FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
18-12-09 20:38  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

podoba mi się, ładnie zrobiony
pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
26-01-10 19:02  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam!

Spoooro czasu minęło od poprzedniej aktualizacji - postanowiłem trochę odkurzyć wątek i pokazać aktualny stan modelu. Paka powoli ma się ku końcowi, jak tylko mam chwilkę to coś tam dłubne choć muszę się przyznać, że ostatnio trochę zdradziłem karton na rzecz tego:



Ła-7 z Academy (1:48). Na swoje usprawiedliwienie mam to, że odpoczynek od Stara co prawda był, ale od kartonu nie do końca ;-) ( kartonowa beczka, płyty lotniska, skrzynki na bomby).

Wracając do Stara to skleiłem obie burty i w zasadzie została mi tylna klapa oraz wyposażenie znajdujące się na pace. Całość wstepnie pomalowana:



--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
14-02-10 23:59  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam ponownie :)

Sesja w zasadzie za pasem, można wreszcie coś pomajstrować przy Starze. Dziś walczyłem ze skrzynią, efekty widać na zdjęciach. Malowaniem zajmę się jutro jak dojdą pozostałe elementy. Najbardziej bałem się tej całej drutologii, powyginanej w każdą możliwą stronę... Do zamknięcia tematu pt. Star zostały tylne światła, hak, wydech, wycieraczki, linka wyciągarki z hakiem, łańcuszki podtrzymujące burty, odblaski po bokach... tyle z pamięci, coś pewnie pominąłem :P No i malowanie + oznaczenia. Potem zabiorę się za działko. Tak to aktualnie wygląda:



Pozdrawiam
Paweł

--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
16-03-10 21:18  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam!

Tadaaaa! Po kilku miesiącach pracy wreszcie mogę uznać budowę Stara za zakończoną :-) spostrzegawcza część kolegów wytknie mi brak liny wyciągarki więc szybko wyjaśniam, że się zrobi jak tylko znajdę odpowiedni materiał. Ogólnie model godny polecenia, klei się bardzo dobrze - jednym słowem pozycja obowiązkowa dla każdego fana naszego wojska. Teraz zabieram się za budowę działka, potem całość lekko przybrudzę i ustawię na jakiejś podstawce. Jako że jest to mój drugi pojazd (a pierwszy na kołach) wszelkie krytyczne uwagi mile widziane:



--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
17-03-10 13:29  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Gratuluję ukończenia pięknego Stara ! Model dokładnie sklejony i pomalowany. Przód kabiny bardzo starannie uformowany, same plusy. Wygląda naprawdę niesamowicie.
A z brudzeniem - delikatnie. Wosjkowe Stary są czyściutkie ;-)
Gratulacje ! Rysiu.

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
17-03-10 16:45  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
Matiz1911 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Także gratuluję :) Piękny Star wyszedł , teraz czekam na działko.

--
SRH Gloria-Viktoria 1914

Zrobione : Fokker Dr.1, Chi-he, Messerschmitt Bf-109/F4 trop, Flak 38,Polikarpow I-16, Fokker D.VII
Robiony : P38-G Lightning

 
17-03-10 21:14  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Wygląda bardzo dobrze a z działkiem będzie wyglądał jeszcze lepiej :)

--
Pozdrawiam!

 
29-04-10 21:48  Odp: [relacja] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam!

Oto efekty pracy nad działkiem, zostało jeszcze kilkanaście części i malowanie całości. Działko jak i Star klei się dobrze a wszystkie babole wynikają jedynie z braku umiejętności klejącego :) :



Pozdrawiam!

--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
13-05-10 21:36  Odp: [relacja/galeria] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
sokolus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam!

Od lipca 2009 do połowy maja 2010 trwała moja przygoda z tym świetnym modelem, a efekt końcowy można podziwiać na zdjęciach poniżej. Nie jest to jeszcze koniec projektu, chcę do Stara podczepić przyczepkę Renovy i do całości zrobić podstawkę/dioramę. Wszystkim którzy mi kibicowali serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam do dalszego śledzenia moich poczynań :)

Oto Star w pełnej krasie:



Pozdrawiam!

--
Pojazdy LWP i WP w 1:25
_________________
Warsztat: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka (1:25, Fly Model) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1:25, Modelik)
Następnie: zobaczymy...

 
14-05-10 08:21  Odp: [relacja/galeria] "Ależ ten Star się stara..." czyli Star 266 po mojemu
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Efekt dla mnie rewelacyjny. Super model i świetne wykonanie. Model bardzo interesujący więc byłem wiernym kibicem i warto było.
Moje gratulacje.
Pozdrawiam.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024