniem oraz tablicę przyrządów. Elementy burt pasowały do siebie bardzo dobrze. Nie miałem kłopotów z ich spasowaniem. Moja rada dla osób które będą ten model w przyszłości sklejały. Nie wklejajcie części nr 22 ( pojemnik na puste magazynki - prawdopodobnie ) przed oklejeniem całej prawej bury jak podaje instrukcja, bo będziecie mieli kłopoty z zamontowaniem elementów nr 73 i 72 wraz z magazynkami. Musiałem się nakombinować aby na część 73 nakleić magazynki - dlatego segment 53L kleiłem na "raty". Teraz parę zdjęć prawej buty wraz z wyposażeniem.


Obecnie powstaje lewa burta, jak będzie gotowa to parę zdjęć znów sie pojawi. Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających to forum.

--

 
07-03-10 22:00  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Zakończyłem prace przy lewej burcie kabiny. Oto co z tego wyszło.

Następnie zabrałem się za centropłat.

Kiedy szkielet centropłata był gotowy przystapiłem do następnego etapu budowy czyli oklejanie centropłata oraz przygotowania środkowej części kadłuba do naklejenia zewnętrznego poszycia. Efekty pracy widać na zdjęciach. Następna część relacji pojawi się kiedy nakleje zewnętrzne poszycie.


--

 
07-03-10 22:51  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Wnętrze kabiny miodzio. Pozdrawiam.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
07-03-10 23:01  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Zefir   

Dla mnie bomba!!!Powodzenia w budowie.

 
10-03-10 17:11  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Urzekły mnie gałki cięgien w kokpicie-takie ładne kolorowe prosto jak z fabryki, może brudzing jakiś?
Tablica rozdzielcza też niczego sobie.
Życzę wytrwałości w budowie i z niecierpliwością czekam na dalsze postępy.

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
10-03-10 18:28  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Racja mądrego warto posłuchać lekkie brzybrudzenie da radę jeszcze zastosować. Dziękuję za słowa pochwały. Nic tak dobrze nie wpływa na modelarza jak dobre słowa od innych modelarzy. Obecnie pracuję nad oklejaniem środkowej części kadłuba. Jak tylko się z tym uporam to na pewno wstawię fotki.

--

 
10-03-10 18:36  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Wykonanie I klasa. Tak trzymaj. Powodzenia.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
10-03-10 19:54  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Też uważam że przydałyby się delikatne ślady eksploatacyjne co nie zmienia faktu że wnętrze kabiny wykonane jest świetnie.

--
Pozdrawiam!

 
13-03-10 19:23  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Zgodnie z zapowiedzią kolejna porcja zdjęć. Tym razem zewnętrzne pokrycie środkowej części kadłuba jest już na miejscu. Wszystko spasowane idealnie. Najważniejszym warunkiem aby wszystko ze sobą pasowało jest dokładne wyprofilowanie poszczególnych elementów. A muszę przyznać nie jest to łatwe. A oto efekty mojej prawie tygodniowej walki z poszyciem zewnętrznym.

Jeśli chodzi o kolor farb które dobrałem do retuszu to na niektórych zdjęciach wygląda to tak jakby był za jasny. W rzeczywistości wyglądo ta całkowicie inaczej nie widać takiej różnicy pomiędzy kolorem retuszu a kolorem modelu. Obecnie zabieram sie za pozostałą część wyposażenia kabiny - fotel, butle tlenowe oraz nieruchome części owiewki kabiny. Pozdrowienia.

--

 
13-03-10 19:41  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jest bardzo ładnie, tak trzymaj. Zaczynam mieć chrapkę na ten model.

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
25-03-10 19:19  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Po krótkiej przerwie model wzbogacił się o kolejne elementy kabiny: siedzisko strzelca, fotel pilota, drążek oraz wyposażenie radiowe. A oto co z tego wyszło.


W kabinie pozostały do zrobienia: butle tlenowe oraz oparcie dla strzelca nad którymi obecnie pracuje. Następnie mam zamiar przykleić nieruchome elementy owiewki kabiny.
Póki co to na tyle. Pozdrowionka.

--

 
12-04-10 20:21  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Prace nad modelem posuwają sie powoli. W kabinie znalazły się butle tlenowe i celownik. Dokleiłem też nieruchome elementy owiewki kabiny. Pewne kłopoty sprawił mi wiatrochron, który musiałem wielokrotnie pasować, ale jakoś się udało. Może nie jest to ideał ale tak już musi zostać. Do wklejenia w kabinie pozostało tylko oparcie strzelca. A tak to się prezentuje na zdjęciach.
Celownik:

Całość w połączeniu z kadłubem:

Butla tlenowa:

Nieruchome elementy osłony kabiny:

Obecnie po wklejeniu oparcia strzelca zabieram się za tylną część kadłuba.

--

 
12-04-10 23:02  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

Witaj!
Świetnie kleisz, ale zastanawiam sie czy model będzie wyglądać dalej tak ładnie kiedy dokleisz częśći oprofilowania silnika. Kolory elementów obudowy silnika i kadłuba znacznie się od siebie różnią.
pozdrawiam

 
13-04-10 12:49  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Gamoń napisał:

> Witaj!
> Świetnie kleisz, ale zastanawiam sie czy model będzie wyglądać
> dalej tak ładnie kiedy dokleisz częśći oprofilowania silnika.
> Kolory elementów obudowy silnika i kadłuba znacznie się od
> siebie różnią.
> pozdrawiam

Gamoń, wydaję mi się, że to jednak niejako już od klejącego nie zależy.

Wracając do tematu to widzę tu kunszt modelarski z najwyższej półki, a gałki w kokpicie teraz to prima sort.

Z niecierpliwością czekam na dalsze postępy.

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
13-04-10 22:50  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Dziękuję za pochwały. Ale wracajęc do tego co napisał Gamoń wyciąłem jeden z elementów obudowy silnika i porównałem z tymi skejonymi. Pewne różnice można wychwycić, ale dla mnie nie są one tak straszne. Może wygląda to inaczej przy sklejeniu całego modelu. W związku z tym co napisał Gamoń zmieniłem decyzję i zabieram się za przód modelu. Zobaczymy czy różnice te są aż tak widoczne.
Gamoń mam do Ciebie pytanko - masz ten model może sklejony w całości. Pozdrowionka.

--

 
15-04-10 00:03  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zawsze można napisać oficjalny e-mail do redakcji z prośbą o arkusz erraty.
Jeszcze żadnego nie otrzymałem.

--

 
15-04-10 16:22  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

...........no to skoro jest errata to wszycho oks. Szkoda tylko że nie napisałeś o tym na swojej stornie.
Pozdrawiam

 
16-04-10 21:52  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

qwertura bardzo fajny Sztukas ci wychodzi, poza tym to ładna maszyna, mimo wszystko. Też go robię, tyle że D3 no i z GMP-u. Oby tak dalej, dawaj dziób i nie dawaj na siebie czekać kolego!

Allo Monsieur, zawsze też można wysłać samemu widząc relację absolimont..
Tak w ogóle ciekawi mnie mad jaki następny model wydasz i w pytę, że samolot :-)

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
01-05-10 11:17  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

Ciekawy jestem czy ktoś kiedyś skończy ten model.

 
03-05-10 21:55  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Mam twarde postanowienie, że skończę ten model. Prace nad przednią częścią kadłuba się przeciągają, ale posuwają się do przodu. Cały model jest skomplikowany i trudny więc nie zamierzam się spieszyć. Faktycznie kolor przednich segmentów odbiega kolorystycznie od pozostałej części modelu, ale z tym nic nie mogę zrobić. Różnica na pewno będzie widoczna. Pozdrowienia dla wszystkich.

--

 
03-05-10 22:15  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Pozostań w swoich postanowieniach, z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg relacji.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
07-05-10 13:23  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

I ja

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
14-05-10 16:18  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Prace nad przednią częścią modelu można powiedzieć, że dobiegły końca. Drobnica zostanie przyklejona kiedy połącze obie części kadłuba.
Prace nad tą częścią modelu przeciągały się. Było kilka przyczyn: po pierwsze geometria części silnikowej jest skomplikowana zwłaszcza w jej górnej części. Dlatego przyjmowałem zasadę pięć razy przymiesz raz przyklej. Po drugie nie wszystko pasował do siebie tak idealnie jak w środkowej części kadłuba. Dlatego szkielet kleiłem dwa razy - raz z elementów wyciętych laserem, a drugi raz z elementów zamieszczonych w modelu. W efekcie wybrałem ten drugi jako podstawę do dalszego klejenia. Bardziej pasowały mi elementy poszycia.
Dość rozpisywania się na temat moich problemów teraz parę fotek.

Teraz mam zamiar zabrać się za tył kadłuba. Mam nadzieję, że pójdzie mi to troszkę szybciej. Pozdrowienia.

--

 
24-05-10 21:58  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Tak jak wspominałem wcześniej zabrałem się za tylną część kadłuba. Tylna część kadłuba wraz ze sterem kierunku sklejała się bez żadnych problemów. Efekt pracy widać na zdjęciach. Obecnie zabieram się za stery wysokości wraz ze statecznikami. Gdy ten etap zakończę połacze część silnikową z całym kadłubem.


--

 
25-05-10 19:40  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ładnie, czysto, poprawnie. Zastanawiam się tylko, gdzie wcięło 0,7 mm przedniej krawędzi poszycia części nr 164 w okapotowaniu silnika. Czyżby "rozbiórka" ?

--

 
25-05-10 23:10  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Hator   

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu. Po obejrzeniu takiej relacji nie mam wątpliwości, że warto wspomóc portfelem takie opracowanie.
Zważywszy na 2 wersje kamo, czy częścią wspólną tego modelu jest tylko szkielet? Wysnułem taką opinię po obejrzeniu arkuszy modelu.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
26-05-10 09:27  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

Panie Mad. Czy Pana wydawnictwo jeszcze działa? Może jakaś skromna zapowiedź modelu, bo niedługo wszyscy zapomną o KW Model. Na stronce nic poza jakimiś nieaktualnymi wiadomościami.
Pozdrawiam !

 
26-05-10 12:33  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
k 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Idzie ci świetnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej pracy - na koniec spodziewaj się odrobinki zachwytów :P Tym czasem zagrzewam do pracy

--
Pozdrawiam serdecznie

 
26-05-10 21:37  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No dobra. Może przed wakacjami, albo na wakacje wydam fajny myśliwiec.
Jaki to będzie myśliwiec nie powiem. Aktualnie w kolejce czekają dwa myśliwce z przeciwnych stron konfliktu II WW. O więcej nie pytaj bo nie powiem.

--

 
26-05-10 21:39  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

W odpowiedzi na zarzuty autora opracowania to moja odpowiedz będzie nastepująca:
Spasowanie poszycia przedniej części kadłuba sprawiało sporo problemów zwłaszcz dotyczy to właśnie części 164 oraz części 153. Nie wiem skąd wzieły się te nieścisłości ale na pewno nie z niewłaściwego wycinania części. Nie będę się tutaj rozpisywał gdzie i ile było za dużo, a gdzie i ile brakowało bo wydaje mi się, że zdjęcie wszystko wyjaśni. Tak gwoli ścisłości poza tymi dwoma drobnymi wyjątkami model skleja się świetnie i nie ma kłopotów ze spasowaniem części, zresztą o tym wspominałem już nie raz. Pozdrowienia dla AUTORA opracowania.


--

 
26-05-10 22:04  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dziwne... Ale podam pewną wskazówkę. Z doświadczenia.
Przy oklejaniu szkieletu zespolonego, obejmującego kilka segmentów kluczowe jest bardzo dokładne wycinanie segmentów. Grubość linii obrysowej wynosi 0,1mm. Cięcie jak w tym przypadku po zewnętrznej+pewne "odskoki cięcia" na zewnątrz+minimalna szczelina daje łącznie 0,15mm na długości każdego segmentu. Pomnożyć przez ilość segmentów 7 daje potencjalny błąd. To jest reguła.
7x0,15mm. Tak więc cały zespół może być dłuższy o 1.05mm. Warto głębiej wcinać w linię obrysową a następnie dokładnie sprawdzić poprawność cięcia. Tył jest mniej podatny na to zjawisko, ponieważ szkielet został wydłużony o 0,8mm względem poszycia.

Często czytam w różnych relacjach, na różnych forach, że podłóżnica za krótka albo coś wym rodzaju.Często na temat statków, w których szkielet jest zespolony. To wszystko wynika z tego, że sklejający nie jest świadomy pewnych zjawisk.

Może teraz zdradzam tajemnicę technologii ale niech będzie. Może to się przyda jakiemuś światłemu projektantowi.

--

 
27-05-10 10:29  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Zgodzę się z autorem opracowania w przypadku wycinania segmentów samodzielnie które są dołączone do opracowania. Jak zaznaczyłem wcześniej skleiłem dwa szkielety przedniej części kadłuba: Pierwszy - z elementów wycinanych laserowo oraz drugi wycinany samodzielnie z elementów zamieszczonych w modelu. Problemy zaznaczone na zdjęciu wystapiły w obu przypadkach.
Wydaje mi sie, że nie ma co kruszyć kopii o te 0.7 mm. Przyznaję się bez bicia, że o tą wielkość musiałem zmniejszyć część 164 aby wszystko ze sobą pasowało.
A tak poza tym model skleja mi się świetnie chociaż jest bardzo trudny i skomplikowany. Pozdrowienia.

--

 
22-06-10 16:08  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

I co z tym twoim modelem? Doczekamy się?

 
22-06-10 19:27  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Widzę Gamoń, że jesteś bardzo niecierpliwy, a nie jest to właściwa cecha dobrego modelarza zwłaszcza kartonowego.
Model jak najbardziej powstaje. Nie mam czasu sklejać go codziennie, i dlatego to trochę potrwa. Obecnie wybieram się na urlop więc co nieco przyspieszę.
Skończyłem sklejać stateczniki poziome oraz stery wysokości. Na ukończeniu mam również tylną część osłony kabiny. Gdy zakończę ten etap budowy to pojawią się zdjęcia. Pozdrowienia.

--

 
22-06-10 22:25  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

Super. Ale wiesz, moja niecierpliwość wynika z tego że już kilka osób na papermodels, kartonwork zaczęła zmagania z tym modelem, i każda z nich po jakimś czasie sie wysypuje. Nie wiem czym to jest podyktowane. Dlatego pytam czy kleisz czy dałeś spokój.
dzieki i pozdrawiam

 
23-06-10 00:30  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ale mnie ubawiłeś Gamoń.
Ludzie mają oprócz modelarstwa także inne zajęcia.
To przecież nie wyścig.
Kurcze, nie mogę się powstrzymać od śmiechu.
buhahahahaha.

--

 
30-06-10 08:43  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Kolejna porcja zdjęć powstającego modelu.
Tylna część kadłuba wraz z usterzeniem skończona. Kłopotów przy sklejaniu nie zanotowałem. Wszystko szło bez problemów.

Zakończyłem też zabawę z osłoną kabiny. Tylna ruchoma część osłony kabiny uważam że nie należy do najprostrzych ale sklejało się ją równie przyjemnie co cały model. Parę fotek.

Obecnie prace koncentrują się na połączeniu ze sobą przedniej części kadłuba z resztą modelu, a także nad podwoziem. Skrzydła zostawiam sobie na deser. To na razie na tyle. Siemka.

--

 
30-06-10 16:28  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

No.

 
30-06-10 20:01  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Nie wiem dlaczego trzy zdjęcia znikneły z forum więc wstawiam je jeszcze raz.


--

 
30-06-10 23:41  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

"This image or video violated our terms of use" - swastyka?

--

 
01-07-10 09:00  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
qwertura 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

W pierwszech chwili też tak pomyślałem, ale na innych zdjęciach swastyka też jest widoczna, a tymi zdjęciami nic się nie stało. Poczekamy zobaczymy.

--

 
01-07-10 22:06  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

No chyba twój model znajdzie się w galerii na stronie KW. Czekam na zestawienie silnik-kadłub.
Pozdrawiam.

 
01-07-10 22:46  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

To nie jest takie oczywiste i ewidentne.

--

 
01-07-10 23:16  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

Jak narazie model Pana czekoladowego jest jedynym który może doczekać się ukończenia
Jung i Drakon na PaMo i Zbyniu na KaWo dawno powymiękali.
Ale mam nadzieje że wrócą do prac nad tym świetnym modelem jedynego godnego i ambitnego obok Hala wydawnictwa kartonowego.
Pozdrawiam

 
01-07-10 23:52  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Gamoń trochę przesadzasz z tym wydawnictwem co nie oznacza że ten model nie jest ciekawym tematem.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
02-07-10 00:06  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Gamoń   

To jest moje zdanie i uważam że mam racje. Czym mam się zachwycać? Modelikiem? Wakiem? Orlikiem? Gpm? I tematyką tych bzdurnych wydawnictw? Zresztą nie odbiegajmy od tematu. Czekam na kolejne fotosy.

 
02-07-10 00:42  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gamoń bzdurnie piszesz ;) Inaczej chyba pojmujesz modelarstwo, to przede wszystkim zabawa, a nie polityka... Mimo wszystko usiłujesz być premierem.

Chodzi mi po głowie ten modelik w odległej przyszłości, w oryginalnej wersji wykonawczej, dlatego ta relacja będzie dla mnie skarbnicą wiedzy. Tak trzymaj qwertura i klej sobie spokojnie nie zważając na komentarze ;)

Pozdrawiam
szebi

--

Post zmieniony (02-07-10 00:43)

 
02-07-10 01:26  Odp: [Relacja] Ju-87B-2/R-2 KW
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Gamoniu jedyną bzdurą to są Twoje wypowiedzi ;]

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024