FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
03-09-09 12:05  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1
Radzio65 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Origami, chodzi o mój post z 1.09. godz 8.30 , dokładnie to:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=160529&t=160529&filtr=0&page=12

Nie chodzi o żadną burzę, a o wyrażenie swojego zdania. Piterski ujął bardzo trafnie sedno sprawy, a ja się już miałem więcej nie odzywać. To , że mi się nie podoba ... ma prawo. Przecież konkretnie napisałem w "tamtym" temacie, co mi się nie podoba. Piterski napisał co mu się jeszcze nie podoba. Przecież to chyba typowe na forach, że każdy może pisać czy mu się podoba czy nie i dlaczego.

A co do problemu.
To nie jest mój problem.
W końcu nie stoi na mojej półce.

Stanisławowi gratuluję cierpliwości przy sklejaniu, ma jej naprawdę dużo.

Pozdrawiam.



Post zmieniony (03-09-09 12:22)

 
03-09-09 12:14  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Origami, ta wojenka trwa już na forum tak długo iż trudno było by jej nie zauważyć. Co nowy model tego projektanta to nowe spory wybuchają. Stąd mam wrażenie, że zaczyna się to przekładać na odbiór relacji z budowy tych modeli, które wspomniany autor zaprojektował.



Edit:
Żeby już tego wątku nie rozwlekać. Origami, ja też do tej wojenki nie zamierzam się włączać .
Moje uwagi dotyczyły tylko modelu i jak to Radzio ujął, prawa do oceny modelu który zaprezentował Stanisław. Zresztą pierwotnie nawet nie chciałem zabierać głosu w tej sprawie, ale nie spodobał mi się ton komentarza w stylu... JEGO problem. Dlatego też ja również postanowiłem wyrazić swoja opinię o sklejonym modelu i wyrazić wątpliwości czy to aby nie na tle "wojenki o autora" padają takie nerwowe sformułowania.
--

4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.


Post zmieniony (03-09-09 12:55)

 
03-09-09 12:22  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1 "MM" 1-2-3/2008 ( 1:33)
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Zauważyłem ją i przyznam szczerze, że staram się jej nie śledzić. Stąd też taka moja mała prośba o oszczędzenie tego wątku.

 
03-09-09 14:06  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1 "MM" 1-2-3/2008 ( 1:33)
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Przepraszam wszystkich których dotknął mój wpis.
Model by wyglądał normalnie powinien mieć rozrysowane na nowo prawie wszystkie wręgi, i jak wspomnialem wcześniej rysunek ogólny z zaznaczonymi nr.części.
A jeśli by ktoś pokusił się szpachlowania i malowania to mniemam że byłby to piękny okaz tego samolotu.

Pozdrawiam...

--

 
03-09-09 19:05  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1 "MM" 1-2-3/2008 ( 1:33)
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

"Model by wyglądał normalnie powinien mieć rozrysowane na nowo prawie wszystkie wręgi ... "

Czyli modelu lepiej jednak nie podawać początkującym, bo się zniechęcą.
Dla zaawansowanych toto też się nie nadaje.
To dla kogo, u licha, jest ten model? Dla średniozaawansowanych desperatów?

 
19-09-09 13:55  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1 "MM" 1-2-3/2008 ( 1:33)
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Stanisław w jaki sposób dopasowałeś skrzydła do kadłuba ? Nie chodzi mi o górne oprofilowania skrzydło-kadłub ale o spód. Biała "plama" na kadłubie przeznaczona na przyklejenie płata jest o 1cm za długa. Sztukowałeś łatkę z zapasu koloru ?

--


 
19-09-09 14:00  Odp: [galeria] Messerschmitt Bf-110 C-1 "MM" 1-2-3/2008 ( 1:33)
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Raduss jest tak jak piszesz (sztukowałem z zapasu koloru).
Pozdrawiam...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024