FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 22Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 
20-04-12 07:15  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Około 2-3kg :-)

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 
20-04-12 22:51  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Nie ma co ściskać. Ryszard Bones wykonał kawał solidnej roboty projektując ten model. Również chylę czoło przed autorem opracowania.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
20-04-12 23:49  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
Przemek80 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

David,
czy ten wąż świetlny się nie nagrzewa. Widziałem podobne węże, które nie do końca były ledowe... Pobierały 150 W i nagrzewały się niemiłosiernie tak, że nie dało się ich dotknąć. Zdarzało się też, że po prostu szybko się przepalały albo robiło się niebezpieczne zwarcie na zgięciu węża.
Mam nadzieję, że użyty przez ciebie jest zbudowany z prawdziwych LEDów. Szkoda byłoby takiej pracy.

Model wychodzi świetnie i mam nadzieję, że Twoja praca kiedyś będzie dla mnie pomocą, bo sam chciałbym złożyć takiego kolosa. Na razie jestem za cienki na takie wyzwanie.

Powodzenia!

 
22-04-12 20:48  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Zanim go umieściłem w kadłubie, dokonałem pare testów. Owszem nagrzewał się ale nie tak bardzo żeby coś się mogło stać. A co do trwałości to zobaczymy :-)

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 
15-05-12 18:47  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
males13   

Witam, mam pytanie, czy wiecie skąd zdobyć zdjęcia Titanica ze światełkami, chodzi mi o ich rozmieszczenie itp.?

--
SEBASTIAN VETTEL WORLD CHAMPION '10

 
15-05-12 19:44  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
males: Co rozumiesz pod pojęciem "światełka" - chodzi Ci o światła nawigacyjne, oświetlenie pokładów, czy przeszklenie okien i drzwi w nadbudówkach?????????

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
16-05-12 17:00  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
males13   

najlepiej wszystko :), gdzie są rozmieszczone, oczywiście te, które będą widoczne w modelu, czyli pomijając wnętrze, kabiny itp.

--
SEBASTIAN VETTEL WORLD CHAMPION '10

 
16-05-12 18:49  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Kolego wszystkiego to się nie da. Zaśmiecilibyśmy "światełkami" wątek dotyczący budowy modelu. Prpoponuje zaopatrzyć się w książkę i plany olinowania. Tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat "światełek".

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
18-05-12 17:19  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
males13   

Witam, widziałem, że wyciąłeś otwory w miejscach, gdzie były klatki schodowe, czy zamierzasz też wykonać kopułę, aby było więcej realizmu? Ja zrobiłem kopułę (z tym, że bez oświetlenia, ale zaglądając przez okienka na to stwierdzam, że jest to dobry pomysł.

--
SEBASTIAN VETTEL WORLD CHAMPION '10

 
19-05-12 18:24  Odp: [Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
david_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
 

Nie miałem tego w planach, ale zastanowie się nad tym :-)

--
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 22Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024