FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
08-05-09 23:18  Odp: [Relacja] Fuyuzuki Modelik 1:200
stach48 

 

Benek a po co wyważac otwarte drzwi. Prawdziwi mistrzowie pokazywali już na tym forum jak to robić w miarę szybko i przyjemnie. Wystarczy przeszukać czeluści forum;)))))
NAJLEPSZEGO

 
09-05-09 12:57  Odp: [Relacja] Fuyuzuki Modelik 1:200
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Benek, jest coraz lepiej. Dziękuję Ci za to, że zacząłeś robić porządne fotki. Sam widzisz, jak czytelny stał się Twój przekaz.
Powtórzę to, co napisali parę postów wyżej koledzy. Ciesz się budową, nawet jeśli nie wszystko wygląda perfekcyjnie. Z biegiem czasu dojdziesz do coraz lepszych rozwiązań a zgromadzone doświadczenie zaprocentuje. Każdy kiedyś zaczynał :)
Powodzenia !
randar

--

 
16-05-09 08:22  Odp: [Relacja] Fuyuzuki Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Przyszła pora na kolejną odsłonę moich wypocin : )

Postanowiłem posłuchać rad udzielanych mi tu i zrezygnowałem z reszty drutologi na wieżach i kominie. Tym samym budowa zmierza już wielkimi krokami ku końcowi : )
Pozdrawiam Michał

--

 
21-05-09 18:38  Odp: [Relacja] Fuyuzuki Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Witam nareszcie ukończyłem mój okręt dziękuje wszystkim którzy się wypowiadali jak i tym którzy zaglądali ; )
Zapraszam do galeri:
GALERIA




--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024