FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 72Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
27-05-10 12:51  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wygląda - że tak się wyrażę ,,CACY'' . Z miłą chęcią oglądam twoją relacje ,a to dopiero początek .
Pozdrawiam

 
27-05-10 12:51  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wspaniała robota. Podziwiam Twoją dociekliwość i wytrwałość w wyszukiwaniu detali budowy oryginału i przenoszeniu tego na model.
Notabene, wybrałeś idealny moment na aktualizację wątku:)

Pozdrawiam

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
27-05-10 20:03  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
goral_44 

 

Art.
Wspaniale ogląda sie Twoją prace. Szkoda że nie miałem takiej możliwości i nie poczekałem na Twojego Bismarcka. Może mój byłby doskonalszy.

Pozdrawiam. Waldek

widzisz czasem, jak przydatne są te marudzace i wysyłające na zakupy. Nie wpadłbyś na sitko :))))))

 
27-05-10 23:39  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Cieszy, że się Wam lepienie moje podoba.
Waldku, sam wiesz, jak cenię sobie te nasze nocne bismarkowców – wariatowców rozmowy - mocno inspirujące i prowadzące nas w nieodkryte zakamarki okrętu. Dzięki za materiały i Twój poświęcony czas.

Sobie jeszcze napiszę do Cevy, co to odwiedza czasem to forum. Mam przekonanie o dziwnej panującej modzie na nielubienie i niechęć do konstrukcji tego okrętu. Jakieś tam wyjaśnienie tego sobie utkałem, może i rozumiem, ale pojąć nie mogę ;).

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
28-05-10 00:28  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Chmm, w jakiś sposób czuję się wywołany do tablicy...
Jak wspomniałem wcześniej nie odpuszczam sobie relacji w których widać kunszt twórcy. Jedyne co mnie może nie zachwycać to odwzorowywany obiekt. Ale to mało ważne.
To nie jest niechęć ( i modą bym tego zdecydowanie nie określił ) do Bismarcka czy innych tylko być może raczej pewnego rodzaju przekora . Brak zachwytu nad obiektem westchnień większości ogółu. No cóż taki dziwny jestem. Może to ze względu na pamięć starego dowcipu o Bacy?
-Baco zapiszecie się do Partii?
-A po co?
-Przecież wszyscy należą, tylko wy nie chcecie.
-Widzicie Panocku, z prądem to byle g..no płynie, a pod prąd to ino ślachetna ryba...

To tak na wesoło z przymrużeniem oka, mam nadzieję że zrozumiesz i się nie obrazisz.

ps. Nie piszę tego posta żeby wzniecać jakieś dyskusje.
ps2. Czekam z niecierpliwością na kadłub.
ps3. Mam wrażenie że zdjęcia w ostatnim Twoim poście są jakieś takie ziarniste i nie pozwalają cieszyć oczy Twoją pracą...
--

Post zmieniony (28-05-10 00:43)

 
28-05-10 07:25  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

... i dlatego się nigdy chyba nie wezmę za Bismarcka albo innego tam okręta.

Po pierwsze primo kupa przy tym roboty, po drugie secundo nie wyobrażam sobie osiągnięcia takiego warsztatu, szczególnie przy detalach i drobnicy, po trzecie tertio pożyjemy-zobaczymy :)

Ale zawsze to miło popatrzeć, szczególnie na żywo :D

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
28-05-10 07:47  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Art wydaje mi się, że nie o nielubienie konstrukcji chodzi. Z Bismarckiem (podobnie jak z Tygrysem, me-109 jak i np Yamato) jest tak, ze to temat ogromnie popularny. Na szczęście w modelarstwie nie o popularność/oklepanie tematu chodzi a o wykonanie i pod tym względem relacja Twoja relacja nie jest składaniem kolejnego Bismarcka.
Konradus ma to szczęście że więcej niż 1 wyjątkowy B. tu się rodzi a i ciekawego, choć nieczęsto aktualizowanego Yamato zobaczyć tu można :)

PS. Rób dalej tego "oklepańca" bo jest co podziwiać.

Post zmieniony (28-05-10 07:48)

 
28-05-10 08:55  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Panowie.
Jak Ceva pisał, z przymrużeniem oka, oczywiście rozumiem te dylematy.
Tak troszkę prowokacyjnie zadziałałem, aby głosy różne naocznie dosłyszeć.
Wiele mi wyjaśniliście i do pojęcia całokształtu problemu pomogliście.

Małym chłopakiem będąc i marząc o pływaniu po morzach, marzyłem by zobaczyć ten okręt (i nie tylko ten, ale o tym z górą za dwa lata), znając go wyłącznie z literatury. Dostępne miałem jedynie kilka fotografii (internetu i kolorowej telewizji nie było).
I mi się spełnia marzenie moje.

Marzenia, marzenia. Życie krótkie, trza się brać do roboty marzenia realizować.
Idę więc.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
28-05-10 15:08  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
greg_modelarz 

 

Mam nadzieję kiedyś dojść do takiego poziomu.
MISTRZOSTWO ŚWIATA

 
28-05-10 21:39  Odp: [relacja] BISMARCK -Wyd. A. Haliński - POWRÓT
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Można sądzić, że Art - to od imienia: Artur.
Mnie od początku kojarzy się ze słowem: Artysta.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 72Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024