FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
11-03-09 09:38  Odp: [relacja] ''Kamikawa Maru'' - czyli IJN rośnie w siłę ...
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Cieszę sie że odgrzałeś ten wątek. Bedę Ci wiernie kibicował przy tym trudnym projekcie.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
12-03-09 21:46  Odp: [relacja] ''Kamikawa Maru'' - czyli IJN rośnie w siłę ...
Senkan 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Hello Randar,

Thanks for your quick response. I'm also interested in building Kamikawa Maru, so I have still some questions for you if you don't mind!!
Do you use or have some drawings of Kamikawa Maru, or how do you design the ship, is it just from some small drawings out of a book or how did you do it ?? You must have some details for building the ship in scale 1:200.

Greetings

John.

 
20-06-09 19:15  Odp: [relacja] ''Kamikawa Maru'' - czyli IJN rośnie w siłę ...
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witaj Randar
Nawiązując do tematu, we Wrocławiu pokazałeś nam pierwsze przymiarki do budowy Rufe które Kamikawa Maru transportował. Bardzo dobra praca. Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę że na Twoim Takao oprócz wodnosamolotów na nim stacjonujących, znalazł się tam też pierwowzór już gotowego Rufe dla Kamikawy. Podziwiam Twój zapał i życzę wytrwałości w dążęniu do zakończenia projektu, choć jak sam wspomniałeś praca to niełatwa bo brak zródłowych materiałów. Jestem Twoim wiernym kibicem.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
23-06-09 22:42  Odp: [relacja] ''Kamikawa Maru'' - czyli IJN rośnie w siłę ...
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Ja zwróciłem uwage na Rufe;) hihihi Noo pokaż Randarku coś tam udłubał przy tej łódeczce:)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024