FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
09-07-09 18:03  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

niestety w moim mieście nie ma takiego sklepu ,ale dziś coś postaram się wymyślić ,nie wygląda to zle ale też i nie wygląda to ładnie.
dzięki za pomoc i chęci ,jutro wrzuce jakieś dokładne fotki .
pozdrawiam

 
10-07-09 09:57  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

wczoraj zaczołem wykonywac burty jak na razie wszystko pasuje ,oto efekty :





a także między czasie pomalowałem śruby napędowe
tak wyglądają przed


a tak po malowaniu


dziś dokończę burty i poprawie retusz .
sorki za słabą jakośc fotek ale miałem do dyspozycji wczoraj tylko telefon .
Następne fotki będą najwcześniej za tydzień bo wybieram się na mały urlop .
Pozdrawiam

 
10-07-09 11:11  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Jedna prośba i chyba każdy jest za...nie wstawiaj zdjęć słabej jakości na których nic nie widać:)Widać że ci się pokład pofalował...

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
10-07-09 13:46  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

troszkę się pofałdował ale tylko na łączeniach i mam na to sposób bo przed przyklejeniem burt wklejam między pokład a szkielet odpowiednio przycięty i z wymiarowany pasek tekturki aby wyrównał te łączenia i pomaga .

 
10-07-09 14:11  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
kari   

konradoo napisał:
<...nie wstawiaj zdjęć słabej jakości na których nic nie widać:)Widać że ci się pokład pofalował...>
... to mimo słabej jakości jednak "coś" widać ;-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
10-07-09 15:28  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

kari jak się przyjrzysz dokładnie na drugą fotke od góry to z prawej strony widac małe zagłębienie ,będę miał czas to zrobie fotki aparatem to sami ocenicie ,a z tym pofałdowaniem to nie jest żadna tragedia wszystko da się zrobic i nie wygląda to w rzeczywistości tak jak na tych fotkach które jak już wspomniałem są nie najlepszej jakości bo robione były telefonem ,może też pod złym kątem i dla tego wydaje się że wygląda to nie ciekawie .
Postaram się dziś jeszcze przed wyjazdem coś pstryknąc i umieścic aby zaspokoic waszą ciekawośc .

 
10-07-09 16:45  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Przez tą ,,mgłę'' wygląda ładnie ;)

--

 
10-07-09 23:23  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

udało mi się jeszcze dziś coś pokleić ,zrobiłem lewą strone bismarcka i tak jak obiecałem
fotki dobrej jakości do waszej oceny :)










szczerze mówiąc to troche mi nie wyszło przyklejanie tych burt ,bynajmniej tak mi się wydaje i retusz też mi nie wyszedł takie odczuwam wrażenie ,ale oceńcie to sami .
Prawą stronę skleję jak już wrócę z Zakopca bo tam się jutro z rana wybieram -wreszcie trochę wolnego .
Pozdrawiam i czekam na wasze komentarze .
Do zobaczenia za 10 dni.:)

 
11-07-09 09:34  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Od razu lepiej jak na moje oko,błędami się nie przejmuj,staraj się ich robić jak najmniej i skup się na każdym elemencie (przede wszystkim cierpliwość)I jeszcze jedno jak wklejasz zdjęcia to nie wciskaj enter po wklejeniu linku tylko w jeden przy drugim kopiuj wklej i zdjęcia będą jedną przy drugim:)Widzę że zejściówki robisz..??Poczytaj relacje KOJAKA i Roberta Śliwy tam znajdziesz dużo informacji które mi pomagają;)

--

"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"



Post zmieniony (11-07-09 09:37)

 
22-07-09 10:49  Odp: [Relacja] Bismarck GPM
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam

Po pary dniach lenistwa nadszedł czas na robotę i ... Bismarcka ,tak więc odświeżam relacje nowymi fotkami tego co udało mi się wczoraj zrobic , a udało mi się skończyc przyklejac burty ,a także pomyślałem sobie że skoro model ma widoczne ślady eksploatacji to postanowiłem dodac też cos od siebie i wziołem kredkę akwar. o najciemniejszym odcieniu koloru szarego jaką mam i delikatnie jak to się mówi po bazgrałem burty a następnie wilgotną wykałaczką do uszu roztarłem te gryzmoły i wyszło nawet fajnie bynajmniej mi się bardziej podoba niż tak jak widoczne ślady eksploatacji w oryginale na wycinance .

będę musiał jeszcze poprawic retusz na krawędziach pokładu no i śruby napędowe przykleic .

a to szkielety kilku nadbudówek


Zamówiłem też elementy fototrawione działek i mam pytanie czym najlepiej je sklejac ? bo moja wiedza na ten temat jest zerowa dla tego proszę was o pomoc i rade .
pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024