FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
25-11-09 17:58  Odp: [Relacja/Galeria] Sd.Kfz. 304 NSU Springer - Orlik
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Przy klejeniu każdego modelu powinien nadejść taki moment kiedy się go kończy. Nie zawsze to wychodzi, mi się jednak tym razem udało. Model relaksacyjny, zabrał 1,5 miesiąca. Oprócz opisanych kilku uwag, kleiło się go bez zastrzeżeń. Jako ostatnie dorobiłem jakieś 140 śrubek i w ramach dodania troszku życia do kolorystyki modelu – tylne lampy. Kusiło mnie, żeby dorobić jeszcze lampę smugową Notek z przodu, ale na potwierdzenie tego, że tam występowała miałem tylko zdjęcie modelu i ostatecznie nie zdecydowałem się. Model zdecydowanie polecam, nie tylko zatwardziałym pancerniakom, ale i tym, którzy pośród innych modeli chcieliby mieć coś na gąsienicach, a sklejenie czego nie zajmie roku. A teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do obejrzenia galerii końcowej.







I kilka ujęć z kuzynem.



--

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.


Post zmieniony (25-11-09 17:59)

 
26-11-09 14:56  Odp: [Relacja/Galeria] Sd.Kfz. 304 NSU Springer - Orlik
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

No i widzisz maj frjend - zlazłeś z własnej drogi dużych modeli pojazdów, zrobiłeś malca i co?;-) Brzydkie to to, nic nie widać, wszystko zasłonięte, mało atrakcyjne:-) Ale kunszt modelarski i zacięcie, które pokazałeś, pozwalają mi uścisnąć Ci Twoje twarde poślady i poklepać po "ramieniu" z okrzykiem na ustach "czimej tak dalej, synek";-)
Brawo!:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
27-11-09 07:30  Odp: [Relacja/Galeria] Sd.Kfz. 304 NSU Springer - Orlik
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Masz rację, dało się, no dało, nie mogę powiedzieć, że nie..... I dlatego następne będzie miało jakieś 50 cm długości, gąsienice składające się z 4000 części i będę go robił rok albo dwa ; )

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024